Suns sapnī – skaidrojumi

Suns sapnī nav tik bieži sastopams, kā reālajā dzīvē. Ko viņš mums simboliski pavēstī – tas aptuveni ir noprotams pēc šī četrkājainā drauga (vai nedrauga) izturēšanās vai izskata.

   Suns, kašķains — likstas, kas iekož — slimība, kas grib kost — neveiksmes, mazs — lielas nesaskaņas, sarkans vai melns — slikti, traks — briesmas.
   Suni dzīt — uzvara, dzirdēt kaucam — tas pats, glaudīt — kļūda, redzēt — slimība.
   Suņi, balti — slikti paziņas, daudz – daudz ienaidnieku, slimība.
   Suņus redzēt plēšamies — strīds mantošanā.

Sapņu tulks - Suns

Skaidrojumi pēc Millera sapņu grāmatas:

✅ Ja sapnī redzi niknu suni, tad gaidi neveiksmes un viltu no saviem ienaidniekiem. Ja redzi mīlīgu suni, tas nozīmē uzticamus draugus un veiksmi. Ja tu sapnī esi sugas suņa saimnieks, tad tev būs pa spēkam iegūt ievērojamu bagātību. Ja dzinējsuns seko tev pa pēdām – sapnis brīdina, ka iespējami postoši kārdinājumi. Ja suns iekož, tad tuvākajā laikā negaidi mieru attiecībās ar sadarbības partneriem un arī savu otro pusi.
✅ Netīri un izkāmējuši suņi vēsta par gaidāmām neveiksmēm vai slimību. Sapnī dzirdētas suņu rejas brīdina par sliktām ziņām. Suņa gaudošana – nāve, vai ilgstoša šķiršanās no draugiem. Medību suns tavā mājā – sagaidāms labvēlīgs pavērsiens darba lietās. Glīti smalko sugu sunīši meitenei sola švītīgu un vieglprātīgu pielūdzēju. Ja sapnī tevi sabiedē liels suns, tad tevi gaida pretstāve ar apkārtējiem, tieksies pacelties virs viduvējības un pelēcības. Sievietēm liels suns sola visnotaļ cienīgu vīru.

✅ Rūkšana aiz muguras ir zīme, ka tavas intereses apdraud kāds intrigants. Dažreiz šāds sapnis paredz tavu zaudējumu, bet tas arī vienmēr rosina uz aktīvu pretošanos. Pēkšņi sākusies suņa un kaķa plēšanās draud ar neveiksmi sirdslietās. Labvēlīgs ir sapnis, ja tu kaušļus izšķir aplejot tos ar ūdeni. Draudzīgs balts suns blakus – liela veiksme darbos un mīlestībā. Sievietei – drīzas precības.

✅ Daudzgalvu suns brīdina, lai tu neaizraujies ar vairākiem darbiem vienlaikus, kas rada tikai haosu. Traks suns sapnī liecina, ka pat vislielākās pieliktās pūles var nedot rezultātu. Ja iekož traks suns, tad tevi, vai kādu tavu tuvinieku, apdraud garīga slimība. Ja suns tavā klātbūtnē nogalina čūsku – lielas veiksmes zīme. Pastaiga ar suni – uzticami draugi, panākumi.

A Ā B C Č D E Ē F G Ģ
H I Ī J K Ķ L Ļ M N Ņ
O P R S Š T U Ū V Z Ž
 
SAISTĪTIE RAKSTI:
Mēness un sapņi Sapņu tulks
Kā pareizi tulkot sapņus