Mēness Mežāzī

Mēness Mežāzī

Valdošā planēta – SATURNS

Stihija – ZEME

Raksturojums:

(+) pienākuma apziņa, disciplīna, atbildība, praktiskums, loģika, precizitāte, paškontrole, pacietība, mērķtiecība.

(-) neiejūtība, pedantisms, egocentrisms, konservatīvisms, skarbums.


Mēnesim atrodoties Mežāža zīmē, mēs kļūstam prātīgāki, nopietnāki, cenšamies neizrādīt savas emocijas. Tāpat kā Vērša un Jaunavas zemes stihijas zīmēs, arī šeit Mēness enerģija izpaužas caur mierīgumu, nosvērtību, praktiskumu, ekonomiju un lietderīgumu. Attiecībās un saskarsmē Mēness Mežāzī ienes ieturētību un lietišķumu.
Pirmā vietā darbs un orientēšanās uz mērķi un taustāmu rezultātu. Paaugstinās koncentrēšanās spējas, līdz ar to kļūst vieglāk paveikt sarežģītus, pacietību prasošus darbus. Ieteicams plānot vai uzsākt darbus, kas prasa neatlaidību, pacietību un disciplīnu. Var sakārtot savu darba vietu, salikt visu pa plauktiņiem, ķerties klāt tiem darbiem, kas visu laiku tika atlikti.

Periods ir labvēlīgs izdevumu plānošanai, organizatorisku jautājumu risināšanai, lietišķai darba jautājumu apspriešanai, kontaktiem ar ietekmīgiem vecāka gadagājuma cilvēkiem, celtniecībai, darbam ar akmeni, nekustamā īpašuma, zemes gabalu pirkšanai, pārdošanai.

Mēness Mežāzī nav piemērots brīdis riskantiem finanšu darījumiem, kredītu ņemšanai un darba pārrunām ar mērķi iekārtoties jaunā darba vietā. Priekšniecībai un vadībai izteiktie priekšlikumi un lūgumi netiks neuzklausīti. Vēršoties valsts iestādēs iespējams saskarties ar pārmērīgu birokrātiju vai citiem šķēršļiem. Arī ģimenes svinības var neizdoties sakarā ar ģimenes locekļu emocionālo vēsumu. Šis nav labākais laiks dažādu jauninājumu ieviešanai.

Veselība

  • Labi padosies ar kuņģi saistīto saslimšanu ārstēšana (čūlas, gastrīti). Labvēlīgs laiks organisma norūdīšanas procedūru uzsākšanai un jogas nodarbībām.
  • Īpaši jūtīga ir āda, kauli un žultspūslis, jāsargās no kaulu lūzumiem, jāsaudzē mugurkauls un ceļi. Jāsamazina fiziskā slodze. Nav ieteicams apmeklēt manuālo terapeitu (masieri) un zobārstu.

Mēness Mežāzī un uzturs

  • Mežāža dienās kuņģis darbojas lieliski, tāpēc drīkst atļauties kādu pārmērību, priekšroku dodot biezpienam, sieriem, sakņu dārzeņiem un citiem vienkāršiem produktiem.
  • Lai saudzētu zobus, nav ieteicami rieksti.
Saimniecība

  • Labvēlīgs laiks celtniecības un remontdarbiem, dārzā labi ravēt nezāles (īpaši dilstošā mēnesī) un cīnīties ar kaitēkļiem. Var pirkt dažādas praktiskas, saimniecībā noderīgas lietas, tādas kā darba instrumenti un celtniecības materiāli, santehnika un lielā sadzīves tehnika, kā arī iegādāties lietišķā stila un darba apģērbu.
  • Nav vēlams nodot mantas ķīmiskajā tīrītavā un rīkot mājā ģenerāltīrīšanu un drēbju mazgāšanu. Neveiksmīgi var izrādīties dāvanu, kosmētikas un rotaslietu pirkumi.

Skaistumkopšana

  • Mēness Mežāža zīmē ir labvēlīgs laiks dažādām sejas un ķermeņa ādu barojošām, mitrinošām, attīrošām un nostiprinošam maskām. Veiksmīgs laiks pedikīram un manikīram.
  • Nelabvēlīgs – dziļajam pīlingam un dziļai ādas tīrīšanai, solārija apmeklējumam.

Atpūta un attiecības

  • “Mežāža” dienās nav jēgas kādam stāstīt par savām problēmām un pārdzīvojumiem, neviens jūs nesapratīs, jo šajā laikā pazeminās spēja just līdzi. Parādās vēlme no visiem norobežoties, tāpēc šo periodu var pavadīt vienatnē, mēģinot padarīt līdz šim nepadarītos darbus vai plānojot budžetu. Ieteicams paklausīties klasisko mūziku, apmeklēt muzeju vai noskatīties kādu zinātniski populāru filmu.
  • Mēness Mežāzī nav īstais laiks romantiskiem randiņiem.

MĒNESS ZODIAKA ZĪMĒS:
 Mēness Aunā  Mēness Vērsī  Mēness dvīņos  Mēness Vēzī  Mēness Lauvas zīmē  Mēness Jaunavas zīmē
 Mēness Svaros  Mēness Skorpionā  Mēness Strēlniekā  Mēness Mežāzī  Mēness Ūdensvīrā  Mēness Zivīs
Autors: tava-pasaule.lv/ Raksts publicēts 2012. gada 20. septembrī
Avoti: personiskais arhīvs.
 

SAISTĪTIE RAKSTI:
Saule Mežāža zīmē

Komentēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *