Pilnmēness Lauvas zodiaka zīmē 28. janvārī: spēkpilns un jaunrades bagāts

2021. gada pirmais pilnmēness Lauvas zodiaka zīmē 28. janvārī plkst.21:16 pēc Latvijas laika. Kas ir pilnmēness? Tas ir brīdis, kad Saule un Mēness ir tā saucamajā opozīcijā. Mēness ir atvirzījies vistālāk no Saules, atrodas Saulei pretējā debess pusē un ir pilnībā izgaismots.

Pilnmēness Lauvas zodiaka zīmē

Pilnmēness Lauvas zīmē izgaismo tēmas, kas saistītas ar pašizpausmi, publicitāti, jaunradi, jautrību, spēlēm, rotaļām, sportiskām aktivitātēm, trakulībām, dzīvesprieku, dzīves spēku, enerģiju un vienkārši labu garastāvokli.

Lauvas zīmes pilnmēnesī mēs varam atklāt un apjaust, cik daudz mums no tā visa ir vai arī gluži pretēji – nepietiek. Mēs varam vairāk apzināties savu radošumu, strādāt pie saviem radošajiem plāniem un projektiem.

Pilnmēness Lauvas zodiaka zīmē 28. janvārī: spēkpilns un jaunrades bagāts
Tā kā šis pilnmēness ir bagāts ar izaicinošiem aspektiem, tad var izgaismoties arī ne visai patīkamas lietas saistībā ar egoismu, neadekvātu pašapziņu, pārspīlētām emocijām, pārmērībām dzīves baudīšanā. Daudziem var uznākt slinkuma lēkmes vai vēlme pārlieku uzbāzīgi izrādīties un pārspīlēt savu svarīgumu. Iedomīgums, augstprātība, lepnība un nerēķināšanās ar citu interesēm var novest pie konfliktiem un nepatīkamiem pārdzīvojumiem.

Pilnmēness Lauvas zodiaka zīmē 28. janvārī

Lauvas zīme mīl auditoriju, skatītājus, apjūsmotājus, ovācijas un aplausus, kas var daudzus mudināt meklēt jaunus veidus, kā pēc iespējas radošāk demonstrēt savu viedokli, idejas un darbus plašākai publikai.

Papildus tam Veneras un Plutona kaislīgais savienojums pilnmēnesim tuvākajās dienās no dvēseles dzīlēm liks pacelties dziļām, spēcīgām emocijām, kas kopējo atmosfēru piesātinās ar paaugstinātas seksualitātes un iekāres fluīdiem. Romantiskajās attiecībās iespējamas nozīmīgas transformācijas, tās var tikt pārskatītas un vai nu izbeigtas vai arī turpināties, bet jau pavisam citā līmenī.

Jāatceras, ka pilnmēness ietekme ir jūtama jau dažas dienas pirms un arī pēc pašas pilnmēness fāzes. Tas atstāj lielāku iespaidu uz maziem bērniem un ļoti jūtīgiem, emocionāliem cilvēkiem.

Arī tie, kuru horoskopos ir izteikta Vēža zodiaka zīme vai ir nozīmīgs ceturtās horoskopa mājas akcents, uz pilnmēnesi var sajust spēcīgākas emocionālās svārstības.

Paralēli tam saasinās iztēle un fantāzija. Sapņi, kas nosapņoti pilnmēnesim tuvāko dienu laikā, var būt spilgti, koši un atmiņā paliekoši.

Vairāk par pilnmēness ietekmēm un tabulu ar pilnmēness datumiem visam 2021. gadam atradīsiet šeit: Pilns Mēness: tā ietekme, ko darīt un ko nedarīt, pilnmēness datumi.

Pilnmēness atslodze

28.janvāris 09:16 – 29.janvāris 09:16.

🌟 Izdrukājamu un ledusskapja tuvumā novietojamu atslodzes dienu kalendāru 2021.gadam var iegādāties šeit: Atslodze 2021. 🌟

Lai spēkpilns un jaunrades bagāts Lauvas Pilnmēness!

P.S. 30.janvārī sāksies slavenais retrogrādā Merkura periods, kas ilgs līdz 22.februārim.

© 2021, Kristīne Kleinberga-Ankrava
SAISTĪTIE RAKSTI:
Mēness kalendārs 2020. gada decembrim  Skaistumkopšanas kalendāri
Mēness kalendārs Mēness kalendārs 2021
Plānošana Mēness ritmos 2021 Atslodze no interneta un jauns kalendārs

Komentēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *