Mūsu sapņu tulks sniedz sapņu skaidrojumus pēc Mariusa Fio (Voldemāra Laursona) 1930. gadā izdotās “Mūsdienu sapņu un likteņu grāmatas”. Oriģinālā sastopamie arhaismi ir daļēji izlaboti, atsevišķi novecojušie skaidrojumi nav iekļauti. Bez tam ir pievienoti sapņu tulkojumi arī no citu autoru sastādītām sapņu grāmatām.

Sapņu tulks

Attēls: Tava-pasaule.lv / Sapņu tulks

Sapņu tulks: apraksts un skaidrojumu piemēri

Sapņu skaidrojumi ir sakārtoti alfabēta secībā. Lai atrastu vajadzīgā sapņa tulkojumu, jāizmanto tabula ar latviešu alfabēta burtiem, no kuriem iet saites uz lapām ar attiecīgajiem sapņu atslēgvārdiem. Vēl var izmantot meklētāju, kura lodziņš atrodas ekrāna labajā apakšējā daļā, bet vieddtālruņiem – uz lentas beigām.

Izplatītākajiem sapņu tēliem ir veltīti atsevišķi raksti, kurus var atrast caur attiecīgajiem burtu šķirkļiem.

A Ā B C Č D E Ē F G Ģ
H I Ī J K Ķ L Ļ M N Ņ
O P R S Š T U Ū V Z Ž
 

No iesūtītajām vēstulēm:

“Labdien! Mani sauc Irēna. Ļoti bieži sapņos redzu zirnekļus. Ko tas varētu nozīmēt?”

Sapņu tulks: ja jūsu ikdiena ir saspringta, tas varētu simbolizēt bailes no nākotnes un nevēlēšanos iesaistīties jaunos pasākumos. Tas var būt arī kā brīdinājums neiesaistīties dažādās afērās, lai nesapītos “zirnekļu” izliktajos tīklos.

Mēness un sapņi

Jūs varētu interesēt arī šis raksts: Mēness un sapņi

Lāsma: “Labdien! Jau trešo nakti sapņos redzu čūsku, kas dzenas man pakaļ un mēģina iekost. Vai tas varētu būt saistīts ar maniem jaunajiem darba apstākļiem ( tikko mainīju darba vietu)?”

Sapņu tulks: Jūs esat, tā teikt, “ne tajā laikā un ne tajā vietā”. Varētu būt, ka jaunā darba vieta nav īsti Jums piemērota. Priekšnieks vai darba kolēģi centīsies jums “ieknābt” par visām varītēm… vai arī Jums nāksies saskarties ar kādiem “uzbraucieniem” darba vietā.

4 sapņu tipi jeb kā pareizi tulkot sapņus

Variācija par tēmu, kā pareizi tulkot sapņus

Ivars: “Esiet sveicināti! Nedēļu atpakaļ pārvācos uz dzīvokli Bolderājā. Vai mani izdevumi attaisnosies?”

Sapņu tulks: Lūdzu, atsūtiet sīkāku savas situācijas aprakstu.

Santa: Nosapņoju ko nepatīkamu naktī, kad mainās 27. un 28. mēness diena. 27. mēness dienā var nepievērst sapņiem uzmanību, 28. – tieši pretēji. Kā var zināt, kurā mēness dienā sapnis ietrāpīja?

Sapņu tulks: Jāskatās, kura mēness diena tuvāk rīta pusei, jo sapņošana parasti notiek neilgi pirms mošanās.

Par miega nozīmi

Jūs varētu interesēt arī šis raksts: Miegs savieno mūs ar garīgo pasauli

Mēness kalendārs 2024

Inese: Labdien! Palīdziet lūdzu iztulkot sapni, ko redzēju šonakt, respektīvi 12. aprīļa naktī. Biju mežā ar savu vecmammu, kura jau sen ir mirusi, Tad pa meža ceļu mums garām pagāja vilku bars, tai mirklī mēs abas sastingām , lai vilki mūs nepamana. Atceros, ka pat aizturēju elpu. Tad jau nākošā mirklī es biju vecmammas lauku mājā, gulēju viņas gultā un apkārt staigāja tie paši vilki. Vispār ļoti bieži redzu vilkus un lauvas, esmu pat cīnījusies ar vilkiem, saplēšot tiem rīkles. Paldies jau iepriekš!

Sapņu tulks 12. aprīļa naktī Mēness bija Dvīņu zīmē, 5. mēness diena. Piektās mēness dienas sapņi mums norāda uz to, ka jāpievērš lielāka uzmanība savai veselībai, savukārt Dvīņu zīme – ka šī pati uzmanība jākoncentrē kādā vienā konkrētā virzienā. Maldīties pa mežu un slēpties no vilkiem varētu nozīmēt kādas jaunas pazīšanās vai satikšanās, kuras Jūs zemapziņā negribat un cenšaties no tām izvairīties. Vilki un lauvas var norādīt, ka šie paziņas vai cilvēki, ar kuriem negribat satikties, ir spēcīgi un ietekmīgi, varbūt tas ir priekšnieks vai kāds cits autoritatīvs cilvēks. Kaut gan bieži vien redzēt sapnī savus mirušos radiniekus ir uz laika apstākļu maiņu.

Sapņu tulks. Antīks attēls

Vienkārši smuka bilde

Rolands: Sveicināti! Man neliek mieru kad mana meitene raksta par saviem piedzīvotajiem sapņiem nu jau par pagajusho nakti, bet neesot taads sapnis pirmo reizi piedzivots, ir ari ieprieks bijusi sadi gadijumi. Naktii sanjemu iszinju un cilveks ir sokaa kad nevar vairs guleet un ir bailes palikt istabaa un pat maajaa. Vinjas sapnis isumaa ka vinjas maate gribeeja vinju noznjaugt, peec sapnja piedziivotaa pamodusies un vinjas pashas rokas bija ap kaklu ar muti valja tveroties pec elpas. Varbut tiesham kaads neljauj vinjai dzivot jo shis sapnis nav pirmo reizi, cilveks tiesham ir nesaprashanaa un bailees kas notiek. Es velos uzzinat vairak informacijas kas notiek, ko dariit un kam lai veel raksta lai uzzinatu vairak plashak informacijas par shadu gadiijumu.
Palidziet ludzu!
Paldies!

ST: Sapņus, kuros tiek piedzīvota un arī izjusta žņaugšana, elpas trūkums un bailes no nosmakšanas un nāves tiešām var uzskatīt par visnepatīkamākajiem nakts piedzīvojumiem. Bet šie sapņi var būt ļoti informatīvi un dot norādes gan uz iespējamām veselības problēmām ( vajadzētu atrādīties kardiologam vai pulmonologam), gan arī uz paša sapņotāja iekšējiem dvēseliskajiem pārdzīvojumiem (piemēram, nevēlēšanās piedot un aizmirst aizvainojumus). Ja ar veselību un visu pārējo viss ir kārtībā, tad šādi sapņi varētu būt saistīti ar konkrēto dzīvesvietu.

Dīdeklis, krācējs, zobu griezējs un citi miega traucētāju tipi jeb laulības dzīves ēnas puse

Jūs varētu interesēt arī šis raksts: Dīdeklis, krācējs, zobu griezējs un citi miega traucētāju tipi jeb laulības dzīves ēnas puse

Daniels
Tāds visai neparasts jautājums par sapni, kas bija šajā naktī(13.04). Meklēju informāciju, taču nevarēju atrast neko par to. Sapnis pats par sevi bija haosa mudžeklī, grūti bija saprast, kas īsti notiek, bet beigās visspilgtāk atceros, ka tika parakstīti kādi papīri ar velnu. 😀 Tamlīdzīgi sapņi nebija bijuši, vēl vairāk mani šokēja, ka draudzene bija redzējusi tādu pašu sapni par mani.

ST:Varētu būt, ka zemapziņa tādā veidā brīdina neiesaistīties kādā bīstamā pasākumā.

Rakstiet komentāros savu nosapņoto sapni. Kad, kurā dienā nosapņots. Mēģināsim to kopīgiem spēkiem iztulkot.