Skaistumkopšanas kalendārs 2020.gada augustam

Sveicināti jūlija pilnbriedā un jaunas nedēļas sākumā! Ir beidzies kārtējais retrogrādā Merkura periods un gandrīz izbeidzies arī tava-pasaule.lv pasts. Turklāt pašā atbildīgākajā brīdī – dienā, kad abonentiem bija jāizsūta vēstules ar augusta skaistumkopšanas kalendāriem. Tas ir, – 10.jūlijā, tieši pirms Merkura stacionārās fāzes viss noštopējās. Vēstules nevarēja ne nosūtīt, ne saņemt.

Skaistumkopšanas kalendārs 2020.gada augustam

Jūs noteikti esat dzirdējuši par to, ka retrogrāda Merkura laikā rodas visādas neparedzētas problēmas ar tehniku, pirkumiem, komunikāciju, pastiem un dokumentiem. Un te nu ir dzīvs piemērs, kā tas notiek.

Nākamais retrogrāda Merkura periods šogad būs no 14.oktobra līdz 4.novembrim. Atzīmējiet sev kalendārā šo periodu un neplānojiet uz to laiku svarīgus, atbildīgus darbus, braucienus vai pirkumus. Un mēs arī tā vairs nedarīsim.

Tie, kas ir abonējuši vai iegādājušies kalendārus un nav saņēmuši, lūdzu dodiet ziņu, rakstot uz kristine.kleinberga@yahoo.com vai zvanot +371 29749765.

Svarīgi! Saistībā ar remontdarbiem, tava-pasaule.lv pasts un dažas kontaktformas mājas lapā kādu laiku darbosies nestabilā režīmā.

Skaistumkopšanas kalendāru 2020.gada augustam var iegādāties, spiežot uz attēla zemāk. Jūs tiksiet novirzīti uz veikaliņu. Tur var iegādāties kalendāru, maksājot caur paypal vai ar karti:

Skaistumkopšanas kalendārs 2020.gada augustam: uz veikalu

Lai abonētu kalendāru līdz 2020. gada beigām, apmaksājot caur i-banku, rakstiet vēstuli uz kristine.kleinberga@yahoo.com ar norādi “kalendārs” un vēstulē norādiet savu
  • Vārdu,
  • Uzvārdu
  • un, sākot ar kuru mēnesi vēlaties abonēt (jūliju vai augustu).

Vai abonējiet, aizpildot kontaktformu (pie tēmas norādiet “Skaistumkopšanas kalendārs” un ziņojuma laukā – abonēšanas periodu):


* - obligātie lauki


Abonēšanas cena (jūlijs – decembris) 6,48 (šis piedāvājums ir spēkā līdz 20. jūlijam).
Abonēšanas cena (augusts – decembris) 5,40 (spēkā līdz 20. augustam).

Atbildes vēstulē nosūtīsim rēķinu, pēc kura apmaksas savā e-pastā saņemsiet kalendārus: uzreiz – tekošā mēneša kalendāru un katra mēneša 10.datumā – nākamā mēneša kalendāru līdz 2020. gada beigām.

Augusta kalendāra priekšskats:

Skaistumkopšanas kalendārs 2020.gada augustam: priekš-skats

P.S. No sirds pateicamies jums visiem par uzticēšanos un atbalstu!

Kristīne & tava-pasaule.lv

13.07.2020.
SAISTĪTIE RAKSTI:
Mēness kalendārs Matu griešana un skaistumkopšana 2020. gada jūnijā
Mēness kalendārs 2021 Skaistumkopšanas kalendāri
Mēness un skaistumkopšana Kur pazudis skaistumkopšanas kalendārs
Matu griešana un skaistumkopšana 2020. gada jūlijā Matu griešana un skaistumkopšana 2020. gada septembrī
Komentēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *