Čūska sapnī ir visai biežs un nepatīkams viesis

   Čūska, tā iekož — ienaidnieks, smags apvainojums.
   Čūskas aizlien — labi.
   Č. dusmīga — ļauns cilvēks.
   Čūskas, mazas un daudz — slimība un/vai nepatikšanas.
   Čūsku nosist — no ļauna cilvēka atsvabināties.
   Čūsku redzēt — daudz ienaidnieku.
   Č. redzēt citam kožam — kāda cilvēka laimi izpostīs.

Ja sapņos bieži rādās čūskas. Lasīt…

Pēc Millera sapņu grāmatas:

Millera sapņu grāmata čūskas parādīšanos sapnī skaidro kā apkārtējo agresijas un niknuma izpausmi. Iespējami negaidīti konflikti un patiesās attieksmes pret sapņotāju atklāšanās. Var sagaidīt nepatīkamas baumas, jāsargās no iespējamas nodevības. Ja sapnī iekož čūska, tad iespējamas nepatikšanas darbā, kā rājiens no priekšniecības vai algas samazinājums.

Čūska - Sapņu tulks

Ja sapnī čūsku turi rokās, tad dzīvē pat pirmajā acu uzmetienā nenozīmīgi notikumi sagādās jums mokošu nemieru un rūpes.

Redzēt sapnī mazas čūskiņas nozīmē, ka tu izrādīsi viesmīlību ļaudīm, kas slēpti apmelos tevi, kā arī mēģinās izjaukt tavus plānus.

Redzēt sapnī bērnus, kas spēlējas ar čūskām nozīmē, ka tev būs grūtības atšķirt draugus no ienaidniekiem.

Sapnī nosist čūskas nozīmē, ka tu iesi uz visu banku, lai aizstāvētu savas intereses, vai lai ar tevi apkārtējie rēķinātos. Svinēsi uzvaru pār saviem ienaidniekiem.

Čūska sapnī un zinātnē

Benzols-gredzens-čūska
Vienam no organiskās ķīmijas pamatlicējiem, 19. gadsimta vācu zinātniekam Augustam Kekulē, vienu no viņa nozīmīgākajiem atklājumiem palīdzēja izdarīt nosapņota čūska. Kādu dienu iesnaudies, Kekulē esot ieraudzījis sapni vīziju ar savā astē iekodušos čūsku – Oroboru – vienu no senākajiem simboliem. Sapnī redzētais tēls palīdzējis nonākt līdz benzola struktūrformulas atklāšanai, kas pēc formas atgādina augšminēto Oroboru. Vēlāk šo formulu skolā mācījās simtiem miljonu skolnieku visā pasaulē.

A Ā B C Č D E Ē F G Ģ
H I Ī J K Ķ L Ļ M N Ņ
O P R S Š T U Ū V Z Ž
 
SAISTĪTIE RAKSTI:
Mēness un sapņi Sapņu tulks
Kā pareizi tulkot sapņus