Mēness ziņas nedēļai: 21. – 27.novembris 2022

Mēness cikls tuvojas izskaņai. Nedēļas vidū Mēness savienosies ar Sauli Strēlnieka zodiaka zīmē, lai uzsāktu jaunu riņķa deju.

Mēness ziņas nedēļai: 21. – 27.novembris 2022

© Foto: Kristīne Kleinberga-Ankrava

Mēness ziņas nedēļai

21. novembris, pirmdiena – dilstošs mēness Svaros/Skorpionā.

27.mēness diennakts no 04:28. Intuīcija darbosies uz pilnu jaudu. Lai nonāktu pie jaunām atklāsmēm, kas ļautu atrisināt kādas ieilgušas problēmas, talkā var ņemt meditāciju un apzinātības prakses. Radošuma diena. Čiki riki laiks no plkst.13:14 līdz 19:16.

22. novembris, otrdiena – dilstošs mēness Skorpiona zodiaka zīmē.

28.mēness diennakts no 05:59. Laba diena, lai uzrīkotu pamatīgu revīziju gan savā tuvākajā apkārtnē, gan sevī pašā. Ja sakrājušies netīrās veļas kalni, tad ir īstais laiks ķerties klāt veļas mazgāšanai. Saule šajā dienā pāriet ekspansīvajā Strēlnieka zodiaka zīmē. Daudz laimes, cienījamie Strēlnieki, jūsu jaunajā solārajā gadā! Vakarpusē Mēness stāsies pretī ekscentriskajam Urānam – daudziem var uznākt kaprīzuma lēkmes un tieksme rīkoties pārlieku impulsīvi.

23. novembris, trešdiena – dilstošs mēness Skorpionā/Strēlniekā.

Visu dienu Mēness rosīsies pa Skorpiona zīmi. Pašā vakarā pāries Strēlnieka zīmē. 29.mēness diennakts no 07:36. Melanholiju un skumjas šodien palīdzēs kliedēt sveču dedzināšana, telpu enerģētiskā attīrīšana un atslodze (Atslodzes diena: 23.novembris 12:57 – 24.novembris 12:57). Ļoti labvēlīga diena, lai attīrītos no visa veida parazītiem.

24. novembris, ceturtdiena – Jaunmēness Strēlnieka zodiaka zīmē plkst.00:57.

Urā! Jauns Mēness – jauna dzīve. Pirmā mēness diennakts no 00:57 līdz 09:18. Jāpieceļas agrāk un jāsastāda vēlmju un mērķu saraksts. Jaunu ciklu sākums komunikācijā un attiecībās starptautiskā līmenī.

Jauns Mēness Strēlnieka zīmē un lielā plānošana

Jauns Mēness Strēlnieka zīmē un lielā plānošana. Skatīt…

25. novembris, piektdiena – augošs mēness Strēlnieka zodiaka zīmē, 2./3.mēness diennakts.

Šodien Mēness būs neomā un daudzus provocēs uz kašķiem un pārmērībām. Līdzsvaru un harmoniju palīdzēs saglabāt disciplinētība un sekošana savam dzīves plānam. Ja dienas laikā būs uzkrājusies spriedzīte, tad labākais veids, kā no tās tikt vaļā – pirts.

26. novembris, sestdiena – augošs mēness Mežāža zodiaka zīmē, 3./4.mēness diennakts.

Dienas pirmā puse vairāk labvēlīga aktivitātei, dienas otrā puse – pasivitātei. Tāda ļoti duāla diena. Mēness Mežāzī rosinās uz nopietnību un emocionālu vēsumu. Laba diena, lai saplānotu sev, piemēram, ēdienkarti vai fizisko aktivitāšu grafiku.

27. novembris, svētdiena – augošs mēness Mežāža zodiaka zīmē, 4./5.mēness diennakts.

Dienas pirmajā daļā pieaugs seksuālais potenciāls un sagaidāmi dažādi pikanti pārsteigumi no partneru puses. Pēcpusdiena liks vairāk aizdomāties par savām emocionālajām vajadzībām, pārskatīt savu paziņu loku un izvērtēt to, cik labvēlīgi vai nelabvēlīgi mūs ietekmē cilvēki, ar kuriem kontaktējamies.

Sākas Ziemassvētku gaidīšanas laiks. Pirmā Advente. Lai visiem gaiši un svētīgi!  ✨

© 2022, Kristīne Kleinberga-Ankrava, sertificēta astroloģe. Bez rakstiskas autora atļaujas un atsauces uz https://tava-pasaule.lv/ pārpublicēt aizliegts!