Skaistumkopšanas kalendārs un astroloģiskais fons 2020. gada oktobrim

Sveicināti, draugi! Ir septembra pēdējā diena, kad rakstu jums šo ziņu, sēžot dārzā, izbaudot fantastiskos laika apstākļus un vērojot, kā zilajās debesīs uz siltajām zemēm dodas putnu bari. Ceru, ka siltais un saulainais rudens sākums priecē jūs tāpat kā mani un, neskatoties uz to, ka apkārt pasaulē varam manīt diezgan lielu kņadu un agresivitāti, esat noskaņoti optimistiski, pozitīvi un uz nākotni raugāties cerību pilni.

Skaistumkopšana 2020. gada oktobr

Par skaistumkopšanas kalendāru oktobrim

Visiem, kas pasūtījuši skaistumkopšanas kalendāru līdz gada beigām un ir apmaksājuši, skaistumkopšanas kalendārs 2020. gada oktobrim 10. septembra vakarā ir izsūtīts uz e-pastu. Tomēr, vēl līdz šai dienai mums atnāk pa kādai vēstulei, ka kāds kalendāru nav saņēmis. Tas ir nepatīkami un rada lieku stresu gan mums, gan jums.

Ja esat starp tiem, kas vēl līdz šim brīdim nav saņēmuši kalendāru savā e-pastā, tad lūdzu, PĀRBAUDIET SPAMA (surogātpasta) KASTI, jo izsūtīts ir visiem, kas abonējuši un apmaksājuši. Vēl ir svarīgi, atrodot kalendāru pie spama, pārcelt to pie ienākošajām vēstulēm. Pretējā gadījumā, ja iepriekšējā mēneša vēstule no mums paliek spama kastē, tad arī nākošā vēstule nonāks turpat un jums atkal būs jāraksta mums, ka vēstule nav saņemta.

Ja, tomēr, vēstule nav pie spama, tad dodiet ziņu, rakstot uz kristine.kleinberga@yahoo.com vai zvanot +371 29749765. Vēlreiz aicinu jūs negaidīt un neklusēt, bet sazināties, ja ir radušās problēmas, lai kopīgiem spēkiem tās varam atrisināt.

Līdz 15. oktobrim vēl var abonēt skaistumkopšanas kalendāru līdz gada beigām

Līdz 15. oktobrim vēl var abonēt skaistumkopšanas kalendāru līdz gada beigām. Pēc tam varēs dabūt tikai pa vienam.

Lai pievienotos abonentu sarakstam un abonētu kalendāru līdz 2020. gada beigām, maksājot caur i-banku, aizpildiet kontaktformu (pie tēmas norādiet “Skaistumkopšanas kalendārs” )

Abonēšanas cena (2020. gada oktobris – decembris) 3,45 eiro.

KONTAKTFORMA:


* - obligātie lauki

Atbildes vēstulē nosūtīsim rēķinu, pēc kura apmaksas savā e-pastā saņemsiet kalendārus: uzreiz – tekošā mēneša kalendāru un katra mēneša 10.datumā – nākamā mēneša kalendāru līdz 2020. gada beigām.

Lai iegādātos vienam mēnesim (1,20 eiro), dodieties uz veikaliņu, spiežot uz attēla zemāk (maksājums caur paypal vai ar karti):

Skaistumkopšanas kalendārs 2020. gada oktobrim: aiziet uz veikalu

 

Kalendārs ir ELEKTRONISKĀ veidā (PDF fails). Veidots Latvijas laika joslai.

Iekļauts:

✔ ievaddaļā: kopējais astroloģiskais fons 2020. gada oktobrim. Rekomendācijas. Oktobrī gaidāms svarīgs astroloģisks notikums – retrogrāds Merkurs.

✔ skaistumkopšanas pasākumi: labākās dienas matu griešanai un krāsošanai, sejas un ķermeņa ādas kopšanai, masāžām, pirtij, epilācijai, manikīram un pedikīram.

✔ mēness dienas,

✔ mēness ceļš caur zodiaka zīmēm,

✔ mēness fāzes,

✔ mēness bez kursa.

Oktobra kalendāra priekšskats:

Skaistumkopšanas kalendārs 2020. gada oktobrim: priekšskats

P.S. Līdz 1. oktobra rītam vēl var iegādāties drukājamo atslodzes dienu kalendāru 2020. gadam.
(UPDATE 1.10.2020. Sakarā ar lielo pieprasījumu, atslodzes dienu kalendāra iegādes laiks pagarināts līdz 15. oktobrim)

Atslodze 2020 PDF

P.P.S. Būsim priecīgi saņemt no jums vēstules ar ierosinājumiem un priekšlikumiem nākošajam gadam. Lūdzu dalieties idejās, ko jūs vēlētos redzēt kalendāros, kas ir labi, bet kas varētu būt vēl labāk. Pasts ierosinājumiem: tavapasaule@tava-pasaule.lv

Kristīne & tava-pasaule.lv

❤

30.09.2020.

SAISTĪTIE RAKSTI:
Mēness kalendārs Skaistumkopšanas kalendāri
Mēness kalendārs 2021 Kā Gmail pastkastē atrast mēstuļu (spama) mapi
Mēness un skaistumkopšana Kur pazudis skaistumkopšanas kalendārsKomentēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *