Saule zodiaka zīmēs: Zivis

Laiks, kad Saule virzās caur Zivju zodiaka zīmi, dabā ir pretrunu pilns. Te spoža saule vai brāzmains vējš, te ledus kušana, lietus un strautiņu jautrā urkšķēšana. Ne īsti ziema, ne īsti pavasaris.

It kā notiktu kaut kāda neredzama cīņa starp pagātni un nākotni, vakardienu un rītdienu, jau notikušo un to, kas vēl tikai gatavojas notikt. Tas ir pārmaiņu laiks – dīvainu nojausmu pilns. Tas liek mums aizdomāties par to, ka nekas nekad nebeidzas, bet tikai nepārtraukti mainās un turpina pastāvēt. Bet, tikai jau citā formā.

Zivis: Saules zīmes vispārīgais horoskops.

Zivis ir divpadsmitā, pēdējā zodiaka zīme, kas sevī glabā visu iepriekšējo zīmju pieredzi, līdz ar to tās ir lieliskas cilvēku dvēseļu pazinējas. To simbols – divas savā starpā saistītas zivtiņas, kuras katra mēģina peldēt pretējā virzienā.

Pārstāv ŪDENS stihijas elementu un šeit nu tiešām var teikt, ka Zivis ir tie „dziļie ūdeņi”. Kā okeāns, bez robežām – plašs, dziļš, nepārskatāms un neizdibināms.

Saule zodiaka zīmēs: Zivis

© Ilustrācija: Tava-pasaule.lv / Saule Zivju zodiaka zīmē

Zivis pārvalda noslēpumainā planēta NEPTŪNS, kas pārstāv dažādus zemapziņas procesus, intuīciju, gaišredzību, garīgumu, nesaprotamas nojausmas, ideālismu, ilūzijas un iedvesmu. Otrs pārvaldnieks – veiksmes planēta JUPITERS apvelta savus aizbilstamos ar tiekšanos pēc augstiem ideāliem, kā arī nepārtrauktas attīstības un apziņas paplašināšanas.

Zivīm ir divas devīzes: „es ticu” un „skaistums nāk no iekšām”. Tām patiešām ļoti svarīga ir cilvēka iekšējā, dvēseles pasaule. Tās tikai viņām vien zināmā veidā prot saskatīt skaistumu un daili, kas paslēpušies citiem šķietami nepievilcīgā miesiskā apvalkā.

Visās dzīves situācijās galvenokārt vadās pēc intuīcijas. Daudzpusīgas, mainīgas, elastīgas, ātri mācās un viegli pielāgojas jebkuriem apstākļiem. Bet var būt arī par daudz piekāpīgas un viegli iespaidojamas, ko citi diemžēl bieži vien izmanto ļaunprātīgi. Tāpēc Zivīm ļoti rūpīgi jāseko līdzi tam, kādi cilvēki „peld ar viņām vienā baseinā”.

Domā vairāk ar sirdi, nekā ar prātu. Apveltīti ar dzīvu iztēli un bagātu fantāziju. Zivju zīmes cilvēki ir mākslinieciski, emocionāli, iejūtīgi, izpalīdzīgi, uzklausoši un saprotoši. Bieži vien tie tik ļoti iedziļinās citu problēmās, ka nepamana, ka ir pārkāpuši robežu, kur beidzas vienkārši līdzi jušana un sākas nevajadzīga pašuzupurēšanās.

Savu panāk nevis ar atklātu dūru vicināšanu, bet ar maigumu, garām un dziļdomīgām sarunām vai dažādiem psiholoģiskiem paņēmieniem. Neviens nemāk tik profesionāli fantazēt un „pūst miglu acīs” kā Zivis. Nepieciešamības gadījumā ir spējīgas noorganizēt arī kādu intrigu vai slepenu manipulāciju.

Ja Zivīm gadās savainot savu jūtīgo dvēseli pret dzīves skarbo realitāti, tās var kļūt arī pārlieku skumjas, pesimistiskas, raudulīgas, iestigt sevis žēlošanā, grimt ilūzijās un mierinājumu meklēt pašu izdomātā nereālā iedomu pasaulē vai dažādās atkarībās. Un tomēr savā labākajā izpausmē tās visas tiecas uz visaptverošu Augstāko Mīlestību un dvēseļu dziedināšanu.

Intereses

Kino, māksla, mūzika, skaistuma baudīšana, medicīna, mīlestība, rūpes par kādu un palīdzība dzīves apdalītajiem, filozofiskas pārdomas, meditācijas, garīgā transformācija, apzinātie sapņi, izmainīti apziņas stāvokļi (tostarp, atkarību izraisošu vielu iespaidā), zemūdens sports, reinkarnācija, realitātes transsērfings, čenelings, paralēlās pasaules, pasaules glābšana u.c.

Profesijas

Mākslinieki, aktieri, mūziķi, fotogrāfi, mediķi, farmaceiti, ķīmiķi, medmāsas, sociālie darbinieki, aromterapeiti, terapeiti, psihiatri, parfimēri, reliģiozie līderi, mācītāji, mūki, dziednieki, gaišreģi, pareģi, čenelingisti, reinkarnisti, meditāciju vai jogas pasniedzēji. Darbs ostās, kuģniecībā, uz kuģiem, jūrnieki, zvejnieki, celtnieki, kurpnieki. Pateicoties savai intuīcijai var gūt panākumus arī politikā un biznesā.

Veselība

Zivju fiziskās veselības stāvoklis ir ļoti cieši saistīts ar viņu emocionālo stāvokli. Saskaroties ar līdzcilvēku problēmām un slimībām, tās var tik ļoti just un pārdzīvot līdzi, ka galu galā saslimst arī pašas. Tāpēc Zivīm jāmācās psiholoģiski distancēties no citu kaitēm.

Vārīgās vietas – pēdas un limfātiskā sistēma. Zivīm ļoti svarīgi ir rūpēties par savām pēdiņām un lutināt tās. Liela uzmanība jāpievērš apavu izvēlei. Tiem jābūt tādiem, lai nekas nekur nespiestu un neberztu. Ik pa laikam būtu ieteicams iziet arī kādu limfodrenējošās masāžas kursu.

Attiecības

Romantiskajām Zivīm patīk mīlēt un pat tad, ja partneris ir tālu no ideāla, tām liekas, ka viņu visaptverošā mīlestība spēs to mainīt. Bet, ne vienmēr cerības attaisnojas.

Zivju zīmē dzimušās sievietes ir ļoti sievišķīgas un viņu spēks slēpjas tieši viņu šķietamajā neaizsargātībā un vājumā. Tām piemīt īpašs valdzinošs maigums un šarms. Vīrieši Zivis – dziļi jūtoši romantiķi, kas prot izrādīt savas jūtas visneparastākajos veidos.

Zivis vislabāk saprotas ar sev radniecīgajām Vēža un Skorpiona zīmēm, kā arī ar savām dvēseles radiniecēm – Zivīm. Mežāži un Vērši var palīdzēt Zivīm kļūt mazliet praktiskākām un motivēt tās vairāk uzturēties reālajā pasaulē nevis iedomātajā sapņu valstībā. Arī ar pretējo zīmi – Jaunavu, Zivīm ir izredzes veidot labu savienību un papildināt vienai otru ar vērtīgu pieredzi. Grūtāk būs saprasties ar Dvīņiem un Strēlniekiem.

Nauda

Zivis nemīl pārāk iespringt sadzīvisku lietu kārtošanā. Īstenībā jau Zivis vispār nemīl pārlieku sasprindzināties. Tām patīk, kad viss plūst savu gaitu. Mierīgi un rimti. Tā tam jābūt arī naudas lietās: ja pašlaik naudas nav, Zivis tic un ir pārliecinātas, ka naudiņa pa vajadzīgajiem kanāliem atplūdīs. Un skat, ak tavu brīnumu! Kaut kādā mistiskā veidā nauda Zivīm tiešām uzrodas.

Diezgan bieži Zivis mēdz būt neapdomīgas un nepraktiskas naudas lietās. Viņu attieksme pret naudu var mainīties līdz ar viņu noskaņojumu. Visvairāk tām jāsargās no viltus draugiem, kas mīl uzsēsties Zivtiņām uz astes un, izmantojot viņu izpalīdzīgumu un dāsnumu, var jūtami paretināt Zivju naudas krājumus. Bet, neskatoties ne uz ko, Zivis ātri vien ir spējīgas atgūt zaudēto, liekot lietā savu bagāto iztēli, fantāziju un spēcīgo intuīciju.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Tava Pasaule (@tava.pasaule)

Slavenības, kas dzimušas Zivju zīmē:

 • Aktieri un aktrises: Drū Berimora, Denjels Kreigs, Eva Mendesa, Laiza Minelli, Čaks Noriss, Kurts Rasels, Šerona Stouna, Elizabete Teilore, Brūss Viliss, Baiba Indriksone, Olga Dreģe;
 • dziedātāji un mūziķi: Džastins Bībers, Džons Bon Džovi, Džordžs Harisons, Džonijs Kešs, Kurts Kobeins, Kriss Mārtins, Rianna, Lū Rīds, Nora Bumbiere;
 • filozofi: Kārlis Jasperss, Artūrs Šopenhauers;
 • kinorežisori: Bernardo Bertoluči, Liks Besons, Luiss Bunjuels, Deivids Kronenbergs, Andžejs Vajda;
 • komponisti: Moriss Ravēls, Džoakīno Rosīni, Bedržihs Smetana, Frideriks Šopēns, Antonio Vivaldi;
 • mākslinieki: Kazimirs Maļevičs, Pjērs Ogists Renuārs, Janis Rozentāls, Vilhelms Purvītis;
 • politiķi: Mihails Gorbačovs, Roberts Mugabe, Džordžs Vašingtons;
 • rakstnieki un dzejnieki: Viktors Igo, Ērihs Kestners, Džons Stainbeks, Tarass Ševčenko, Aspazija;
 • sportisti: šahists Bobijs Fišers, autobraucējs Sebastjēns Lēbs, bokseris Floids Meivezers, basketbolisti Šakils O’Nīls un Uļjana Semjonova, BMX riteņbraucējs Māris Štrombergs;
 • uzņēmēji: Stīvs Džobss, Ruperts Mērdoks;
 • citas ievērojams personības: fiziķis Alberts Einšteins, kosmonauti Valentīna Tereškova un Jurijs Gagarins, mistiķis Rūdolfs Šteiners, teātra režisors Dž. Dž. Džilindžers.

© 2016, Kristīne Kleinberga-Ankrava, sertificēta astroloģe. Bez rakstiskas autora atļaujas un atsauces uz http://tava-pasaule.lv/ pārpublicēt aizliegts!
Atjaunināts 2021.

Skatīt citu Saules zīmi:

Komentēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *