Pilnmēness Auna zodiaka zīmē. 13./14. oktobris 2019

Naktī no 13 uz 14. oktobri – pilnmēness Auna zodiaka zīmē. Precīzs laiks – 14. oktobris plkst. 00:08. Pilnmēness izgaismo un izceļ gaismā visas mūsu apslēptās emocijas un jūtas. Tās var būt grūtāk kontrolējamas. Īpaši šajā, Auniskajā pilnmēnesī.
Pilnmēness Auna zodiaka zīmē
Kopumā tuvāko dienu fonu var noraksturot kā ļoti enerģētiski piesātinātu un karstu. Planētas debesjumā veido sevišķi spēcīgas, izaicinošas konfigurācijas, kas liek aktīvi darboties un mainīties.

Kā jau katrā pilnmēnesī, Saule un Mēness atrodas pretējās debesu pusēs. Pašreiz Saule atrodas partnerattiecības pārstāvošajā Svaru zīmē, Mēness – spilgtajā, enerģiskajā, radikālajā, uz sevi vērstajā Auna zīmē. Auna pilnmēness var nest sen gaidīto izrāvienu un revolucionārus pavērsienus kādā no dzīves jomām.

Jāmēģina sabalansēt divas konkurējošas enerģijas, rast līdzsvaru starp savām vēlmēm, vajadzībām un citu vajadzībām, to, ko citi no mums grib. Starp “ES” un “Tu”. Jāpiedomā pie tā, cik harmoniskas ir partnerattiecības, cik efektīvi vai neefektīvi sadarbojamies ar citiem. Varbūt esam pārāk egoistiski, bet varbūt tieši otrādi – visiem gribam izdabāt.

Tā kā Auns ir pirmā zodiaka zīme, šis ir ideālais laiks, lai uzsāktu savas personiskās pilnmēness prakses – darbu ar pilnmēness enerģijām.

Auna zīme pārstāv uguns stihiju un šajā pilnmēnesī īpaši svētīgi būs pakontaktēt ar uguns stihiju. Iedegt kādu sveci vai iekurt laukā ugunskuru vai vienkārši palūkoties kamīnā uz degošajām un šprakšķošajām pagalēm, pakvēpināt smaržkociņus, ieplānot kādu sportisku aktivitāti, kur nepieciešama enerģiska darbošanās ( tā, lai deg katrs muskulis ). Tas viss piesātinās ķermeni un garu ar vērtīgajām Auna enerģijām: drosmi, uzdrīkstēšanos, līderismu un pašpārliecinātību.

PILNMĒNESS PRAKSE.

Nākamais pilnmēness Aunā būs 2020.gada 2.oktobrī plkst.00:05 pēc Latvijas laika.

SAISTĪTIE RAKSTI:
Pilns Mēness: tā ietekme Mēness kalendārs 2019. gada novembrim 
Mēness kalendārs Mēness kalendārs 2020
Astroloģiskais fons Skaistumkopšanas un matu griešanas kalendāri
Diētas, veselības un atslodzes dienu kalendāri Dārzkopja kalendārs

Komentēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *