Astroloģiskā prognoze: augusts 2022

Augusts solās būt dinamisma, aktivitātes un spriedzes pilns. Neskatoties uz to, ka daudzi augustā vēlas baudīt atvaļinājumu un atpūtu, laiski sūcot margaritu kaut kur Bali palmu ēnā, kosmiskais fons slaistīšanos augustā neatbalsta.

Tas aicinās uz savas oriģinalitātes, radošuma atklātāku izpausmi, uz revolucionāru rīcību un savu līdz šim zem gultas slepenībā turēto talantu izvilkšanu dienas gaismā. Daudzi atklās sevī vēl nebijušu drosmi uzdrīkstēties. Uzdrīkstēties gribēt vairāk, domāt plašāk, rīkoties brīvāk, būt neatkarīgākiem no sabiedrības uzspiestās lietu kārtības un visa, kas saistās ar vārdu „normāli”.

Astroloģiskā prognoze 2022.gada augustam

Astroloģiskā prognoze: augusts 2022

Veselība

Veselības ziņā augustā vairāk uzmanības jāpievērš sirds – asinsvadu un nervu sistēmas darbībai. Īpaši jāuzmanās no elektrotraumām. Mēneša otrā pusē pārslodžu un stresa ietekmē daudziem var rasties miega problēmas. Tāpēc par labu nāks jau laicīgi pārskatīt savas fiziskās aktivitātes un dienas režīmu. Lai atbrīvotos no pārliecīga uzbudinājuma, vēlams saplānot sev adekvātu darba – atpūtas režīmu. Dienas rutīnā ieteicams iekļaut elpošanas vingrinājumus, ķermeni atslābinošas prakses un procedūras, izveidot sev kādu īpašu rituālu, kas liktu justies labāk.

Īpaša uzmanība savam veselības stāvoklim jāpievērš 4., 5., 6., 11., 12., 13., 16. – 19., 26., 27., 28. mēneša datumos. 26., 27. un 28. mēneša datumos pastāv arī lielāks avāriju risks. Tāpēc, vadot transportlīdzekli, jāievēro īpaša piesardzība.

Attiecības

Aktivitātes un kaislību pieaugums gaidāms mīlas frontē, īpaši pēc 11.augusta, kad Venera no Vēža zīmes pāries artistiskajā un spilgtajā Lauvas zodiaka zīmē. Sāksies lielisks periods randiņiem, serenāžu dziedāšanai zem mīļotās loga, kaislīgām dejām līdz rīta ausmai, dārgām dāvanām un jaunu romantisku mīlas stāstu radīšanai.

Astronotikumi 2022.gada augustā

4.augustā Merkurs pāriet Jaunavas zodiaka zīmē, piedāvājot labas iespējas intelektuālajā jomā. Pieaugs vispārēja tendence lielāku uzmanību pievērst detaļām, dažādiem sīkumiem, darba apstākļiem, veselības jautājumiem, dienas režīmam, rutīnai. Domāšana kļūs analītiskāka, praktiskāka, kļūs vieglāk koncentrēties darba jautājumu risināšanai un informācijas apstrādei.

11.augustā Venera pāriet Lauvas zīmē romantiskajās attiecībās ienesot vairāk spožuma, aizrautības un kaisles. Jūtu izrādīšana kļūs demonstratīvāka. Tiem, kas jau ir attiecībās, tās var uzplaukt ar jaunu sparu. Tiem, kas vēl tikai ir partnera meklējumos, ieteicams nesēdēt mājās, bet gan otrās puses piesaistīšanai izrādīt lielāku iniciatīvu. Noteikti nevajag kautrēties apģērbā un aksesuāros izvēlēties spilgtas, košas krāsas. Akcents liekams uz greznības un izsmalcinātas elegances iespaida radīšanu.

12.augustā – Pilnmēness Ūdensvīrā liks uzplaukt oriģinalitātei, revolucionārisma un brīvības garam pilnā krāšņumā. Izgaismosies ar kolektīviem, domubiedru grupām, apvienībām, draudzību, iecerēm saistītās tēmas. Spēcīga vēlme pēc neatkarības un pārmaiņām radīs vajadzību atbrīvoties no ierobežojumiem, verdzības sloga un izpaust savu individualitāti kādā neparastā veidā.

Pilns mēness. Trešā fāze

Izlasiet arī šo: pilnmēness ietekme

20.augustā Marss pāriet Dvīņu zodiaka zīmē, ienesot mūsu darbībās vairāk virspusīguma un steigas. Būs liela vēlme ķerties klāt uzreiz vairākiem darbiem, riskējot tā arī nevienu no tiem nenovest līdz vēlamajam rezultātam. Labs periods jaunu kontaktu veidošanai un aktīvākai komunikācijai. Dažāda veida informācija šajā laika izplatīsies ātri, tai skaitā – baumas.

23.augustā Saule pāriet Jaunavas zodiaka zīmē. Uzmanības centrā nonāks tēmas, kas saistītas ar veselību, darba procesiem, ikdienas rutīnu, attiecībām ar kolēģiem, padotajiem, personālu, kalpošanu sabiedrības labumam, rūpēm par mājdzīvniekiem.

23.augustā Urāns apstājas, aktivizējot 18°55’ Vērsī, un 24.augustā dodas retrogrādā kustībā līdz 2023.gada 23.janvārim. Tālo planētu retrogrādās kustības ietekmi spēj sajust smalkjūtīgi, ar spēcīgu intuīciju apveltīti cilvēki. Līdz biezādainajiem, kas dzīvo pēc scenārija ledusskapis – tualete – darbs – ledusskapis – seriāli – gulta, tālo planētu smalkās enerģētiskās vibrācijas parasti nenonāk. Ja Urāna retrogrāda kustība skar kādu svarīgu punktu dzimšanas kartē, tad paredzami negaidīti likteņa pavērsieni, kas var kardināli mainīt vai nu cilvēka uzskatus, vai mājas dzīvi, attiecības vai kādu citu dzīves jomu, ko akcentē retrogrādais Urāns. Kolektīvajā laukā tā ir atgriešanās pie vecām idejām, to pārskatīšana.

26. augustā Merkurs pāriet Svaros, ienesot gaisīguma, viegluma notis domāšanas procesos. Kļūs vieglāk uz jebkuru situāciju paraudzīties no dažādiem skatu punktiem, ņemot vērā visu iesaistīto pušu intereses un meklēt risinājumus, kas apmierinātu visus. Lietišķo pārrunu un darījumu veiksmīgam rezultātam būs svarīga spēja iet uz kompromisiem, diplomātija un labvēlīga attieksme komunikācijā.

27.augustā – Jaunmēness Jaunavas zodiaka zīmē iniciēs svarīgu pārmaiņu sākumu ar veselību, darba sfēru vai mūsu ikdienas rutīnu saistītās tēmās.

Jauns mēness. Kad sākas Jauns mēness. Tabula

Ko darīt Jaunmēness dienā

Ņemiet vērā, ka šī ir vispārēja prognoze 2022.gada augustam. To, kā astroloģiskais fons ietekmēs tieši jūs, ir atkarīgs no jūsu personiskās dzimšanas kartes. Detalizētāku informāciju par prognozēm un notikumiem iespējams iegūt tikai individuālā konsultācijā pie profesionāla astrologa. Tomēr arī informācija par vispārīgajām tendencēm var sniegt jums lielu atbalstu ikdienas dzīvē.

Vēlot veiksmīgu augusta mēnesi, Kristīne & Tava-pasaule.lv

© 2022, Kristīne Kleinberga-Ankrava, sertificēta astroloģe. Bez rakstiskas autora atļaujas un atsauces uz http://tava-pasaule.lv/ pārpublicēt aizliegts!