Diēta un atslodzes dienas maijā

Siltās pavasara dieniņas arvien uzstājīgāk atgādina par vasaras tuvošanos. Tas nozīmē, ka atvaļinājumu laiks un pludmales sezona vairs nav aiz kalniem. Tas, cik labā fiziskā formā un izskatā to sagaidīsim, būs atkarīgs tikai no mums pašiem.
Maijā viss ir par zaļu zaļāks, viss zeļ, zied un plaukst. Katrs asns un pumpurs ir zemes spēka un enerģijas pilns. Garastāvoklis kļūst arvien gaisīgāks un tā vien gribās baudīt, smaidīt un domāt nevis par darba lietām, bet gan par gaidāmo vasaru un atvaļinājumiem.

Ja līdz šim vēl bija iespēja noslēpt un nomaskēt liekos apaļumus ar virsdrēbju palīdzību, tad pavisam drīz tas vairs nebūs iespējams. Apģērbam kļūstot arvien plānākam, katra liekā tauku kroka nodevīgi liks par sevi manīt. Bet viss vēl ir labojams – ievērojot atslodzes dienas pēc Mēness kalendāra, četrās nedēļās iespējams šķirties vismaz no dažiem liekiem kilogramiem un pat vairāk. Atliek vien sevi disciplinēt un rūpīgi sekot savai ēdienkartei arī pārējās mēneša dienās.

Pavasara diētu skati šiet:

Pavasara transformācija. Diēta un dienas režīms

Pavasara transformācija. Skatīt…

Ja ir vēlme un vajadzība atbrīvoties no dažiem vai vairākiem liekiem kilogramiem, tad mēnesis ir pietiekoši ilgs laiks, lai to reāli varētu izdarīt. Ja sāksi rīkoties jau tagad, tad rezultāti būs gan redzami, gan izmērāmi, gan sajūtami jau jūnija sākumā. Galvenais ir mērķtiecība un neatlaidība. Rezultāti būs vēl pamanāmāki, ja ievērosi ne tikai veselīgu diētu un atslodzes dienas pēc mēness kalendāra, bet arī katru dienu veiksi kādu vingrojumu kompleksu vai vismaz pusstundu dienā veltīsi pastaigām svaigā gaisā.

Mēness un fiziskās aktivitātes

Lasiet arī šo: Mēness un fiziskās aktivitātes

Sevis lutināšana ar pavasara zaļumiem

Maijā turpinām sevi lutināt ar pavasara zaļumiem. Un ne tikai ar ierastajām salātlapām, lociņiem vai spinātiem, bet pēc iespējas arī ar vērtīgajiem savvaļas zaļumiem. Ja tie agrāk nekad nav mēģināti, varbūt šogad to tomēr ir vērts izdarīt? Tajos esošās rūgtvielas lieliski stimulē organisma pašattīrīšanos un kaitīgo vielu izvadīšanu.

Jaunās nātres, virza, gārsa, pieneņu lapas un ziedi, maigās upeņu un gaiļbiksīšu lapiņas – tas viss ir ēdams un jaucams pavasara kokteiļos, liekams  uz maizītēm vai pievienojams pie parastajiem salātiem. Nenovērtējams spēka un enerģijas avots pavasara mēnešos! Izmantosim to, kamēr vēl var.

Atslodzes dienas 2024.gada maijam

M – “mazā 12h atslodzes diena”, L/JM – “lielā jaunmēness 24h atslodze”, L/PM – “lielā pilnmēness 24h atslodze”