Matu griešanai labvēlīgās dienas jūlijā

Rūpējoties par matu skaistumu un veselību jūlijā, der ielūkoties Mēness kalendārā. Tas pateiks priekšā, kuras ir vislabākās dienas frizētavas apmeklēšanai un matu griešanai. Lai saglabātu matus veselīgus un spīdīgus visas vasaras garumā, jūlijā pats svarīgākais ir rūpēties par to mitrināšanu un aizsargāšanu no saules staru nelabvēlīgās ietekmes.

Matu griešanai labvēlīgās dienas jūlijā

Attēls: tava-pasaule.lv / pixabay.com / Matu griešanai labvēlīgās dienas jūlijā

Matu griešanai labvēlīgās dienas jūlijā pēc Mēness kalendāra

No 1. līdz 3. un no 18. līdz 31. jūlijam mēness būs augošs. Laikā, kad mēness aug, nogrieztie mati ataugs ātrāk un visas matus stiprinošās, mitrinošās, barojošās maskas šajās dienās iedarbosies efektīvāk.

No 4. līdz 17. jūlijam mēness dils. Šajās dienās veiksmīgāk noritēs atbrīvošanās no visa liekā: svara, nevēlamā apmatojuma, toksīniem, parazītiem utt. Dilstošā mēnesī apgrieztie mati ataugs lēnāk, toties nostiprināsies matu saknes, ilgāk saglabāsies matu griezums un forma.

Labvēlīgās dienas matu griešanai 2023. gada jūlijā (datumi):
1., 4., 12., 14., 19., 21., 22., 24., 29., 30., 31.jūlijs.

Labvēlīgās dienas matu griešanai aprēķinātas Latvijai, ņemot vērā mēness fāzes, mēness stāvokli zodiaka zīmēs, mēness dienu enerģētiku, čika laikus un Mēness aspektus.

Svarīgākais matu kopšanā jūlijā:

1.Izvēlieties mitrinošus produktus. Mazgājot matus, izvairieties no pārāk karsta ūdens lietošanas un izvēlieties mitrinošus šampūnus un kondicionierus. Tie palīdzēs saglabāt matu dabisko mitrumu.

2. Izmantojiet dabiskas mitrinošas maskas matiem. Piemēram, aļģu vai avokado maskas var palīdzēt atjaunot matu spīdumu un mitrumu. Šādas maskas var viegli pagatavot mājās, izmantojot dabiskas sastāvdaļas. Uzklājiet masku uz matiem vismaz reizi nedēļā un ļaujiet tai iedarboties noteiktu laiku, lai mati pilnībā uzsūktu tās labvēlīgās īpašības.

Atjaunojoša avokado maska sausiem matiem

Atjaunojoša avokado maska sausiem matiem: pagatavošana. Skatīt…

3. Aizsardzība pret sauli. Lai matu krāsa nezaudētu savu toni, izmantojiet matu aizsarglīdzekļus ar UV filtru. Lietojiet cepures vai šalli, lai pasargātu matus no tiešiem saules stariem, īpaši tad, ja saulē paredzēts uzturēties ilgāku laiku.

4. Izvairieties no pārāk biežas matu žāvēšanas un veidošanas ar matu fēniem vai matu taisnotājiem. Dodiet priekšroku dabiskai matu žāvēšanai, ļaujot tiem pašiem nožūt.  Ja tomēr izmantojat palīgierīces matu ieveidošanai, tad izmantojiet aizsarglīdzekļus pret karstumu.

© Kristīne Kleinberga-Ankrava / Bez saskaņošanas un atsauces uz https://tava-pasaule.lv pārpublicēt aizliegts!