Palutini sevi šajā vasarā ar jauna vibratora iegādi!

Vasara ir lielisks laiks, lai atpūstos un veltītu laiku rūpēm par sevi. Lai gan rūpes par sevi var izpausties dažādi, šodien runāsim par veidiem, kā rūpēties par savas intīmās dzīves labklājību. Uzzini vairāk par šībrīža aktuālākajām rotaļlietām, kas palīdzēs paspilgtināt Tavu seksuālo dzīvi – vai nu ar partneri, vai vienatnē. Iegādājies vibratoru notino.lv un ļaujies jaunām sajūtām!

No klasiska vibratora līdz masieriem ar spēcīgu vibrāciju – Seksa rotaļlietu revolūcija

Seksa rotaļlietas ir pastāvējušas visos laika posmos – to izmēri un materiāli atšķīrās, taču, pieprasījums pēc tām ir bijis vienmēr. Viena no pirmajām elektriskajām rotaļlietām tika atklāta tālajā 1880. gadā. Tomēr, līdz ar tehnikas attīstību, arī seksa industrija ir piedzīvojusi pārmaiņas, un mūsdienās seksa rotaļlietas vairs nav tabu temats. Noteikti gandrīz katram cilvēkam mājās ir kaut viens vibrators – un, ja tā nav, ir pēdējais laiks to mainīt!
Vibrators - palīgs pašapziņas uzlabošanai un stresa mazināšanai. Palutini sevi šajā vasarā ar jauna vibratora iegādi!

Klasiskais vibrators

Klasiskais vibrators ir celmlauzis seksa rotaļlietu pasaulē. Lai gan tas ir pastāvējis no laiku gala, pat šodien tā popularitāte nav samazinājusies. Klasiskais vibrators piedāvā diskrētu dizainu un dažādus intensitātes līmeņus, kā arī to ir iespējams lietot gan iekšējai, gan ārējai stiumulācijai.

Truša formas vibrators

Viens no šobrīd aktuālākajiem vibratoru veidiem ir Truša formas vibrators. Tas piedāvā unikālu dizainu, kas spēj vienlaicīgi stimulēt gan klitoru, gan G punktu. Kopš šīs ierīces parādīšanās kādā no “Sekss un lielpilsēta” seriāla epizodēm, tā ir kļuvusi par “must have” seksa rotaļlietu ikvienā guļamistabā.

Masieris

Īpašu popularitāti pēdējos gadus ir saņēmis vibrators – masieris. Šis vibrators piedāvā lielu masāžas galvu, kas fokusējas uz klitora stimulāciju. Masieris piedāvā dažādus intensitātes līmeņus, un tā vienmērīgā vibrācija lietotājiem sniedz galvu reibinošu baudu!

Vibrators kā palīgs pašapziņas uzlabošanai un stresa mazināšanai

Vai zināji, ka vari uzlabot savu pašapziņu ar vibratora palīdzību? Vibrators ir lielisks veids, kā rast dziļāku izpratni par savu ķermeni un tā vajadzībām. Lai sasniegtu baudu, ir jāsāk ar sava ķermeņa akceptēšanu un iemīlēšanu. Vibrators ir vienkāršs, toties efektīvs veids, kā veidot attiecības ar savu ķermeni, izzināt tā jutīgās zonas un saņemt pozitīvas emocijas. Apzinoties savas erogēnās zonas un seksuālās vēlmes, Jums būs vieglāk informēt savu partneri par sava ķermeņa vajadzībām, kas palīdzēs Jums abiem sasniegt jaunus baudas līmeņus.

Vibratori ir lielisks veids kā atbrīvoties no dienas laikā sakrātās spriedzes un relaksēties. Seksuālās stimulācijas laikā ķermenis izdala labos hormonus – endorfīnu un oksitocīnu, kas palīdz mazināt trauksmi un rada miera sajūtu. Tādēļ orgasma sasniegšana ir ļoti svarīga gan Jūsu fiziskajai, gan garīgajai labklājībai.

Kādēļ man ir nepieciešams vibrators?

Seksa rotaļlietām ir daudz priekšrocību un tās viennozīmīgi var uzlabot Jūsu intīmo dzīvi. Lai gan bieži tiek dzirdēts mīts, ka vibratori ir paredzēti tikai solo lietošanai, tā nebūt nav patiesība. Vibratori un seksa rotaļlietas kopumā var sniegt pozitīvas sajūtas un radīt jaunas baudas pieredzi.

Papildus tam, vibratoru lietošana var arī uzlabot cilvēka pašsajūtu. Daudzām sievietēm ir grūti sasniegt orgasmu ar partneri, bet ir daudz vieglāk to sasniegt ar rotaļlietu palīdzību. Tam var būt dažādi iemesli, taču, viens no galvenajiem faktoriem ir – vibrācija. Vibratori atšķiras ne tikai izmērā, bet arī vibrāciju stiprumā. Tādēļ, neskatoties uz to, vai šobrīd esi attiecībās, vai nē, ir vērts atrast sev piemērotu vibratoru un izpētīt jaunas baudas virsotnes!