Saule zodiaka zīmēs: Dvīņi

Saule zodiaka zīmēs: Dvīņi

2016. gada 20. maijā plkst.17:36 pēc Latvijas laika Saule pāriet aktīvajā un nebēdnīgajā Dvīņu zīmē, kur tā uzturēsies līdz 21. jūnijam. Tā ir trešā zodiaka zīme. To pārvalda intelekta un sakaru planēta – Merkurs. Dvīņu stihija ir gaiss, kas tos apvelta ar vieglumu saskarsmē un neapturamību virzībā uz priekšu. Astroloģijā Dvīņi ir kosmiskās brālības un dvēseļu radniecības simbols.
Dvīņi: Saules zīmes vispārīgais horoskops.

Dvīņi ir zodiaka domātāji. Viņu prātā nepārtraukti rosās milzums daudz dažnedažādas informācijas, kas tiek zibenīgā ātrumā pārstrādāta un nodota tālāk. Apveltīti ar asu, vērīgu prātu, kas ļauj tiem piekļūt pie visapslēptākās informācijas avotiem. Zinātkāri intelektuāļi, kuru alkas pēc jaunumiem ir tik lielas, ka tie labāk paliks nepaēduši pusdienas nekā pakļaus sevi informatīvam badam.

Garastāvokļa cilvēki. To garastāvoklis dienas laikā var mainīties vairākkārtīgi, un Dvīnis brīžiem pat pats var īsti nesaprast, kāda tad īsti ir viņa daba. Daudzpusīgs, sabiedrisks, aktīvs, kustīgs un mūžam mainīgs. Kā gaiss – visuresošs. Var vienlaicīgi nodarboties ar vairākiem darbiem. Vienmēr par visu ir lietas kursā. Zina – kas, kur un ar ko… Dvīņiem ļoti jāuzmanās no tā, lai viņu apbrīnojamā zinātkāre un runas dotības nepārvērstos vienkāršā ziņkārībā un tukšā pļāpāšanā.

Vairāk par visu Dvīņi nemīl vientulību un garlaicību. Mīl sakarus un pārvietošanos. Tos bieži vien var atpazīt pēc viņu komunikabilitātes un spējas viegli, nepiespiesti dibināt jaunus kontaktus. Dvīnim vienmēr apkārt ir kāds draugu bariņš vai vismaz telefons pie rokas, lai ar tiem varētu jebkurā brīdī sazināties. Komunikācijas ģēniji. Brīnišķīgi sarunu biedri. Pateicoties savai daiļrunībai un asprātībai, tie vienmēr būs uzvarētāji „vārdu cīņās”. Turklāt Dvīņi izceļas ne tikai ar mēles, bet arī ar roku veiklību.

Dvīņi nekad neatteiksies izmēģināt kaut ko jaunu un labprāt ļausies pārmaiņām, jo zina, ka tieši pārmaiņas ir tās, kas ļauj izdzīvot jaunu pieredzi. Tiem ir grūti ilgstoši atrasties vienā vietā. Viegli pielāgojas jauniem apstākļiem un situācijām. Nepieciešamības gadījuma spēj būt viltīgi aprēķinātāji.

Lai gan reizēm Dvīņiem tiek pārmests viņu virspusīgums un divkosība, tomēr īstenībā tas nav aiz ļauna prāta. Vienkārši Dvīņu smadzenes darbojas tik ātri, ka viņi paši brīžiem nespēj izsekot līdzi visām savām domām un idejām. Ja vien Dvīņiem izdosies sevi kaut mazliet disciplinēt, viņu dzīvē nebūs nekā neiespējama.

Intereses:

draugi, kontakti, jaunumi, informācijas apmaiņa, ceļojumi.

Profesijas:

vislabāk Dvīņiem padodas darbs ar cilvēkiem un informāciju. Var strādāt pie vairākiem projektiem vienlaicīgi. Tie ir labi komersanti un pārdevēji, kas apbrīnojamā veidā spēj pārliecināt pat visietiepīgāko klientu. Dvīņiem ir talants uz dažādu lietu pārdošanu. Turklāt tie ir lieliski starpnieki, un, ja Dvīni palūdz piedalīties kādās pārrunās, tas spēs sarunāt un nokārtot pat vissarežģītākās lietas. Starp Dvīņiem ir daudz menedžeru, administratoru, rakstnieku, aģentu, sekretāru.

Veiksmīga karjera iespējama lingvistikā, žurnālistikā, televīzijā, radio, reklāmas biznesā, sabiedrisko attiecību jomā un visās intelektuālajās nozarēs, kā arī darbos, kur nepieciešama roku veiklība. Dvīņi vienmēr ir atvērti jaunām zināšanām un gatavi mācīties līdz pat sirmam vecumam. Pat ja interesantāka darba iegūšanai būs nepieciešams iemācīties ķīniešu valodu, viņi to iemācīsies. Galvenais nosacījums profesijas izvēlē – lai nebūtu garlaicīgi.

Veselība:

pateicoties savai nemierīgajai dabai, Dvīņi bieži vien noved sevi līdz pilnīgam emocionālam un garīgam izsīkumam. Taču Dvīņi var saslimt arī vienkārši no pārāk garlaicīgas un neinteresantas dzīves. Visbiežāk tie cieš no nervu sistēmas traucējumiem, bezmiega, elpceļu, plaušu slimībām un artrītiem. Dvīņi nereti mīl strādāt arī pa naktīm, turklāt kombinējot to ar kaislīgu smēķēšanu un alkohola malkošanu, tādējādi sabeidzot savu veselību.

Tiem ir jāiemācās pateikt: ”Stop” un laiku pa laikam uzrīkot pauzi savā skrējienā pēc informācijas un jauniem iespaidiem. Joga, meditācijas, psihoterapija, elpošanas vingrinājumi, gaisa un saules peldes, pastaigas svaigā gaisā – tas viss nāks tikai par labu Dvīņu zīmes pārstāvju pārslogotajiem nerviem.

Mīlestība:

ar jaunu attiecību veidošanu Dvīņiem nav problēmu. Problēmas var sākties tad, kad jāveido attiecības ilgtermiņā. Dvīņiem mīlestība galvenokārt ir nevis fiziska, bet gan intelektuāla tuvība, tāpēc partnerim jābūt visnotaļ daudzpusīgam un labi informētam visos jaunākajos pasaules notikumos.

Vislabāk Dvīņi saprotas ar radnieciskajām gaisa stihijas zīmēm – Svariem un Ūdensvīriem, kā arī savas zīmes pārstāvjiem – Dvīņiem, bet tik pat labi viņu uzmanībai un interesei neļaus atslābt uguns stihijas zīmju pārstāvji – Auni, Lauvas, Strēlnieki. Neskatoties uz atšķirīgām stihijām, daudz kopīga Dvīņiem ir arī ar Jaunavas zīmi. Dvīņu sievietes nereti sev trūkstošo stabilitāti un drošību meklē attiecībās ar Vērša zīmes vīriešiem.Nauda:

Dvīņi nepievērš naudai pārāk lielu nozīmi. Labprāt savus ienākumus tērē jaunas informācijas iegūšanas avotu iegādei – datori, mobilās ierīces, dažādi citi saziņas un savstarpējās komunikācijas līdzekļi, grāmatas, periodiskie izdevumi, kursi, semināri, arī pārvietošanās līdzekļi vai ceļojumu biļetes. Lielākoties, Dvīņi ir dāsni un ar skopumu nesirgst.

Slavenības, kas dzimušas Dvīņu zīmē:

rakstnieki Arturs Konans Doils,  Jans Flemings, Aleksandrs Puškins,  Tomass Manns, dzejnieki Valts Vitmens, Māris Čaklais,  aktrises Merilina Monro, Andželina Džolija, aktrise un TV seja Jana Duļevska, aktieris un režisors Klints Īstvuds, aktieri Maiks Maierss, Džonijs Deps, Marks Vālbergs, Gunārs Cilinskis, cars Pēteris I,  ASV prezidents Džons F. Kenedijs, mākslinieki Pols Gogēns, Djego Velaskess, mūziķi Bobs Dilans, Pols Makartnijs, komponisti Rihards Vāgners, Imants Kalniņš, uzņēmējs un politiķis Donalds Tramps, revolucionārs Če Gevara, politiķis, uzņēmējs un basketbolists Vilis Krištopans, tenisists Novaks Džokovičs, arhibīskaps Jānis Vanags un daudzi citi.

Autors: tava-pasaule.lv / Publicēts 20.05.2016.

SAISTĪTIE RAKSTI:
Astroloģiskās prognozes Mēness kalendārs 2016
Mēness Dvīņos Atslodze 2016
Saule Aunā  Saule Vērsī

Komentēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir apzīmēti ar *