Atslodzes dienas 2024. gadam

Atslodzes dienas 2024.gadam pēc Mēness fāzēm: datumi un laiks, kad ieteicams atturēties no gastronomiskajām izvirtībām. Regulāra šādu atslodzes dienu ievērošana var palīdzēt uzlabot veselību, pašsajūtu, atbrīvoties no liekā svara, stiprināt gribasspēku un ietaupīt naudu.

Atslodzes dienas 2024. gadam. Digitāls fails

Kam domāts:

  • tiem, kas vēlas attīrīt un atjaunot savu organismu,
  • tiem, kas vēlas labāk justies,
  • tiem, kas vēlas atbrīvoties no liekajiem kilogramiem,
  • tiem, kas vēlas iegūt slaidu vidukli,
  • īpaši noderīgs tiem, kam horoskopā saspringtos aspektos Mēness un Saturns (planētu harmonizācijai),
  • askēžu praktizētājiem,
  • depresiju un atkarību nomocītajiem,
  • melanholiķiem un pesimistiem (ievērojot atslodzes dienas Mēness ritmos, uzlabojas garastāvoklis!)
  • tiem, kas vēlas samazināt gaļas patēriņu uzturā un pakāpeniski pāriet uz veģetārismu, vegānismu vai pārtikšanu no prānas.
  • tiem, kam ķermeņa masas indekss pārsniedz normu.
Ķermeņa masas indekss: kalkulators

Ķermeņa masas indekss: kalkulators. Rēķināt…

Kāda formāta materiāls tas ir:

Digitāls materiāls, elektroniskā veidā, PDF fails, A4 formāts. Pēc vajadzības izdrukājams, ierāmējams un noliekams labi redzamā vietā (ieteicamā lokācija – ledusskapja tuvumā).  Atslodzes dienas aprēķinātas LATVIJAI  pēc šādas shēmas: Jaunmēness un Pilnmēness datumiem atskaitītas turpu šurpu 12 stundas. Tās ir tā saucamās “lielās 24h atslodzes dienas”. Bet, no pirmā un pēdējā ceturkšņa – 6 stundas. Tās ir tā saucamās “mazās 12h atslodzes dienas”. Kalendārā katram mēnesim aprēķinātas labvēlīgākās dienas diētas uzsākšanai.

Kā iegādāties:

Kalendāru iegūt savā īpašumā var caur datu glabāšanas platformu failiem.lv (tiek ieturēta komisijas maksa 0,29 centu apmērā par pakalpojumu). SVARĪGI! Pēc apmaksas veikšanas digitālais fails ir jālejuplādē PAŠIEM no failiem.lv. Tas netiek nosūtīts uz e-pastiem, kā arī netiek piegādāts ar pasta baložiem uz piemājas pastkastīti.

Iegādāties poga

Kas ir atslodzes dienas pēc Mēness fāzēm

Tās ir īpašas dienas Mēness kalendārā, kad atturības un mērenības praktizēšana mūs labvēlīgi ietekmē gan fiziskā, gan garīgā līmenī. Mēness fāžu maiņas brīži ir īpaši pieturas punkti Mēness ciklā, kad mūsu fiziskās un psiholoģiskās reakcijas uz ārējiem stimuliem var būt ļoti sakāpinātas un pārspīlētas. Tieši tāpēc šajās dienās vēlams pasaudzēt sevi, izvairoties no stresu izraisošiem kontaktiem, pārdzīvojumiem, negatīvas informācijas, liekiem ēdieniem, uzbudinošiem dzērieniem utt. Atslodzes dienu ievērošanas plusi: organismam tiek dots laiks, lai atpūstos, attīrītos un atjaunotos.

Vai atslodzes dienā jābadojas un neko nedrīkst ēst

Nē, NAV obligāti jābadojas! Atslodzes dienās ieteicams viegls, veģetārs un vienkāršs uzturs. Var, piemēram, uzrīkot augļu, dārzeņu, kefīra dienu vai vienkārši ievērot sev kādu tīkamu diētu. Kas grib, var atturēties no ēšanas pilnībā, lietojot tikai tīru, negāzētu ūdeni vai zāļu tējas. Bet šajā gadījumā ir svarīgi ņemt vērā to, ka gavēšana vai badošanās neder visiem. Pirms šāda pasākuma uzsākšanas tomēr vēlams konsultēties pie sava ģimenes ārsta. Katra cilvēka organisms reaģē savādāk uz ierobežojumiem ēšanā. Ir vairākas slimības, kuru gadījumā jāievēro speciālas diētas un badošanās var pat būt kaitīga.

 

PADALIES AR DRAUGIEM, KAM ŠIS VARĒTU BŪT NODERĪGI: