Saule zodiaka zīmēs: Svari

2020. gada 22. septembrī plkst.16:31 Saule pāriet Svaros, iezīmējot astronomiskā rudens sākumu. Rudens saulgrieži. Dienas sāks kļūt arvien īsākas. Rudens ir pārejas gadalaiks. No gaismas uz tumsu. No vasaras dzīvīguma, skaļuma, rosības un aktivitātes uz ziemas līdzsvarotību, mieru un klusumu. Svari šo pāreju aizsāk, vēlāk to turpinās Skorpions un noslēgs Strēlnieks.

Svari: Saules zīmes vispārīgais horoskops.

Svari ir septītā zodiaka zīme. Tās simbols – divi svaru kausi, kas attēlo līdzsvaru un taisnīgumu. GAISA stihija Svaru zīmē dzimušos apvelta ar aktīvu un darbīgu prātu, sabiedriskumu un vēlmi sadarboties, bet pārvaldošā planēta VENERA – ar labu gaumes izjūtu, šarmantumu, pievilcību un īpašu valdzinājumu.

Estēti, diplomāti un romantiķi. Necieš negodīgumu un spēles noteikumu pārkāpšanu. Lielākoties ir disciplinēti un kārtīgi, tiecas uz sadarbību un mierīgu līdzāspastāvēšanu. Visus strīdīgos jautājumus centīsies atrisināt mierīgā ceļā. Tomēr reizēm var būt diezgan nepastāvīgi un svārstīgi. Nostādīti izvēles priekšā, ilgi svārstās un nevar pieņemt galīgo lēmumu. Īpaši, ja izvēle ir plaša.

Saule zodiaka zīmēs: Svari
Pieklājīgi, taktiski, laipni, labsirdīgi. Savas laipnības dēļ ļoti bieži Svari iet uz sev neizdevīgiem kompromisiem, lai tikai saglabātu labas attiecības un izdabātu citiem. Tomēr viņos ir arī iekšēja stingrība: jūs viņam varat stāstīt, kas un kā jādara – tie uzmanīgi klausīsies, mīlīgi smaidīs, visam piekritīs, bet beigās aizies un visu izdarīs pa savam.

Svari mīl ērtības. Viņu mīlestība uz skaistām, gaumīgām un izsmalcinātam lietām pamanāma arī viņu dzīvesvietas iekārtojumā. Mājās tie ir brīnišķīgi namatēvi un namamātes, bet darbā – izpalīdzīgi un saprotoši kolēģi.

Strīdīgu jautājumu gadījumā Svari māk uzklausīt un iedziļināties abu pušu viedokļos, izanalizējot situāciju it kā no vairākiem skatu punktiem, kas paver ceļu uz problēmas atrisinājumu. Līdz ar to Svari var būt labi vidutāji. Arī personisko sarežģījumu gadījumā apsvērs visus iespējamos risinājumus, paturot prātā arī kādu rezerves variantu. Nekad nezāģēs zaru, uz kura paši sēž.

Intereses

Partnerattiecības, strīdīgo pušu samierināšana, skaistums un visi tā izbaudīšanas veidi, mode, māksla, romantika, miers.

Profesijas

Skaistumkopšanas speciālisti, dizaineri (interjera, modes utt.), dekoratori, mākslinieki, mūziķi, politiķi, diplomāti, advokāti, juristi, padomdevēji, tiesneši, sabiedrisko attiecību un tirdzniecības speciālisti, skolotāji.

Veselība

Vājās vietas – nieres un jostas krustu rajons. Kā viens no saslimšanas iemesliem var būt arī neapmierinātība ar partnerattiecībām. Tās var būt gan ģimenes attiecības, gan darba, gan arī draudzība. Jebkuras nesaprašanās Svaros izraisa milzīgu spriedzi un stresu, kas var pāraugt neirozē un negatīvi ietekmēt visu organismu.

Svari mīl lietas, kas sniedz baudu un dara dzīvi krāšņāku. Pie tādām pieder, piemēram, saldumi un konditorejas izstrādājumi. Līdz ar to liekais svars ir vēl viena problēma, kas var piemeklēt Svarus.

Attiecības

Svaru zīmē dzimušie izceļas ar eleganci un izsmalcinātību. Tie ir pēc mīlestības alkstoši un mīlestību dāvāt griboši un varoši. Mīl koķetēt, flirtēt un skaisti „aplidot” partneri. Svari saviem partneriem patiešām var sniegt ļoti daudz maiguma un romantikas. Tomēr bieži vien tie pārlieku idealizē savu otro pusīti.

Ja grib, var labi saprasties ar jebkuru. Izņēmumi varētu būt kaprīzais Vēzis un noslēpumainās, neizdibināmās Zivis. Attiecībās ar Mežāzi vairāk būs jūtama lietišķuma pieskaņa. Interesanta un savstarpēji izdevīga savienība var veidoties ar pretējo zīmi – Aunu. Lauva papildinātu un uzlādētu Svarus ar tiem pietrūkstošo Saules enerģiju. Kopīgas intereses ir arī ar piedzīvojumu kāro Strēlnieku.

Nauda

Attiecības ar finansēm diezgan svārstīgas. Svari var vēsā mierā iztērēt prāvu naudas summu, bet pēc mirkļa jau spriedelēt par to, ka vajadzētu taupīgāk rīkoties ar naudas līdzekļiem. Un tomēr, Svari reti kad tērē naudu nepārdomātiem pirkumiem. Parasti tiek pirktas tiešām gaumīgas un vērtīgas lietas.

Svaru mērķis ir skaistuma, līdzsvara un harmonijas sasniegšana, un viņi neskopojas ar līdzekļiem, lai vairotu šīs lietas savā dzīvē.

Astroloģiskā karte

Horoskops bez maksas

Slavenības, kas dzimušas Svaru zīmē

 • Aktieri: Mets Deimons, Maikls Duglass, Hjū Džekmens, Vils Smits, Uldis Dumpis;
 • aktrises: Bridžita Bardo, Monika Belluči, Hilarija Dafa, Katrīna Denēva, Gvineta Paltrova, Sūzana Sarandona, Keita Vinsleta, Sigurnija Vīvere, Naomi Votsa, Ketrina Zeta-Džonsa, Antra Liedskalniņa;
 • dzejnieki: Marina Cvetajeva, Sergejs Jeseņins, Eduards Veidenbaums;
 • filozofi: Mišels Fuko, Martīns Heidegers, Frīdrihs Nīče;
 • kinorežisori: Pedro Almovodars, Mikelandželo Antonioni, Jānis Streičs;
 • komponisti: Dmitrijs Šostakovičs, Džuzepe Verdi, Andrejs Jurjāns, Zigmars Liepiņš;
 • mākslinieki: Karavadžo, Lūkass Krānahs, Marks Rotko;
 • mūziķi: Eminem, Džons Lenons, Sting, Avrila Laviņa, Aija Kukule;
 • politiķi: Silvio Berluskoni, Mahatma Gandijs, ASV prezidenti Dvaits Eizenhauers un Džimijs Karters, Vladimirs Putins, Mārgarita Tečere, Dainis Īvāns, Aivars Lembergs, Alfrēds Rubiks;
 • rakstnieki: Skots Ficdžeralds, Viljams Folkners, Fransuā Moriaks, Mihails Ļermontovs, Oskars Vailds, Jānis Poruks;
 • sportisti: kalnu slēpotājs Bode Millers, tenisiste Serena Viljamsa, futbolists Māris Verpakovskis
 • citas ievērojamas personas: modele Kima Kardašjana, inženieris un izgudrotājs Alfreds Nobelis.

Autors: tava-pasaule.lv / Publicēts 22.09.2016. / Atjaunināts 2020.SAISTĪTIE RAKSTI:
Astroloģiskās prognozes Mēness kalendārs 2021
Mēness Svaros Atslodze 2020

Komentēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *