Jaunmēness Auna zodiaka zīmē: iniciatīva, drosme un uzņēmība

Sveicināti! Laimīgu jauno astroloģiskā gada un Auna zīmes sezonas sākumu. Saule 21.03.2023. plkst.00:24 pārgāja Auna zodiaka zīmē, iezīmējot pavasara saulgriežus. Šogad tie sakrīt ar jaunu mēnesi Auna zīmē. Tiem, kas pa ziemas mēnešiem nomocījušies ar dziedināšanos un stresa pārvarēšanu ir laba ziņa –  jauns mēness Auna zodiaka zīmē solās ienest mūsu dzīvēs vairāk entuziasma, ambīciju, enerģijas un spēka savu mērķu sasniegšanai. Tieši tas, kas tagad vajadzīgs!
Jaunmēness Auna zodiaka zīmē: iniciatīva, drosme un uzņēmība

Attēls: canva.com / tava-pasaule.lv / Jaunmēness Auna zodiaka zīmē

Jaunmēness Auna zodiaka zīmē

Šogad piedzīvosim divus jaunmēnešus Auna zodiaka zīmē. Nākošais – 20.aprīlī plkst.07:12. kopā ar gredzenveida – pilnu Saules aptumsumu. Jaunu mēnesi Auna zīmē var uztvert kā jaunu iespēju sākt visu no sākuma, no nulles punkta vai arī pacelt jaunā līmenī to, kas bijis līdz šim. Tas iekustina procesus, liek rīkoties izlēmīgi, strauji un drosmīgi, daudz nedomājot. Auna zīmei ir saistība ar individuālām, uz savu personību un fizisko ķermeni vērstām vēlmēm.

Svarīgi jautājumi, par kuriem aizdomāties Auna zīmes jaunmēnesī:

Kādi ir mani lielie mērķi: ko vēlos uzsākt, ko vēlos īstenot?

Kādi būs mani pirmie soļi vēlamā realizēšanai?

Kas mani enerģētiski piepilda un uzlādē?

Vai mērķi, ko sev uzstādu, patiešām ir mani, nevis vecāku vai sabiedrības uzspiesti?

Panākumu plānošana

Panākumu plānošana jaunā mēnesī. Uzzināt vairāk…

 

Ja orientējaties astroloģijā un pārziniet savu horoskopu, tad variet paskatīties, kurā horoskopa mājā notiks jaunmēness un, vadoties no šīs mājas tēmas, uzstādīt sev attiecīgos mērķus.

Jaunmēness rituālu praktizētājiem jāņem vērā, ka šis ir uguns stihijas jaunmēness, tātad atribūtikai un darbībām jābūt atbilstošām:

  • sveces sarkanīgās, dzeltenās, oranžās krāsās;
  • no akmeņiem – rubīns, ahāts, sarkanā jašma;
  • spilgtas mantijas,
  • ugunskuri,
  • kaislīgas dejas,
  • mežonīgas bungu skaņas utt.

Mēness Auna zodiaka zīmē atradīsies līdz 23.martam plkst.20:42. Ja vēlmju un mērķu sarakstu neizdevās sastādīt pirmās mēness diennakts laikā, tad to var darīt vēl līdz minētajam laikam. Arī darbības mērķu sasniegšanai labāk uzsākt dienu vai divas pēc jaunmēness iestāšanās, jo jaunmēness laikā Mēness skaitās “sadedzis”, kas nav labi aktīvai  jaunu lietu uzsākšanai.

Jauns mēness

Jaunmēness brīdī sākas jauns lunārais cikls. Lasīt…

© 2023, Tava-pasaule.lv / Bez saskaņošanas un atsauces uz https://tava-pasaule.lv pārpublicēt aizliegts!