UZMANĪBU!!! VIRTUĀLAIS MATU STILISTS UZ NENOTEIKTU LAIKU SLĒGTS. SERVISS PAGAIDĀM NAV PIEEJAMS! MEKLĒJAM ALTERNATĪVAS.

Virtuālais matu stilists palīdzēs piemeklēt tieši Tev piemērotu matu frizūru un krāsu. Tagad to var izdarīt ātri, ērti, jautri, bez reģistrēšanās un bez maksas. Pirms mainīt matu sakārtojumu un krāsu, Tu vari jau iepriekš novērtēt, kā tas izskatīsies.

Virtuālais matu stilists piedāvā daudz un dažādas frizūras, matu sakārtojumus un griezumus gan gariem, gan pusgariem, gan arī īsiem matiem. Tu vari sev piemeklēt matu sakārtojumus un matu krāsas neskaitāmās kombinācijās. Ir atsevišķas sadaļas arī vīriešiem.
Virtuālais matu stilists
No 2016. gada decembra virtuālais matu stilists piedāvā papildus iespējas. Tagad var sev piemeklēt ne tikai frizūru, bet arī dekoratīvo kosmētiku – meikapu, brilles, lēcas, auskarus, cepures un pat sejas pīrsingu. Vīriešiem kā papildus iespēja ir – bārdas un ūsu izvēle. Īsts virtuālais skaistumkopšanas salons, kurā iespējams izveidot savu, neatkārtojamu vizuālo tēlu. Turklāt tas izdarāms mājās, pie datora, mierīgā gaisotnē bez steigas, lieka stresa un izdevumiem!
SVARĪGI! Lai darbotos ar virtuālo stilistu, Tavā pārlūkprogrammā jābūt uzstādītam Flash atskaņotājam. Šī iemesla dēļ uz viedtālruņiem un dažu tipu planšetdatoriem stilists nestrādās. Bez tam, lai izplatītākajās pārlūkprogrammās palaistu Flash, nepieciešama arī papildus lietotāja atļauja.

Lietošanas instrukciju skaties zemāk!

Virtuālais stilists. Jauns imidžs online

Lietošanas pamācība:

Programmas saskarne ir krievu valodā. Pārdomāta un intuitīvi saprotama. Sākumā var patrenēties uz modeļiem, kas attēloti programmas loga centrā. Lai ielādētu savu fotogrāfiju, jānospiež uz teksta „ЗАГРУЗИТЬ ФОТО С ПК”, kas atrodas labajā pusē.

Fotogrāfiju var pārvietot ar kreisajā apakšējā stūrī redzamajām bultiņām. Divi zilie apaļie aplīši, kas parādās uz foto jānovieto tā, lai tie būtu uz acu zīlītēm. Nospiežam pogu „ДАЛЕЕ”. Parādās bultiņas, kas attiecīgi arī jānovieto uz acu un lūpu kaktiņu robežām. Atkal „ДАЛЕЕ”. Parādās detalizētāka robežu iezīmēšana. Un tā tālāk…

Lai pārietu no frizūrām uz meikapu, briļļu, aksesuāru vai bārdu izvēli, augšējā malā attiecīgi jānospiež vai nu „Макияж” vai „Oптика” vai „Аксессуары” vai „Бороды”.

Lai saglabātu attēlu savā datorā, jānospiež „Скачать результат”.
SAISTĪTIE RAKSTI:
Mēness un frizētava Mēness un skaistumkopšana

Iepriecini draugus, pastāsti arī viņiem par virtuālo stilistu!