Skaistumkopšanas kalendārs 2020. gada novembrim un decembrim. Astroloģiskais fons gada nogalei

Sveicināti! Šis ir svarīgs paziņojums visiem, kas abonējuši skaistumkopšanas kalendāru līdz šī gada beigām. Kalendāriem jābūt jūsu e-pastā, jo tie ir izsūtīti 10. oktobrī, bet vēl joprojām daudzi no jums nav atbildējuši, ka kalendārs saņemts. Lūdzu dodiet ziņu, jo mums ir nepieciešama atgriezeniskā saite no jums!

Skaistumkopšanas kalendārs 2020. gada novembrim un decembrim. Astroloģiskais fons gada nogalei

Šis ir noslēdzošais 2020. gada skaistumkopšanas kalendāru izdevums.

Kāpēc novembra un decembra tabuliņas ir apvienotas vienā PDF failā, ja bija solīts, ka kalendāri būs pa vienam? Tāpēc, ka dzīve ievieš savas korekcijas un arī manā dzīvē pašlaik notiek lielas pārmaiņas, kas prasīs gada nogali pavadīt nedaudz savādāk, nekā sākumā biju plānojusi. Tāpēc nolēmu apvienot novembra un decembra kalendārus, kā arī iepriecināt Jūs ar astroloģisko fonu 2020. gada finišam.

Par nākošo gadu izziņosim tuvāk novembra beigām. Skaidrs ir viens, ka šāda sistēma, kā bija šogad, nebūs. Abonēšana nebija tas labākais risinājums. Bet, lai nu kā, šis bija viens varen drosmīgs eksperiments un piedzīvojums, kas palīdzēja Tavai-pasaulei.lv šajā neparastajā gadā noturēties uz viļņa. Paldies jums visiem!

Iekopēšu te mazliet no novembra – decembra kalendārā ietvertās informācijas:

2020. gads tuvojas savai izskaņai. Mēs redzam, cik daudz nopietnu pārmaiņu tas mums ir atnesis. Un pasaule turpina mainīties. Nekas vairs nebūs tā, kā agrāk, un šo gadu daudzi atcerēsies kā svarīgu pavērsiena punktu savā dzīvē.

Pēc Austrumu kalendāra 2020. gads ir Žurkas gads, kas parasti saistās ar krīzēm un pārmaiņām. Šoreiz tas ir pamatīgi papurinājis visu pasauli.

Arī lēno planētu Jupitera, Saturna un Plutona savienošanās Mežāža zodiaka zīmē un 6 aptumsumi (kas ir vairāk kā parasti) deva mums norādes uz to, ka gads nebūs no vienkāršajiem, tas nesīs kādus būtiskus
ierobežojumus un prasīs nopietnu, atbildīgu pieeju visām dzīves sfērām.

Mežāža zīmes atslēgvārdi – praktiskums, taupīgums, ekonomija, mērķtiecība, stratēģiju veidošana, plānošana. To pārvaldošā planēta Saturns simbolizē robežas, taisnīgumu un principu „ko sēsi, to pļausi”. Tā māca apzināties, ka katram lēmumam un katrai darbībai ir savas sekas.

Gada sākumā Saturns savienojās ar Plutonu Mežāža zīmē. Plutons ir planēta, kas astroloģijā simbolizē pamatīgas transformācijas, dažādus krīzes momentus, vecā nojaukšanu, arī vardarbību, kriminālo pasauli, masu kustību, lielas naudas summas.

Gada laikā mēs varējām novērot, ka tiešām notiek globālas pārmaiņas saistībā ar robežām dēļ COVID vīrusa, parādās virkne dažādu ierobežojumu, pieaug agresija un konflikti. Bet tajā pašā laikā arī lielāka sabiedrības uzmanība tiek pievērsta ekoloģijai, dzīvnieku tiesībām un vides piesārņošanas problēmu risināšanai.

Svarīgi 2020. gada noslēguma momenti:

💫 30. novembris – Pusēnas Mēness aptumsums.

💫 14. decembris – Pilns Saules aptumsums.

💫 17. decembrī, Saturns pāries Ūdensvīra zīmē. Bet 19. decembrī uz Ūdensvīra zīmi pāries arī planēta Jupiters. Abas planētas veidos savienojumu 21. decembrī – dienā, kad Saule pāriet Mežāža zīmē un jāsvin Ziemas Saulgrieži. Tas ir ļoti svarīgs gada moments – jauna, divdesmit gadu cikla sākums, kas parasti nes kādas svarīgas pārmaiņas politiskajā un ekonomiskajā sistēmā.

Lai iegādātos skaistumkopšanas kalendārus un plašāku aprakstu, klikšķiniet uz attēla zemāk:

Skaistumkopšanas kalendārs: novembris - decembris 2020. Aiziet uz veikalu

Kalendārs ir ELEKTRONISKĀ veidā (PDF fails). Veidots Latvijas laika joslai.

Iekļauts:

ievaddaļā: kopējais astroloģiskais fons. Rekomendācijas. 

skaistumkopšanas pasākumi: labākās dienas matu griešanai un krāsošanai, sejas un ķermeņa ādas kopšanai, masāžām, pirtij, epilācijai, manikīram un pedikīram.

mēness dienas,

mēness ceļš caur zodiaka zīmēm,

mēness fāzes,

mēness bez kursa.

Kalendāra priekšskats:

Skaistumkopšanas kalendārs 2020. gada novembrim un decembrim: priekšskats

 

P.S. Ja esat abonējuši un neatrodat kalendāru savā e-pastā, tad lūdzu, PĀRBAUDIET SPAMA (surogātpasta) KASTI, jo izsūtīts ir visiem, kas abonējuši un apmaksājuši.

Ja, tomēr, vēstule nav pie spama, tad dodiet ziņu, rakstot uz kristine.kleinberga@yahoo.com vai zvanot +371 29749765. Aicinu jūs negaidīt un neklusēt, bet sazināties, ja ir radušās problēmas, lai kopīgiem spēkiem tās varam atrisināt.

Kristīne & tava-pasaule.lv

❤

30.10.2020.

SAISTĪTIE RAKSTI:
Mēness kalendārs Skaistumkopšanas kalendāri
Mēness kalendārs 2021 Kā Gmail pastkastē atrast mēstuļu (spama) mapi
Mēness un skaistumkopšana Kur pazudis skaistumkopšanas kalendārsViens komentārs
  1. 30/10/2020

Komentēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *