Mēness ziņas nedēļai: 7. – 13.novembris 2022

Nedēļa iesākas pilnmēness enerģiju piesātināta. Fonā – retrogrādais huligāns Marss Dvīņu zodiaka zīmē (30.10.2022. – 13.01.2023.) turpina reorganizēt informatīvo lauku.  Grūti laiki tiem, kam jau no bērnības putra galvā. Mazliet vieglāki tiem, kas spējīgi adekvāti uztvert, analizēt informāciju un rīkoties nestandarta veidā. Šajā nedēļā notiekošais pilnmēness un Mēness aptumsums ieviesīs būtiskas pārmaiņas uz ilgāku laiku ne tikai domāšanas, komunikācijas un informācijas apmaiņas ziņā, bet arī  resursu sadales jautājumos.

Mēness ziņas nedēļai: 7. - 13.novembris 2022

© Foto: Kristīne Kleinberga-Ankrava

Mēness ziņas nedēļai

7.,8.,9. novembris, pirmdiena, otrdiena, trešdiena – Mēness Vērša zodiaka zīmē (līdz 9.nov.plkst.15:37).

Ilgi uzkrātās spriedzītes kulminācijas laiks. Kam daudz liekās, nerealizētās enerģijas uzkrājies, tie šajās dienās ies pa gaisu. Īpaši grūtas dienas tiem, kam ir kādas psihiskas novirzes. 8.novembra Pilnmēness un Pilns Mēness aptumsums uz Vērša-Skorpiona ass izcels gaismiņā mūsu personības pašas slēptākās daļiņas. Durvis uz pagātni aizveras, atpakaļ ceļa nav. Nekas vairs nebūs tā, kā bija. Laiks izdarīt svarīgas izvēles, atbrīvoties no neko labu nesološām attiecībām, toksiskiem cilvēkiem, kaitīgiem ieradumiem. Šo var saukt par vērtību, baudu, seksualitātes pilnmēnesi. Emocionālās enerģijas pieaugums, tieksme pēc komforta, baudas un skaistuma – to visu šajās dienās varēs izjust īpaši spēcīgi. Var pieaugt apetīte un vēlme garšīgi paēst, bet, ajajai, – 8.novembrī ir atslodzes diena pēc mēness fāzēm. Būs jāiztiek ar skaisti noformētiem salātiem. Skaistums un slaidums prasa upurus.

Mēness aptumsuma rituāls: kā vēsta senie ticējumi, tad aptumsuma dienā jāiet aukstā dušā, tad jāsatinas baltā palagā, jānoguļas istabas vidū garšļaukus ar galvu uz austrumiem un jāskaita pātari. Tad aptumsuma negatīvā ietekme ies secen un viss labi būs.

10.,11. novembris, ceturtdiena, piektdiena – Mēness Dvīņu zodiaka zīmē.

Tie, kas izturējuši aptumsumu koridora laiku un palikuši dzīvi, beidzot varēs uzelpot. Mēness uzsāk savu dilšanas procesu un dos iespēju uztvert dzīvi vieglāk. Ja tomēr prātā nāk destruktīvas, paškritiskas domas, dzenam tās prom ar pastaigu, īsu ceļojumu pa vietējiem ievērības cienīgiem apskates objektiem vai kādas gudras grāmatas lasīšanas palīdzību. Īpaši ieteicams parūpēties par savām rokām – maskas, parafīna vanniņas vai maiga, relaksējoša masāža tām sniegs maksimālu efektu. Labas dienas, lai aizietu uz frizētavu, ja ir vēlme, lai matu griezums ilgāk saglabātu savu formu un mati ataugtu lēnāk. Jaunas atklāsmes par notiekošo pasaulē var sniegt pirts vai saunas apmeklējums.

12.,13. novembris, sestdiena, svētdiena – Mēness Vēža zodiaka zīmē.

Ja nedēļas sākumā sastrādātas kādas ziepes, dēļ kurām sabojājušās attiecības ar tuviem un mīļiem ģimenes locekļiem, tad šīs nu ir tās dienas, kad visu var labot. Uzcepam pankūkas, kūkas vai ko citu garšīgu un pamielojam savus tuviniekus un sevi arī. Samīļojam, sabučojam savējos un vērojam, kā dzīve pamazām nokārtojas. Garastāvokli palīdzēs uzlabot SPA procedūras. Ko vēl ir labi sadarīt šajās dienās? Ja traucē ķermeņa liekais apmatojums, tad šīs ir ļoti labvēlīgas dienas, lai tiktu no tā vaļā un iepriecinātu gan partneri, gan sevi ar gludu, skatam pievilcīgu ādu. Ja tomēr uznāk kāda dvēseles krīzīte, tad nevajag krāt aizvainojumus sevī, bet drošiem soļiem meklēt palīdzību pie psihologa.

Lai priecīgi visiem un forša nedēļa! ✨

Mēness kalendārs 2022.gada novembrim, decembrim

Drukājams Mēness kalendārs 2022.gada novembrim un decembrim. Skatīt…

© 2022, Kristīne Kleinberga-Ankrava, sertificēta astroloģe. Bez rakstiskas autora atļaujas un atsauces uz https://tava-pasaule.lv/ pārpublicēt aizliegts!

2 komentāru
  1. 07/11/2022
  2. Avatar photo 07/11/2022