Saule zodiaka zīmēs: Ūdensvīrs

Janvāra beigas un februāra lielāko daļu Saule pavada Ūdensvīra zīmē. Pašā ziemas vidū, kad līdz pavasarim vēl tāls ceļš ejams, sākas Ūdensvīru laiks. Šajā laikā dzimušie ir ideju pārpilni eksperimentatori, zinātkāri pētnieki un izgudrotāji.
Ūdensvīrs

Ūdensvīrs: Saules zīmes vispārīgais horoskops.

Ūdensvīrs ir vienpadsmitā zodiaka zīme. Grūti izprotama un neprognozējama. No valdošās planētas URĀNA tai ticis ekscentriskums, oriģinalitāte, neparastums, pēkšņi apgaismības un apskaidrības uzliesmojumi, strauji likteņa pavērsieni un negaidītas pārmaiņas. Bet no otra pārvaldnieka – SATURNA – iekšējā stingrība, sava pārliecība un neatlaidība.

Kā jau GAISA stihijas pārstāvis Ūdensvīrs ir sabiedrisks, komunikabls, viegli dibina jaunus kontaktus un veido draudzības saites. Brīvību un neatkarību mīlošs individuālists, kas augstu vērtē īstu draudzību, atklātību un godīgumu attiecībās. Izpalīdzīgs humānists un erudīts intelektuālis.

Ūdensvīra uzvedību un noskaņojumu ir grūti prognozēt: brīžiem tas ir noslēgts, nosvērts, atturīgs, iegrimis sevī un vēlas, lai neviens viņu netraucē, bet te pēkšņi pēc mirkļa var pārvērsties līdz nepazīšanai – bārsta idejas uz visām pusēm un aģitē uz apvērsumu. Vienu dienu viņš ir bohēmists un jautrs uzdzīvotājs, bet nākamajā jau pārliecināts atturībnieks un svētais.

Ļoti nelabprāt danco pēc citu stabules, jo neatzīst autoritātes, nemīl ierobežojumus, citu uzspiestus noteikumus un uzskata, ka pats sev ir saimnieks. Kā kaķis, kas staigā, kur pašam tīk. Vai kā putns, kas brīvi lido debesīs un nevienam neko nav parādā.

Līdz ar to Ūdensvīram ir grūti pakļauties citu pavēlēm un rīkojumiem. Viņu maz interesē attiecības priekšnieks – padotais, tas vairāk tiecas uz tādām attiecībām, kas balstītas uz kopīgām interesēm un vienlīdzīgu sadarbošanos, kur katrs var brīvi un radoši paust savas idejas un viedokli. Jūtas laimīgs, ja var izdarīt ko tādu, ko pirms viņa neviens un nekad vēl nav darījis.

Ūdensvīri ir apveltīti ar īpašu unikālu gaumi un tiem ir sava personiskā stila izpratne. Reizēm tie var saģērbties vai uzvesties tā, ka apkārtējie nonāk šoka stāvoklī no viņu ekstravagances un dīvainībām. Reizēm arī pašam Ūdensvīram liekas, ka viņš ir ieradies no kādas citas, augstākas planētas, un šeit, uz zemes mītošie, vienkārši nesaprot viņa ģeniālās idejas.

Kaut gan starp Ūdensvīriem tiešām ir ļoti daudz talantīgu un ģeniālu cilvēku, kuri ar savām trakajām un progresīvajām idejām veicina civilizācijas attīstību. Tie ir nepārspējami ideju ģeneratori un pārmaiņu ieviešanas profesionāļi. Var teikt, ka tie soļo laikam pa priekšu un kaut kādā mistiskā veidā māk ieskatīties nākotnē.

Intereses

Interešu loks ļoti plašs: ārpuszemes civilizācijas, visuma uzbūves izpēte, jaunās tehnoloģijas, inovācijas, paranormālās parādības, literatūra un, jo īpaši – zinātniskā fantastika, dzeja, mūzika, māksla, augstā mode, veģetārisms, vegānisms, pārtikšana no prānas, joga, bioenereģētika, dzīvnieku aizsardzība, cilvēktiesības, vides ekoloģija, ceļojumi, ekspedīcijas, viss neparastais un vēl neizpētītais.

Profesijas

Zinātnieki, izgudrotāji, frīlanseri, fotogrāfi, dizaineri, brīvmākslinieki, IT speciālisti, iluzionisti, jaunatklājēji, kosmosa pētnieki, astrologi, tarologi, numerologi, psihologi, sociologi. Darbs sabiedriskajās un labdarības organizācijās, dažādās biedrībās, medicīnā (īpaši netradicionālajā), radio, televīzijā, presē. Profesijas, kas saistītas ar elektroniku, aviāciju, tehniku, informātiku, kibernētiku. Visa veida pašnodarbinātie un ārštata darbinieki. Brīvās profesijas.

Uzziniet, kādas ir tieši Jums piemērotākās profesijas, piesakoties individuālai konsultācijai pie sertificēta astrologa:
Profesionālā orientācija, finanses

Veselība

Galvassāpes, bezmiegs, pārlieku nervozums, muskuļu krampji, saišu sastiepumi, asinsrites traucējumi, asinsspiediena svārstības, veģetatīvā distonija – tas viss var piemeklēt Ūdensvīrus, ja tie neievēro darba un atpūtas režīmu vai strādā paaugstināta riska vai stresa apstākļos. Ūdensvīri var tā aizrauties ar kādu savu ideju, ka to realizējot, pārstrādājas un neapzināti nodara savai veselībai lielu kaitējumu.

Bieži vien Ūdensvīri sirgst arī ar dažādām dīvainām, grūti diagnosticējamām kaitēm, kuras parasti pāriet tikpat ātri kā parādījušās. Un neviens nesaprot, kas tas īsti bija.

Lai saglabātu veselību un mundrumu līdz sirmam vecumam Ūdensvīriem nevajag daudz – tik vien kā ievērot veselīgu dzīvesveidu un vairāk uzturēties svaigā gaisā. Nervu sistēmu nostiprināt palīdzēs norūdīšanās procedūras. Elpošanas ceļu veselībai, skaistiem matiem, nagiem un veselai ādai – ēdienkartē vēlams iekļaut vairāk A vitamīnu saturošos burkānus. No tējām ieteicamas piparmētru, baldriānu sakņu, lavandas tējas.

Mīlestība un saderība ar citām zīmēm

Brīvību mīlošais Ūdensvīrs arī mīlestībā mēdz būt neparedzams un neprognozējams. Attiecībās tam svarīgāka ir tieši intelektuālā un garīgā saderība. Visvairāk kopīgā un vienojošā ir ar Dvīņiem un Svariem. Partneris Auns var iedrošināt Ūdensvīru uz aktīvu rīcību, savukārt Ūdensvīrs no savas puses – iedvesmot Aunu ar savām idejām.

Pretējo zīmi Lauvu ļoti saista Ūdensvīra oriģinalitāte, neatkarība un atšķirīgais skatījums uz dzīvi. Ilgstošas attiecības var veidoties ar blakus zīmi – Mežāžiem. Savienība Ūdensvīrs – Ūdensvīrs pārsvarā balstīsies uz draudzību. Nesaskaņas un grūtības saskarsmē ar Vēršiem un arī Skorpioniem. Vērsim ir grūti izprast Ūdensvīra altruismu un nesavtību, bet Skorpionam – to, ka Ūdensvīrs nekad nepiederēs tikai viņam vien.

Noskaidrot, kas gaidāms partnerattiecībās tieši Jūsu gadījumā palīdzēs sertificēts astrologs individuālā konsultācijā:
Sinastrija - saderības horoskops

Nauda

Ūdensvīrs lielāku vērtību piešķir garīgām bagātībām, ne materiālām. Nauda pati par sevi viņu interesē maz. Un tomēr nevarētu teikt, ka materiālie labumi Ūdensvīrus galīgi neinteresētu.

Ja būs jāizvēlas starp labi apmaksātu darbu ar normētu darba laiku un kādām garlaicīgām, monotonām darbībām vai mazāk apmaksātu, bet toties ar brīvu darba režīmu, tad visdrīzāk, ka Ūdensvīrs izvēlēsies otro variantu. Tā kā biznesa ideju Ūdensvīram netrūkst, tad, atrodot to realizācijas veidus, viņš var ļoti labi pelnīt.

Slavenības, kas dzimušas Ūdensvīra zīmē:

Ūdensvīrs, iespējams, ir ar ģēnijiem un slavenībām visbagātākā zodiaka zīme.

 • Aktieri: Kristians Beils, Klārks Geibls, Eštons Kučers, Leslijs Nīlsens, Pols Ņūmens, Bērts Reinoldss, Džons Travolta, Elija Vuds, Ģirts Ķesteris, Juris Žagars;
 • aktrises: Dženifere Anistone, Marlēna Dītriha, Elza Radziņa, Lidija Pupure;
 • dziedātāji un mūziķi: Plasido Domingo, Pīters Geibriels, Fils Kolinss, Bobs Mārlijs, Aksels Rouzs, Šakira, Šade, Maiks Šinoda, Džastins Timberleiks, Robijs Viljamss, Vladimirs Visockis, Andris Freidenfelds, Mārtiņš Freimanis, Ingus Pētersons;
 • filozofi: Hanss Georgs Gādamers, Frīdrihs Šellings;
 • kinorežisori: Džims Džārmušs, Sergejs Eizenšteins, Milošs Formans;
 • komponisti: Fēlikss Mendelsons, Volfgangs Amadejs Mocarts;
 • mākslinieki: Eduārs Manē, modes mākslinieks Pako Rabane, Ivans Šiškins;
 • politiķi: Boriss Jeļcins, Abrahams Linkolns, Ronalds Reigans, Franklins Delano Rūzvelts, Anatolijs Gorbunovs, Zigfrīds Anna Meierovics, Arvīds Pelše, Ainārs Šlesers;
 • rakstnieki un dzejnieki: Bairons, Viljams Barouzs, Antons Čehovs, Čārlzs Dikenss, Džeimss Džoiss, Lūiss Kerols, Somersets Moems, Romēns Rolāns, Stendāls, Žils Verns, Fricis Bārda, Ārija Elksne;
 • sportisti: biatlonists Ūle Einars Bjērndalens, basketbolists Maikls Džordans, hokejisti Veins Greckis, Dominiks Hašeks un Artūrs Irbe, futbolists Krištianu Ronaldu; alpīniste Vanda Rutkeviča;
 • uzņēmēji: Boriss Berezovskis, Maikls Blumbergs;
 • citas ievērojams personības: dabaszinātnieks Čārlzs Darvins, izgudrotājs Tomass Edisons, komiķis Benijs Hills, sabiedrības dāma Parisa Hiltone, ķīmiķis Dmitrijs Mendeļejevs, balerīna Anna Pavlova, mistiķis un avantūrists Grigorijs Rasputins, TV personība Opra Vinfrija.

Vai ziniet savu Saules zīmi, kurā zodiaka zīmē tā atradās Jūsu dzimšanas brīdī un kas esiet pēc horoskopa? Ja nē, tad ir iespēja to noskaidrot, pasūtot izdrukājamu dzimšanas kartes vizualizāciju ar norādēm, kur Jūsu individuālajā horoskopā atrodas Saule, Mēness, planētas un kāda ir uzlecošā zīme (kur ir ascendents):
Izdrukājama dzimšanas kartes vizualizācija

© 2016, Kristīne Kleinberga-Ankrava, sertificēta astroloģe. Bez rakstiskas autora atļaujas un atsauces uz http://tava-pasaule.lv/ pārpublicēt aizliegts!
Atjaunināts 2022.

Skatīt citu Saules zīmi:

2 komentāri
 1. 20/01/2018

Komentēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *