Pilnmēness prakse: atbrīvojam sevi no dusmām un aizvainojumiem

Pilnmēness ir brīnumains laiks. Mēs varam ne tikai priecāties par sasniegumiem un baudīt sava darba augļus, bet arī izmantot šīs dienas darbam ar saviem aizvainojumiem, dusmām, agresiju un neveselīgajiem ieradumiem. Pilnmēnesī viss kļūst skaidrāk saredzams – kas mums ir vajadzīgs, un kas – nē.
Pilnmēness prakse
Pilnmēness atbrīvošanās prakse

1. Jāatrod klusa vieta, kur neviens netraucēs. Var iedegt sveces un uzlikt fonā kādu relaksējošu mūziku.

2. Ērti jāapsēžas un jāpiedomā pie tā, ko grib atlaist un no kā atbrīvoties: negatīvās emocijas, aizvainojums uz kādu, stress, raizes, netikumi, atkarības, kauns, vainas sajūta, bailes.

3. Visas savas domas jāpieraksta uz papīra lapas. Jāraksta sīki un smalki: no kādiem ieradumiem grib atbrīvoties, par ko dusmojas, uz ko, par ko ir neapmierinātība, kas ko teica, kādā tonī, kas ko darīja nepareizi, ko pats darīja nepareizi un tā tālāk… jāizliek uz papīra visas savas emocijas un sajūtas. Jo emocionālāks būs rakstījums, ja labāks efekts no prakses sagaidāms.

4. Aprakstītā papīra lapa jāsadedzina, ievērojot visus ugunsdrošības noteikumus.

Turpmākās divas nedēļas Mēness dils, palīdzot viegli un bez īpašas piepūles atbrīvoties no liekā, nevajadzīgā, traucējošā. No visa tā, kas bremzē un neļauj virzīties uz priekšu.

Veicot šo praksi, mēs atbrīvojam sevi no aizvainojumu negatīvās ietekmes zemapziņas līmenī. Atbrīvojoties no dusmām un aizvainojumiem, mūsu dzīve kļūs laimīgāka un harmoniskāka.

SAISTĪTIE RAKSTI:
Pilns Mēness: tā ietekme Pilnmēness Auna zodiaka zīmē
Mēness kalendārs Mēness kalendārs 2020
Astroloģiskais fons Skaistumkopšanas un matu griešanas kalendāri
Diētas, veselības un atslodzes dienu kalendāri Dārzkopja kalendārs

Komentēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *