Priekšpēdējais 2021. gada Jaunmēness Skorpiona zodiaka zīmē: transformācijas, pārmaiņas un atdzimšana

Priekšpēdējais 2021. gada Jaunmēness Skorpiona zodiaka zīmē 4.novembrī vēl vairāk koncentrēs Skorpionisko enerģiju un noskaņu blīvumu. 

Jaunmēness Skorpiona zodiaka zīmē

Uz šo Jaunmēnesi un tā ienestajām enerģijām var paskatīties no vairākām pusēm. Taču, kuru pusi mēs pagrieztu, atkal un atkal atgriežamies pie transformācijas, pārmaiņām un savas tumšākās, slēptākās puses atklāšanu un pieradināšanu, mazliet nomiršanu un pamatīgu atdzimšanu, un pāri visam – milzīgas, spēcīgas, kodīgas un neapturamas enerģijas ievirzīšanu taisnā ceļā pretī pārmaiņām un panākumiem. Vai tieši otrādi. Kur virzīsi, tur tā enerģija ieguldīsies un realizēsies.

Jaunmēness Skorpiona zodiaka zīmē

Ilustrācija: tava-pasaule.lv / Jaunmēness Skorpiona zodiaka zīmē

Skorpionisko procesu skaistums slēpjas spēkā, dziļumā, īstumā un transformācijās nevis ķiršos, šampanietī un šokolādes konfektēs

Neviens nekur un nekādā veidā nav apsolījis un arī nesolīs, ka šis būs skaisti. Skorpionisko procesu skaistums slēpjas spēkā, dziļumā, īstumā un transformācijās nevis ķiršos, šampanietī un šokolādes konfektēs.

Aiziet, lai atgrieztos pie sevis. Nomirt, lai atdzimtu jaunā kvalitātē. Pārvērst savas dzīves atkritumus un trūdus par mēslojumu. Tik vienkārši, dabiski un saprotami, un arī nekomfortabli, mulsinoši un biedējoši piedevām. Vairāk kā laikam jebkad agrāk katrs no mums jūt, ka tā, kā dzīvots līdz šim, vairs nevarēs. Ir jāmainās, lai ne tikai eksistētu, bet arī augtu.

Kādam šeit aizies savu nokalpojušās attiecības, kādam citam – vecās nodarbošanās un ieradumi, kādam citam – arī galvā mītošie gremlini un tarakāni. Un vislabāk – labākā izlase no visa pa druskai. Nevajadzīgais sakrāmēts domu konteinerā tiks aizsūtīts uz kosmiskajiem getliņiem pārstrādei par kaut ko derīgu.

Ko? Piemēram, absolūti saistošu apsolījumu sev un Pasaulei turpmāk dzīvot saskaņā ar sevi un noķert lielākās dzīves baudas visās iespējamajās formās un izmēros. Vai kaut ko tikpat skaistu un noderīgu. Skorpioniskā enerģija jau nav par vienkārši trulu sagraušanu, drīzāk par jau minēto nomiršanu un sagrūšanu atdzimšanas un attīstības vārdā.

Tā, kā bijis vairs nevar būt un nebūs

Un uz šīs nots saproti beidzot līdz mugurkaula smadzenēm, ka tā, kā bijis vairs nevar būt un nebūs. Tā vienkārši ir. Paņem baltu lapu (vai divas, vai trīs) un mīļāko rakstāmo. Un tiec pats ar sevi skaidrībā. Kuri tarakāni par sliktu uzvedību jāsūta pelnītā pensijā? Kas graujams un sūtāms uz kosmiskajiem getliņiem pārstrādei? Kas audzējams saražotajā augsnē? Un radi savu pasauli no jauna. Labāku. Īstāku. Dziļāku. Atbilstošāku. Draudzīgāku. Pieņemošāku.

Un jau rīt no rīta atroti piedurknes, lai to visu no plāna pārvērstu taustāmā realitātē. Tu jau zini, pats no sevis nekas nenotiek.

© 2021, Liene Briška, sertificēta astroloģe. Bez rakstiskas autora atļaujas pārpublicēt aizliegts!

Astrologa konsultācija par jebkuru Tev aktuālu tēmu:
Sertificēta astroloģe Liene Briška. Konsultācijas

Komentēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *