Mēness ziņas nedēļai: 14. – 20.novembris 2022

Nedēļa iesākas Mēnesim rosoties pa Vēža zīmi. Kas vēl nav paspējis sakopt senču kapus ziemas sezonai, tad, nu lūk, līdz pusdienlaikam vēl ir īpaši labvēlīgs laiks. Ja nav doma dodies kapu sakopšanā, tad rīta pusē kosmiskās enerģijas labvēlību sniegs veļas mazgāšanā un mājas uzkopšanā. Dilstošs Mēness, kā nekā. Visi tīrīšanas, kopšanas, sakārtošanas darbi ies uz urrā

Mēness ziņas nedēļai: 14. – 20.novembris 2022

© Foto: Kristīne Kleinberga-Ankrava

Mēness ziņas nedēļai

14. novembris, pirmdiena – dilstošs Mēness Vēzī/Lauvā.

Kā jau minēts ievaddaļā, tad, tie, kas nav paspējuši sakopt savu senču kapus un, kuriem brīvs darba grafiks – aidā uz kapiņiem. Iepērkam sveces, puķes un dodamies godināt senčus. Kam tas vajadzīgs? Lai saņemtu senču garu svētību savas dzīves labklājības vairošanai! Kam nav laika godināt senčus, tas pats vainīgs. Pēcpusdienā jāsapucējas un visiem jāizrādās. Obligāti jāieliek kāds selfiks soc.tīklos auditorijas piesaistīšanai. Šodien īpaši labs zvaigžņu stāvoklis.

15., 16. novembris, otrdiena, trešdiena – dilstošs Mēness Lauvas zodiaka zīmē.

15.novembris kā radīts līksmībai, uzdzīvei un rotaļām gan ar bērniem, gan pieaugušo starpā. Mūsu iekšējās sajūtas šajās dažās dienās kļūs intensīvākas, spilgtākas un spožākas.  Pieaugs pašpārliecinātība un savas patiesās vērtības apzināšanās. Vēlams šajās dienās vairāk pievērst uzmanību savam ārējam izskatam, parūpēties par sevi un savu imidžu. Labvēlīga diena friziera apmeklējumam un matu kopšanai. Naktī uz trešdienu sapņos var rādīties kādi murdziņi. Tos iztulkot palīdzēs sapņu tulks. Trešdienā Venera izrausies no Skorpioniskās zīmes apskāvieniem, lai baudītu Strēlnieka zīmes ekspansiju un ieviestu optimistiskāku noskaņu attiecību jomā līdz 10.decembrim. Mēness fāžu maiņa plkst.15:27 kādam var izraisīt smagākas emocijas un neizskaidrojamu dvēselisku nemieru. Tikt galā ar emocionālo stresu un atbrīvoties no kādas liekas tauku krokas palīdzēs atslodzes diena (16.nov.plkst.09:27 – 21:27).

P.S. Tiem, kam īpašumā ir mūsu drukājamais atslodžu kalendārs visam gadam un mēness kalendārs gada nogalei, lūdzu pievērsiet uzmanību tam, ka attiecībā uz 16.novembra atslodzi tur ir ieviesusies dramatiska kļūda! Jābūt nevis līdz 17.nov., bet gan – 16.nov. Lūdzu, piedodiet! 

17.,18.,19. novembris, ceturtdiena, piektdiena, sestdiena – Mēness Jaunavas zodiaka zīmē (līdz 19.nov.plkst.12:57).

Dilstošs Mēness Jaunavas zīmē sekmēs visus darbus, kur nepieciešama analīze, pedantiskums, kritiskums vai sīku detaļu apstrāde. Saimniecībā ideāls laiks, lai ieviestu kārtību skapjos, atvilktnēs, kumodēs, dokumentos, datora failos utt. 17.novembrī par informācijas apmaiņu un komunikāciju atbildīgais Merkurs seko Venerai un arī pārceļas uz Strēlnieka zīmi, kur uzturēsies līdz šī gada 7. decembrim. Pieaugs interese par ceļojumiem, citu tautu kultūru un filozofiju. Vairāk domāsim par izglītības un reliģijas jautājumiem. Var pieaugt informācijas apmaiņa minētajās jomās.

Sava ķermeņa sakopšanai lieliska diena – 18.novembris. Jādodas uz frizētavu tiem, kas vēlas, lai mati ataugtu lēnāk un matu griezums ilgāk saglabātu savu formu. Kam organismā sakrājušās negatīvās enerģijas, tiem – pie masiera. Kosmetologs, manikīrs, pedikīrs, pirts – to visu var ieplānot uz piektdienu. Zvaigznes brīdina, ka vakarpusē, svinot valsts svētkus, jāuzmanās no pārmērīgas alkohola vai citu apreibinošu vielu lietošanas. Sestdiena jāpavada lieki nerosoties un nesteidzoties. Chillout diena. Ieteicams pabūt vienatnē, pārdomājot attieksmi pret dzīvi un apkārtējo pasauli. Pabeidz iesāktos darbus.

20.novembris, svētdiena – Mēness Svaru zodiaka zīmē.

Vel viena laba diena šajā nedēļā, lai uzrīkotu sev kādu skaistumkopšanas kūri. Ieteicams mājas apstākļos. Dilstošs Mēness Svaru zīmē liks aizdomāties par to, kādas ir mūsu attiecības ar sevi, citiem un pasauli kopumā. Ko sagaidām no citiem un ko paši varam piedāvāt. Vai esam apmierināti ar attiecībām? Varbūt atdodam citiem vairāk kā saņemam? Vai tieši pretēji – vairāk ņemam kā dodam? Viss pasaulē tiecas uz kārtību, harmoniju un līdzsvaru un, ja tā visa nav, tad sākas konflikti. Īpašu labsajūtu un  emocionālo līdzsvaru svētdienā sniegs sakārtota, komfortabla apkārtējā vide un radošas nodarbes.

Lai visiem, kas izlasījuši līdz beigām, harmoniska un pozitīvām emocijām piepildīta nedēļa! ✨

© 2022, Kristīne Kleinberga-Ankrava, sertificēta astroloģe. Bez rakstiskas autora atļaujas un atsauces uz https://tava-pasaule.lv/ pārpublicēt aizliegts!