Venēra Strēlnieka zodiaka zīmē mums sola pozitīvas pārmaiņas attiecībās

Skaistuma un mīlestības dieviete Venēra, pēc tranformējošā un dziļu noslēpumu atklāšanai piemērotā perioda Skorpionā, 2021.gada 7.oktobrī 14:21 dodas plašajos un dzīvespriecīgajos Strēlnieka plašumos. Kaut arī Strēlnieks Venērai pēc būtības nav ne tuvu mīļākā atrašanās vieta, šodien, šeit un esošajā situācijā šī pāreja sola mums pozitīvas pārmaiņas.

Venēra Strēlnieka zodiaka zīmē mums sola pozitīvas pārmaiņas attiecībās

Ilustrācija: Tava-pasaule.lv / Venēra Strēlnieka zodiaka zīmē

Venēra Strēlnieka zodiaka zīmē

Attiecībās esošajiem

Attiecībās esošajiem šis laiks ir piemērots jaunas dzirksteles piešķilšanai ikdienā. Ienesiet savās attiecībās azartu un dzīvesprieku, uguni un piedzīvojumu kāri. Ņemiet viens otru aiz rokas un atklājiet no jauna pasauli, attiecības, kopā būšanas prieku un arī viens otru. Vairs nav jārok dziļumā un jāmeklē kādas apslēptas ēnainas vietas vai problēmas, ir laiks piedzīvot gaišumu, plašumu un prieku.

No attiecībām brīvajiem

No attiecībām brīvajiem šis ir brīnišķīgs brīdis flirtam, jauniem pielūdzējiem un piedzīvojumiem. Ņemot vērā pārējo planētu pozīcijas, varbūt nebūtu gluži piemērots brīdis mesties iekšā jaunās attiecībās, jo tās var izrādīties zemūdens akmeņiem un ne pārāk priecīgiem pārsteigumiem bagātas, bet rotaļas un sava pielūdzēju loka paplašināšana šobrīd ir tieši laikā.

Iemīlēties sevī

Un, ja Tava iedvesma nesauc ne esošo attiecību uzlabošanas, ne jaunu partnerību iespēju izzināšanā, nesatraucies – ir brīnišķīgs laiks atklāt pavisam jaunas un priekpilnas attiecības ar sevi pašu, un iemīlēties… sevī! Jā, ģeniālajā, lieliskajā, īpašajā, mums katram vistuvākajā cilvēkā – sevī pašā. Tad arī pārējai pasaulei nekas cits neatliks kā sajust šo vibrācijas maiņu un vienoties ar to kopīgā “dziesmā”.

Arī ārpus attiecību konteksta Strēlnieka Venēra mūsu ikdienas astroloģiskajā klimatā ienes veselīgu bezrūpību, dzīvesprieku, cerību, ticību attīstībai, izaugsmei un nākotnei, azartu un degsmi.

Pajautā sev – par ko es degu? Kas man liek celties ik rītu pirms modinātāja un izlekt no gultas kā torpēdai? Un, ja tā šodien vēl nav tava ikdiena, pamazām, pamazītiņām dodies tieši tajā virzienā, pagaidām pa centimetram vien, kaut tikai paguļot pareizajā virzienā. Iespējams, pat nepamanīsi, kā tavi centimetri pārvērtīsies metros un kilometros, un tā kļūs par ikdienu. Ne jau velti mums ir iedots šāds oktobris – no izvērtēšanas, vētīšanas, transformācijām līdz aktīvai, jaudīgai un veiksmīgai darbībai mūsu mīļāko un vēlamāko plašumu virzienā.

Astrologa konsultācija par jebkuru Tev aktuālu tēmu:
Sertificēta astroloģe Liene Briška. Konsultācijas

© 2021, Liene Briška, sertificēta astroloģe. Sagatavots speciāli portālam Tava-pasaule.lv. Bez rakstiskas autora atļaujas un atsauces uz http://tava-pasaule.lv/ pārpublicēt aizliegts!

Komentēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *