Mēness ziņas nedēļai: 31.oktobris – 6.novembris 2022

Mēness visu nedēļu augs un apaļosies, nodrošinot arī mūs ar enerģijas, spēka un entuziasma pieaugumu. Aktīvas darbības un izaicinājumu pārvarēšanas nedēļa. Aptumsumu periods rit pilnā sparā. Kādam jau ir sākušies nopietnu pārmaiņu procesi dzīvē, bet kādam – klusums pirms vētras.

Mēness ziņas nedēļai: 31.oktobris - 6.novembris 2022

© Foto: Kristīne Kleinberga-Ankrava

Mēness ziņas nedēļai

31. oktobris, pirmdiena – augošs mēness Mežāža zīmē.

Mēness Mežāzī stiprinās atbildības sajūtu un mudinās uz disciplīnas ievērošanu. Attiecībās un saskarsmē būs jūtams lietišķums un ieturētība. Šodien var ķerties klāt sarežģītu, pacietību prasošu jautājumu kārtošanai un risināšanai. Pēcpusdienā un vakarpusē īpaša uzmanība pievēršama tam, ko runājam. Ja nav nekā laba, ko teikt, tad labāk lieki nepļāpāt vai paklusēt. Diena vairāk piemērota darīšanai, ne runāšanai.

Saimniecībā šis ir labvēlīgs laiks kāpostu skābēšanai, lai tie būtu stingri un kraukšķīgi. Visu Svēto dienas priekšvakars. Robeža starp mirušo un dzīvo valstībām ir ļoti trausla. Viena no gada īpašajām naktīm, kad paveras iespēja dziļāk ielūkoties neredzamajā un ar loģisko prātu neizprotamajā pasaulē. Ja uznāk neizskaidrojamas bailītes, jāsāk lietot korvalols vai jāuzsāk baldriānu tējas kūre.

1. novembris, otrdiena – Mēness Ūdensvīra zodiaka zīmē. ATSLODZE līdz plks.14:37.

Sakarā ar mēness fāžu maiņu daudziem var uznākt straujas emocionālās svārstības. Jābūt iecietīgākiem pret līdzcilvēkiem un arī pret sevi. Var uznākt liela iepirkšanās kāre, tomēr veikalu ķemmēšanai šī nebūs īsti laba diena. Ir iespēja ātri atrisināt kādu problēmu sarunu ceļā. Obligāti jāapēd kāds avokado. No rīta vai vakarā jāpamielo senču gari un pirms miega jāiedzer nervus nomierinošu tēju, lai miedziņš būtu salds un sapņos murgi nerādītos.

2. novembris, trešdiena – Mēness Ūdensvīra zīmē.

Trešdienu var uzskatīt par labāko nedēļas dienu. Laba diena jauniem kontaktiem, draudzības saišu stiprināšanai, domu apmaiņai ar domubiedriem, kolektīvai jaunradei un intelektuālajam darbam. Enerģiska, radoši izaicinoša diena. Visus svarīgākos darbus labāk apdarīt no rīta, pēcpusdienu un vakaru atvēlot mazāk svarīgiem un relaksam.

3.,4. novembris, ceturtdiena, piektdiena – Mēness Zivju zīmē.

Gaisā virmos romantiskas noskaņas. Lieliskas dienas, lai ļautu vaļu savam radošumam, uzpucētu attiecības, vairotu mīlestības enerģiju sev apkārt un meklētu atbildes uz sev svarīgiem jautājumiem ar intuīcijas palīdzību. Lai piepildītu sevi ar jaunām emocijām un izjūtām, jādodas uz kino, teātri vai kādu mākslas izstādi. Atslābināt ķermeni un prātu palīdzēs vannas, saunas, SPA procedūras.

5.,6.novembris, sestdiena, svētdiena – Mēness Auna zīmē.

Nedēļa noslēgsies enerģiskās, bravurīgās, aktīvās Auna zīmes enerģijās. Jāsargā mums svarīgas attiecības, jo iespējami negaidīti pavērsieni un mīlas stāstu pēkšņa scenāriju maiņa. Lai trakulīgās Auna zīmes enerģiju kliedētu, jābūt pēc iespējas aktīvākiem: sports, svaigs gaiss, 18+ rotaļas pa guļamistabu vai kādās neparastākās vietās spēs kliedēt negatīvās kosmiskās vibrācijas un ļaus nedēļas nogali pavadīt jēgpilni un bez liekiem kreņķiem.

Veiksies visi tie darbi, kuri jāpadara ātri, īsā laika posmā. Ja saimniecībā kaut kas saplīsis vai izgājis no ierindas, tad tā salabošana šodien var izdoties ātrāk kā citām reizēm. Tā kā dārzā zaļumi jau pārsvarā beigušies, tad uz palodzes podiņos var iesēt, piemēram, kressalātus vai kādu citu zaļumu – augošs mēness Aunā liks tiem izdīgt ātrāk. Svētdiena – vēl viena laba diena šajā nedēļā, lai dotos uz saunu vai pirti.

Lai jauka nedēļa un gatavojamies 8.novembra Mēness aptumsumam!

Mēness kalendārs 2022.gada novembrim, decembrim

Drukājams Mēness kalendārs 2022.gada novembrim un decembrim. Skatīt…

© 2022, Kristīne Kleinberga-Ankrava, sertificēta astroloģe. Bez rakstiskas autora atļaujas un atsauces uz https://tava-pasaule.lv/ pārpublicēt aizliegts!