Ziemassvētku īpašais piedāvājums

Mīļie draugi, lasītāji, lietotāji, apmeklētāji un arī tie, kas šeit ieskatījušies vien nejauši, garām ejot! Tuvojas Ziemassvētki un esam nolēmuši iepriecināt jūs ar vienreizēju piedāvājumu – dāvanu karti konsultācijai pie profesionāla astrologa. Par īpašu cenu – 35 eiro Ziemassvētkiem par godu!

🌟 Piedāvājumā iekļauta dzimšanas kartes analīze, personības potenciāls, rakstura stiprās un vājās puses, iekšējie konflikti un to risināšanas ceļi, izaugsmes iespējas, enerģijas resursi, prognoze tuvākajam gadam, atbildes uz jautājumiem.

🌟 Pakalpojumu piedāvā Kristīne Kleinberga-Ankrava – sertificēta astroloģe, tava-pasaule.lv dibinātāja un vairāk kā 800 publikāciju autore. Konsultācijas pieejamas latviešu un krievu valodās. Caur Skype un telefoniski.

❗ Dāvanu karte ir elektroniskā veidā – PDF fails, ko var gan izdrukāt, gan ērti pārsūtīt adresātam.

Uz katras dāvanu kartes būs norādīts saņēmēja vārds, uzvārds, īpašais 4 zīmju kods (kas būs jānorāda, piesakoties uz konsultāciju) un derīguma termiņš (6 mēneši no iegādes brīža).

DĀVANU KARŠU SKAITS PAR ĪPAŠO ZIEMASSVĒTKU CENU (35 eiro) IR IEROBEŽOTS! Piedāvājums spēkā līdz 23.12.2019. plkst.21:00.

Samaksa ar bankas pārskaitījumu, pēc kura saņemsiet elektronisko dāvanu karti savā e-pastā. Izmantojiet šo iespēju un piesakieties.

Lai iegūtu dāvanu karti savā īpašumā, rakstiet uz kristine.kleinberga@tava-pasaule.lv vai uz kristine.kleinberga@yahoo.com. Neskaidrību gadījumā, jautājiet, rakstot uz minētajiem e-pastiem.

🌙💛 Iegādājoties dāvanu karti, Jūs atbalstāt Tavas-pasaules.lv bezmaksas Mēness kalendārus. Paldies un priecīgus visiem svētkus! 

P.S. Atbilde visiem tiem, kas mums vēstulēs jautā par to, vai būs 2020. gada kalendāri. Jā, būs! Bet vairs nebūs visam gadam uzreiz. Konkrētāka informācija – tuvākajās dienās. Sekojiet līdzi mājas lapas jaunumiem.

Dāvanu kartes paraugs:

Ziemassvētku īpašais piedāvājums

P.S.S. 🎁 🎁🎁 Īpašais bonuss mūsu sekotājiem feisbukā – iespēja tikt uz konsultāciju pilnīgi BEZ MAKSAS. Vairāk par piedāvājumu soc. tīkla ierakstā:
Komentēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *