Marss Skorpionā līdz 2021.gada 13.decembrim – pārvērtības, aktīva darbība, jauda un mērķēta rīcība

Marss Skorpionā ar savu nerimstošo, dziļo un spēcīgo enerģiju mūs lutinās no 2021.gada 30.oktobra 17:21 līdz pat 13.decembrim. Pārvērtības, aktīva darbība, jauda, mērķēta rīcība, iesākti un pabeigti darbi un vēl, un vēl. 

Domāju, ka katrs no mums – apzināti vai neapzināti – šo debesu enerģijas nomaiņu ir gaidījis, jo Svaru Marsa laiks ir bijis ar spēcīgu vēlmi darboties, tomēr lielā mērā bez jēgpilniem rezultātiem un labi padarīta darba sajūtas. Tās ir pasīvi agresīvas, nerealizētas un iesprūdušas enerģijas ikdienas fonā nomaiņa uz dzīvu un reālu enerģiju.

Marss Skorpionā 2021

Ilustrācija: Pixabay.com/ Tava-pasaule.lv / Marss Skorpionā 2021

 

Marss Skorpionā 2021 – enerģija, kas maina dzīvi

Katram no mums Marsa atrašanās Skorpiona zīmē nāk ar kaut ko citu, bet visam notiekošajam ir brīnišķīgs kopsaucējs – enerģija, kas maina dzīvi. Tā piešķiļ dzīvību mūsu dziļākajiem slāņiem un strādā kā palaidējmehānisms mums patiesi svarīgo sapņu un projektu realizācijai. Šajā laikā droši varam paļauties uz intuīcijas vadītu rīcību, jo skorpioniskais fons ienes ļoti dziļu un intuitīvu izpratni par to, kas vispār ir jādara, gan arī kā tieši kāroto ir iespējams paveikt vislabāk.

Nebrīnieties, ja pēkšņi rokas pašas ceļas darīt, un darīt ne tikai darīšanas pēc, bet darīt izlēmīgi, noteikti, daudz un pamatīgi. Varam izkustināt ilgi iestāvējušos projektus un idejas, pievienot papildus jaudu ikdienas darbiem un nedarbiem. Un esiet gatavi atklāt nezināmo un apslēpto savos dziļumos. Alkas, vēlmes, kaislības, mērķi, enerģijas un, jā, arī apslēptas jūtas – tas viss mutuļiem vien iznirs virspusē.

Transformācijas guļamistabā

Skorpionu Marss gaisā ir arī brīnišķīgs laiks aktivitātei un pārmaiņām guļamistabā. Paskaties, kas notiek starp Taviem palagiem. Patiesībā ir vienalga, vai tur mīt tikai miega pele un modinātājpulkstenis vai jau gana aktīva un veselīga seksuālā dzīve – Marss Skorpionā un Skorpionu laiks kā tāds ir ļoti erotiski lādēts, seksīgs periods, kas vedina piemest jebkurai guļamistabas ikdienai papildus piparus.

Iespējams, tieši seksuāls draivs ir trāpīgākais skorpioniskās enerģijas raksturojums, jo skorpioniskie akcenti ikdienas fonā pavisam arī visikdienišķākajām lietām piešķir pirmatnēji transformējošu, seksīgu lādiņu. Neko ne noslēpt, ne notēlot – viss notiek pa īstam, tīri, neuzspēlēti, dziļi un spēcīgi. Un atceries – katrs orgasms ir maza nāve un atdzimšana. Līdz pat decembrim katra mūsu darbība, lēmums, visa virzība, sasniegumi, veiksmes un neveiksmes ir tieši šādā noskaņā.

Astrologa konsultācija par jebkuru Tev aktuālu tēmu:
Sertificēta astroloģe Liene Briška. Konsultācijas

© 2021, Liene Briška, sertificēta astroloģe. Sagatavots speciāli portālam Tava-pasaule.lv. Bez rakstiskas autora atļaujas un atsauces uz https://tava-pasaule.lv/ pārpublicēt aizliegts!

JŪS VARĒTU INTERESĒT ARĪ ŠIS:

Saule Skorpiona zodiaka zīmē

Mēness Skorpiona zodiaka zīmē

Komentēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *