A. Ļitvins. Prognoze 2014. gada jūnijam

A. Ļitvins. Prognoze 2014.gada jūnijam

Aleksandrs Ļitvins

Prognoze 2014.gada jūnijam

 

(laika periodam no 6.jūnija līdz 6.jūlijam)

Ņemot vērā, ka 2014. gads pats par sevi kopumā ir ievērojams ar paaugstinātu ātrumu, tad pats dinamiskākais gada mēnesis – jūnijs kļūst par virsskaņas ātruma periodu. Kustība kustības pēc, kustība kā galvenā mēneša ideja! Kur, kāpēc, kādēļ? Vajadzīgs tikai iegansts un mēs aizejam ātruma pavadā – uz priekšu virzoties inerces pēc.

Darbs

Darbs jūnijā būs ražīgs, ja jūs jau maijā esat sastādījis precīzu rīcības plānu. Ja jums tāda plāna nav, tad spontāni lēmumi izraisīs kļūdas. Iespējami konflikti, kas saistīti ar vēlmi ātri īstenot iecerēto.

Tiesa, ir darbības jomas, kurās jūnijā paredzami panākumi. Viss, kas saistīts ar elektriskā signāla nodrošinātu komunikāciju: internetveikala atvēršana, savas mājas lapas palaišana, jauns projekts televīzijā vai radio, pat sava konta reģistrēšana sociālajos tīklos.

Bērni

Bērni vairāk par pieaugušajiem ir pakļauti jūnija ugunīgajai enerģijai – viņi kliegs un skries. Esiet modri un izmantojiet dažādus aizsarglīdzekļus: ceļu sargus, elkoņu sargus un ķiveres. Vēlme patstāvīgi iegūt uguni viņiem būs nepārvarama, un nekādi aizliegumi tos nekavēs veikt bīstamus eksperimentus, tāpēc labāk, ja tie tiks veikti pieaugušo klātbūtnē. Ir īstais laiks padarboties ar bērniem ķīmijas lauciņā un iemācīt tiem eksotermisko reakciju pamatus.

Pārvietojoties uz dienvidu sektoru (ģeogrāfiski; red. piez.) īpaši jāuzmanās ar 2012. un 2013. gados dzimušajiem bērniem, jo tiem pārkaršana ir ļoti bīstama un var izraisīt autoimūnos procesus.

Mēneša apdraudējumi

Jūnijā viss tiecas izkustēties no vietas: gan zeme, gan ūdens, gan pati debess. Mūsu uzdevums ir apstāties, nostiprināties savās pozīcijās un ieķerties nagiem zemē. Mums nav bremžu, bet bez tām doties ceļā ir ļoti bīstami, jo arī apkārtējie nespēj piebremzēt. Varavīksne, ko redzam debesīs, apspīd mūsu planētu te vienā te otrā gaismā. Nu pienācis sarkanās krāsas laiks – ugunsbīstamības, uguns laiks.  Ne gluži tik vērienīgs kā 2010. gadā, bet ne mazāk  bīstams.
Jābūt uzmanīgam ar visu, kas saistīts ar elektrību. Spriegums tīklā lēkās, izraisot īssavienojumus, bet līdz ar tiem iespējami arī ugunsgrēki. Apdraudējums pirmām kārtām skar degvielas uzpildes stacijas, degvielas noliktavas un naftas un gāzes cisternas. Šomēnes ir arī viena bīstamība, kas saistīta nevis ar uguni, bet ar ūdeni – nelabvēlīgā zonā atrodas Vidusjūras reģions.

Atpūta

Jūnijā atpūsties ir labi doties virzienā uz dienvidaustrumiem no dzīvesvietas, bet ziemeļrietumu sektors ir nevēlams. Pārvietojoties uz dienvidiem īpaša piesardzība jāievēro ziemā dzimušajiem. Kopumā 2014. gadā labākā atpūta ir saistīta ar dabu, saldūdens ezeriem un upēm. …

Labvēlīgas būs izjādes, pastaigas un upju nobraucieni.

Ēšana

Vasarā mūsu organisms saņem milzīgu enerģiju no saules, ko vajag izmantot. Parasti šo enerģiju mēs saņemam pastarpināti; no augiem un dzīvnieku izcelsmes olbaltumvielām, bet jūnijā starpnieki mums īpaši nav vajadzīgi. Tāpēc ēdienkarti nepieciešams ierobežot. Pilnīgi aizliegts ir stiprais alkohols! Sausais vīns, tieši pretēji, savaldīs mūsu straujumu, bet saprotams, ka arī to jālieto ar mēru! Alus visos laikos ir vientuļnieku dzēriens – to lietot es nekad neiesaku. Bērnus var nomierināt ar rozīņmaizītēm, žāvētu augļu kompotu vai kakao.

Veselība

Uzmanīgiem jābūt hipertoniķiem un tiem, kuri strādā ar atklātu uguni vai metina ar elektrību. Cilvēkiem, kas dzimuši ziemā, ir jāatsakās no karstām pirtīm un saunām, lai izvairītos no autoimūno procesu aktivizēšanās un smadzeņu asinsrites traucējumiem.

Transports

Kopumā drošs. Tomēr motociklisti nespēs kontrolēt savas emocijas un būs bīstami uz ceļiem. Pārējiem ceļu satiksmes dalībniekiem būtu savlaicīgi jāveic drošības pasākumi.

Ģimene

Ģimene nonāk pārbaudījumu laikā. Mēs paliekam mazāk kritiski pret savu rīcību un pilnībā zaudējam iespēju analizēt situāciju. Tāpēc jūnijā ir jāveltī maksimāla uzmanība savām otrajām pusītēm. Visas kopīgās aktivitātes nivelē attiecību saraušanas risku. Ja nav iespējas kopīgi paceļot, tad vienkārši pēc darba dodieties pastaigā. Savukārt stiprais alkohols ir spējīgs uzspridzināt pat pašu stabilāko ģimeni.

MĒNEŠA UZDEVUMS: Savlaicīgi sastādīt rīcības plānu un censties no tā neatkāpties!

Labvēlīgās dienas: Jūnijs: 13,17,23,25,26,27,29,30; Jūlijs: 2,3
Nelabvēlīgās dienasJūnijs: 6,7,8,14,15,16,24; Jūlijs: 6

 

Autors: Aleksandrs Ļitvins ir Krievijas Ekstrasensu cīņas 6. sezonas uzvarētājs. Raksts ir tulkots un publicēts ar A.Ļitvina oficiālā pārstāvja Eiropas un NVS valstīs Aleksandra Golcmana (Aleksandr Goltsman, Igaunija) atļauju.

Oriģināls atrodas http://sky-doctors.pro/aleksandr-litvin-2014-iyun/

Tulkojums : tava-pasaule.lv /Publicēts 2014.gada 3.jūnijā.

Pastāstīt draugiem:

Komentēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *