Dārgie lasītāji, sekotāji un bloga Tava Pasaule.lv lietotāji!

No 2016. gada 1. decembra bezmaksas astroloģiskās konsultācijas un padomu došana online vairs nenotiek. Atbildes tiks sniegtas tikai uz tiem komentāriem – jautājumiem, kas saistīti ar mājas lapas darbību, kā arī, iespējams, uz jautājumiem, kas blogā vēl nav izskanējuši.

Dārgie draugi, šo lēmumu pieņemt nebija viegli! Doma par šī radikālā soļa speršanu radās pēc kārtējās pie datora pavadītās nakts, slīkstot nepadarīto darbu gūzmā. Un ziniet, gadi arī vairs nav tie, kad varētu atļauties ignorēt organisma vajadzības pēc atpūtas un miera…

Bet, protams, ir arī laba ziņa – visa informācija blogā joprojām ir pieejama bez maksas. Atbildes uz saviem jautājumu var mēģināt atrast arī pašu spēkiem, jo ļoti iespējams, ka uz līdzīgu jautājumu jau ir sniegta atbilde kādā no iepriekšējiem komentāriem. Mājas lapā darbojas pielāgots meklētājs, kur, līdzīgi kā visās interneta meklētājprogrammās var atrast vajadzīgo informāciju, pielietojot sev interesējošos atslēgvārdus.

Kādā veidā tas ir izdarāms un kur atrodas šis brīnumainais rīks?

Meklētājs atrodas mājas lapas apakšējā labajā stūrī. Tas norādīts zemāk redzamajā attēlā:

Paziņojums par komentāriem

Attēls ar norādi, kur meklēt meklētāju

Piemēram, Jums rodas jautājums par to, kad labāk uzsākt biznesu vai, kad pirkt zābakus. Ierakstam meklētājā vārdus „bizness” vai „kad uzsākt biznesu” vai „kad atvērt uzņēmumu”, „kad iesniegt dokumentus” vai, piemēram, „kad pirkt zābakus” vai „kad labāk iepirkties” vai „zābaki” un tā tālāk. Ļaujieties savas fantāzijas lidojumam! Vai, piemēram, ja jāatrod, kur atrodas Mēness kalendārs decembrim, tad lodziņā jāieraksta: „Mēness kalendārs decembrim” utt.

Tad nospiežam pogu ar uzrakstu „meklēt” un meklētājs atradīs visus tos rakstus, kuros attiecīgais vārds vai teksts ir bijis pieminēts vai arī rakstus, pie kuru komentāriem uz līdzīgu jautājumu jau ir atbildēts.

Zemāk redzams attēls ar norādi, kur meklēt meklēšanas rezultātus:

Paziņojums par komentāriem

Attēls ar norādi, kur meklēt meklēšanas rezultātus

Ja meklētājs pēc pieprasītā vārda neko neatrod, tad vai nu atsēgvārds ir ierakstīts nepareizi vai arī mājas lapā meklējamās informācijas vienkārši nav. Tā ir zīme, ka vairāk jāuzticas sev un jāpaļaujas uz savu intuīciju.