Astroloģiskais fons 2017. gada maijam

Debesu kancelejā kaut kas ir sagājis šķērsām – pavasaris it kā nāk, nāk, bet tomēr nevar atnākt. Cilvēki ir sašutuši un sociālajos tīklos klīst tāds joks, ka šogad pavasaris ir kā sieviete, kas saka: „Es jau nāku”, bet pati sēž halātā ar dvieli galvā un vēl tikai lako nagus. Jācer, ka ar maija atnākšanu viss nostāsies savās vietās un beidzot varēsim baudīt burvīgo plaukšanas un ziedēšanas laiku. Bet par to, kā uzvedas planētas maijā, šajā nelielajā astroapskatā.

Astroloģiskais fons 2017. gada maijam

Maijs iesākas ar augošu mēnesi un līdz 11. maijam tas augs, sniedzot mums atbalstu visu jaunu lietu un projektu uzsākšanā. Bet jāņem vērā, ka līdz 3. maijam retrogrādā kustībā vēl būs Merkurs, tāpēc visus svarīgos darījumus, līgumu slēgšanas, pārrunas, biznesa uzsākšanu, dokumentu noformēšanu, nozīmīgus pirkumus labāk tomēr ieplānot uz laiku pēc 3. maija. Ja jāpērk kāda elektroniskā iekārta, tad arī to labāk darīt mēneša pirmajā pusē, sākot no 5. maija.

Astroloģiskais fons 2017. gada maijam

Turklāt Merkurs virzīsies caur straujo Auna zīmi, ļaujot mums visas problēmas risināt ātri, pārlieku neiespringstot detaļās un sīkumos. Īpaši veiksmīga mēneša pirmā puse var izrādīties tieši intelektuāliem darbiem.

Jaunas, oriģinālas idejas, nestandarta risinājumi, insaiti, pēkšņas prāta apskaidrības – tas viss var piemeklēt mūs maija pirmajā pusē, kamēr Merkurs būs Aunā un turklāt veidos savienojumu ar neprognozējamo Urānu.

Tāpēc pa rokai jātur rakstāmais un piezīmju blociņš, lai nepalaistu garām kādu ģeniālu ideju. Īpaši laikā ap 10. maiju.

Bet paralēli tam, Merkura – Urāna savienojums paaugstina nervu sistēmas uzbudināmību, tāpēc var pieaugt nervozitāte, nemiers un pārlieku emocionalitāte. Iespējama datoru, sadzīves un transporta tehnikas „niķošanās”.

Auna zīmē visu mēnesi atradīsies arī Venera, attiecībās un jūtās ieviešot spraigumu, aktivitāti un pārlieku impulsivitāti. Veneras karstgalvību nedaudz mazinās pa Dvīņu zīmi ejošais Marss. Tas, lai gan Dvīņos izpaužas ar aktīvu darbošanos, tomēr, pirms kaut ko darīt, vispirms to loģiski apsvērs.

11. maijā – Pilnmēness Skorpionā akcentēs kaislību un varas tēmas. Kā vienmēr, pilnmēness dienas ir enerģijas piesātinātas. Šī enerģija jāizmanto lietderīgi! Nevis strīdos un konfliktos, bet kādās konstruktīvās, radošās darbībās.

16. maijā Merkurs pāriet Vērša zīmē, kur paliks līdz 7. jūnijam – labs laiks praktiskām lietām. No vienas puses domāšana kļūs lēnāka, no otras – uztvertā informācija pamatīgāk nosēdīsies atmiņā un paliks tur uz ilgāku laiku.

20. maijā – Saule pamet Vērša zīmi un pāriet aktīvajos Dvīņos.

25. maijs – Jauns mēness Dvīņos. Labais plānošanas laiks – 1. mēness diena, diemžēl, iekrīt vēlās vakara un nakts stundās, no 25. maija plkst.22:44 līdz 26. maijam 5:51.

Pie kā īpaši piedomāt, par ko pasapņot un kādus mērķus uzstādīt Dvīņu zīmes Jaunmēnesī?

Īpaši labi būs aizdomāties par savu intelektuālo attīstību. Ko jaunu gribētos iemācīties, kādu prasmi apgūt? Varbūt jāapgūst kāda jauna valoda. Vai jānodibina kādi izdevīgi kontakti, pazīšanās, jāuzsāk kāds ar intelektuālo jomu saistīts bizness.

Mēneša beigās iespējamas nesaskaņas ar autoritatīvām vai augstākstāvošām personām. Vēlams neiesaistīties konfliktos ar priekšniecību vai vecāka gadagājuma cilvēkiem.

Kopsavilkums

Tātad, kopumā, jaunu darbu uzsākšanai, pirkumiem un aktīvai rīcībai labvēlīgāks ir laika periods no 5. līdz 11. un no 25. līdz 31. maijam. Mēness šajā laikā aug.

Bet darbu pabeigšanai, atlūgumiem, attiecību pārtraukšanai un aktivitātes samazināšanai – laika periods no 11. līdz 25. maijam. Tās ir dienas, kad mēness dilst.

Mēneša labvēlīgākās dienas: 3., 7., 9., 12., 13., 17., 18., 24.

Mēneša nelabvēlīgākās dienas: 1., 6., 8., 11., 25., 27., 28., 29., 30.

Lai veiksmīgs un panākumiem bagāts pavasara pēdējais mēnesis!

© Kristīne Kleinberga-Ankrava, sertificēta astroloģe. / 30.04.2017. / Bez rakstiskas autora atļaujas un atsauces uz https://tava-pasaule.lv/ pārpublicēt aizliegts!

Svarīga informācija saistībā ar komentāriem: par komentāriem.

Komentēt