Pilnmēness Aunā – stāsts par autentiskumu

2021.gada 20.oktobrī plkst. 17:57 pēc Latvijas laika mūs sveic ikgadējais Auna pilnmēness. Izmanto šo brīdi gudri, lai savā dzīvē ieviestu pozitīvas pārmaiņas.

Ir īstais brīdis tādam spēcīgam, mazliet egoistiski lādētam notikumu sprādzienam. Šajā pilnmēnesī ieraugi, saproti un piejaucē savas ambīcijas. Ne tāpēc, lai sevi ierāmētu vai bremzētu, bet gan lai apzinātos, pieņemtu un realizētu. Reizi par visām reizēm nospraud skaidru un nepārprotamu ceļu vajadzīgajā virzienā. Atbrīvo sevi no rāmjiem, bremzēm un priekšstatiem, kas tevi kavē no vēlamā sasniegšanas. Un pacelies virs ierastā un ikdienišķā.

Pilnmēness Aunā

Ilustrācija: Tava-pasaule.lv / Pilnmēness Aunā

Pasaki pasaulei, KAS tu, jā, tieši TU, esi. Tā, lai nevienam par to nerodas pat vismazākā šaubu ēniņa. Un dari, kas tev ir jādara.

Izklausās stipri lieliski, vai ne?

Ir jau arī. Tikai šajā fantastiskajā Pilnmēness brīdī ir viena maza nianse, proti, jau atkal ir stāsts par būšanu autentiskiem un saskaņā ar sevi. Auniskā enerģija ir aktīva, neapdomīga, ugunīga un strauja, tāpēc var provocēt steigu, pārsteidzīgumu, emociju uzplūdos, spītā, panikā un citos ne pārāk saprātīgos argumentos balstītu rīcību. Pirms pielaist uguni un iedegt liesmu pavardā (vai varbūt tieši otrādi – nosvilināt māju līdz pašiem pamatiem) esi gudrs, uztaisi mazo testiņu un pajautā sev, vai tas, ko daru ir saskaņā ar manu būtību? Vai tas ir tas, ko vēlas mana sirds? Vai eju turp, kur mani aicina? Ja šo izdarīsi, vari aiztaupīt sev daudz lieku pārdzīvojumu un nevajadzīgu enerģijas patēriņu neapdomīgas rīcības seku neitralizācijai.

Otra lielā lieta, kas ir jāizvērtē un jāapsver – mūžīgais jautājums, kur un kā mans personiskais lidojums, dzīves skrējiens un tiekšanās uz saviem mērķiem saskaras ar apkārtējiem. Reizēm saskarsme (vai sadursme) notiek pavisam burtiskā nozīmē, bet citkārt – pavisam nemanāmā, tauriņspārna vēzienam līdzīgā veidā. Ir lieliski zināms, ka saskaroties var rasties maģiski mirkļi vai sabrukums. Kaut arī daudz kam reizēm ir jāaiziet bojā, lai rastos kas skaists, būtu vēlams tomēr tiekties uz savstarpējās mijiedarbības radošo maģiju. Meklēt un atrast vērtīgos un auglīgos saskarsmes mirkļus un punktus. Ja uz mirkli tomēr šķiet citādi, paskaties ārā pa logu. Ārdošo spēku pasaulē tāpat ir gana.

Un tagad, kad viss izvērtēts un apsvērts, vēlreiz ieelpo. Izelpo. Atstāj bailes, stresu, nepārliecinātību un šaubas pagātnē, līdzi paņemot vien skaidru apziņu, kā lietām jābūt. Un dodies taisnā ceļā pretī savas dzīves jaunākajai, vislabākajai versijai.

Astrologa konsultācija par jebkuru Tev aktuālu tēmu:
Sertificēta astroloģe Liene Briška. Konsultācijas

© 2021, Liene Briška, sertificēta astroloģe. Sagatavots speciāli portālam Tava-pasaule.lv. Bez rakstiskas autora atļaujas un atsauces uz http://tava-pasaule.lv/ pārpublicēt aizliegts!

Komentēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *