Skaistumkopšanas Mēness kalendārs 2021. gadam – palīgs ķermeņa lutināšanai no matu galiņiem līdz papēžiem: JANVĀRIS, FEBRUĀRIS, MARTS.

Kalendārā atradīsiet labākās dienas skaistumkopšanas pasākumiem: matu griešanai un krāsošanai, sejas un ķermeņa ādas kopšanai, masāžām, pirtij, epilācijai, manikīram un pedikīram.

Skaistumkopšanas Mēness kalendārs 2021. gadam

Kalendārs veidots tabulas formā Latvijas laika joslai.

Saturs:

✔ astroloģiskais fons 2021: janvāris – marts,

✔ Veneras kustība, labvēlīgās krāsas apģērbā, stils un ieteicamie akmeņi rotaslietās,

✔ skaistumkopšanas kalendārs 2021.gada pirmajiem trim mēnešiem: skaistumkopšanas pasākumi, Mēness dienas, Mēness ceļš caur zodiaka zīmēm, Mēness fāzes, Mēness bez kursa.

✔ dažas receptes skaistām lūpām.

Kalendārs ir ELEKTRONISKĀ veidā, PDF faila formātā. Pēc vēlēšanās var izdrukāt.

Kalendārs pieejams iegādei veikaliņā šeit: SKAISTUMKOPŠANA MĒNESS RITMOS 2021: janvāris, februāris, marts.

Ja jums ir ērtāk lietot internetbanku ir iespēja iegādāties, maksājot ar bankas pārskaitījumu vai, ja vēlaties abonēt skaistumkopšanas kalendāru līdz 2021.gada beigām, pieprasiet rēķinu, aizpildot zemāk redzamo kontaktformu, norādot kā tēmu “Skaistumkopšana 2021” vai “Abonēšana”.

Kontaktforma:


* - obligātie lauki

Saņemiet rēķinu savā e-pastā, apmaksājiet to un uzreiz saņemsiet aktuālos kalendārus un

 • 25.februārī saņemsiet kalendārus aprīlim, maijam, jūnijam,
 • 25.maijā – jūlijam, augustam, septembrim,
 • 25.augustā – oktobrim, novembrim, decembrim.

Abonēt var arī turpat veikalā, maksājot caur Paypal: abonēšana līdz gada beigām.

Ja abonēšanu veicat līdz 2021.gada 25.februārim, tad abonēšanas cena visam 2021. gadam – 8,40 Euro.

Ja abonēšanu veiksiet pēc 25.februāra, tad abonēšanas cena – 6,90 Euro.

Pēc 25.maija – 5,70 Euro.

Ja dažu dienu laikā pēc kalendāra pasūtīšanas un apmaksas tas nav nonācis līdz Jums, tad:

1. pārbaudiet spama (mēstuļu) mapi. Kā šo mapi atrast, ja izmantojat Gmail pastu, lasiet šeit: kā Gmail pastkastē atrast mēstuļu mapi.

2. ja nav pie spama, tad rakstiet vai zvaniet!

Klientu atbalsts:

kristine.kleinberga@yahoo.com

+371 29749765 (Kristīne)

❤

Par autori

Kristīne Kleinberga-Ankrava: diplomēta astropsiholoģe, sertificēta astroloģe, Latvijas Astrologu asociācijas biedre, portāla Tava-pasaule.lv dibinātāja un autore, sertificēta masiere, skaistumkopšanas speciāliste kosmetoloģijā.

Kristīne Kleinberga-Ankrava

“2021. gada vasarā apritēs deviņi gadi, kopš esmu pievērsusies Mēness kalendāru veidošanai un pētnieciskajam darbam astroloģijā.

Īstenībā interese par astroloģiju un zvaigznēm man radās vēl krietni agrāk. Atceros, kā bērnībā mēdzu naktīs uzrausties uz loga palodzes, vērot zvaigžņotās debesis un domāt par to, kas ir tur – augšā.

Pa šo laiku ir iziets cauri ļoti dažādai pieredzei – gan patīkamai, gan arī ne tik rožainai. Daudz kas ir mainījies, visvairāk jau manī pašā un manos pasaules uzskatos.

Pateicoties astroloģijai un dabas ritmu pētīšanai, esmu labāk iepazinusi pasauli sev apkārt, sevi, citus un vispār cilvēku dabu kopumā.

Tomēr, galvenais iemesls tam, kāpēc mana mīlestība uz astroloģiju un kalendāriem nerimst ir tas, ka astroloģija ir lielisks instruments nākotnes plānošanai.

Plānojot un uzstādot sev mērķus, mēs paši veidojam programmu savai turpmākajai dzīvei. Protams, ne viss vienmēr notiek pēc plāna un tā, kā mums gribētos. Dzīve reizēm mēdz izspēlēt ar mums visādus jokus.

Un tomēr, ja ir uzstādīti mērķi, tad ir vieglāk sasniegt sev vēlamo. Ja ir skaidri un apzināti izveidots plāns, tad dzīvē ienāk sakārtotība, pazūd haoss un līdz ar to arī mazinās spriedze un stress.

Plānošana palīdz apzināties savas vēlmes un vajadzības. Tā liek aizdomāties par to, ko es patiešām no dzīves gribu un tad pa solīšiem saplānot, kas jādara, lai savu vajadzību un vēlmi piepildītu. Uzskatu, ka cilvēks, kurš zina, ko vēlās, vienmēr atradīs veidus, kā piepildīt savus sapņus.

No sirds novēlu Jums būt sakārtotiem, skaistiem, koptiem, starojošiem, laimīgiem un ļoti ceru, ka mani skaistumkopšanas kalendāri palīdzēs to sasniegt.”

 

paraksts

JŪS VARĒTU INTERESĒT ARĪ ŠIS:

Plānošana Mēness ritmos 2021: drukājams plānotājs visam gadam

Neliela atslodze no interneta un jauns kalendārs

Drukājams atslodzes dienu kalendārs 2021

7 komentāri
 1. 04/01/2021
  • tavapasaule 04/01/2021
 2. 05/01/2021
  • tavapasaule 05/01/2021
 3. 14/01/2021
 4. 20/01/2021
  • tavapasaule 20/01/2021

Komentēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *