“Piezvani man, ja Tev skumji būs, piezvani man” dzied vienā no savām dziesmām Adrians Kukuvass. Es saku: “Nāc pie manis uz astrokoučingu, ja Tev skumji ir, obligāti nāc!” Nāc arī tad, ja vienkārši vēlies izrunāt kādus sasāpējušus jautājumus, ar kuriem netiec galā saviem spēkiem.

Skats no malas uz Tavām problēmām var būt ļoti vērtīgs. Ar mani var runāt par jebkurām tēmām: pašvērtību, sevis pieņemšanu, visa veida attiecībām, seksualitātes jautājumiem, bailēm, neizskaidrojamām fobijām, sāpīgiem bērnības piedzīvojumiem, nodevībām, krāpšanām, izdegšanām, prokrastinācijām, atkarībām, piedzīvotām vardarbībām, iekšējām psiholoģiskajām krīzēm, slēptajām vēlmēm un jebko, par ko ikdienā mēdzam atklāti nerunāt.

Ko Tu iegūsi:

🌟 skaidrāk izpratīsi procesus, kas pašlaik norisinās Tavā dzīvē un to jēgu,

🌟 uzzināsi, kā zaudējumus pārvērst uzvarās un kāda stratēģija nepieciešama tieši Tev, lai sasniegtu savus mērķus jebkurā dzīves jomā (veselība, attiecības, finanses)  un nonāktu pie sev vēlamā rezultāta,

🌟 uzzināsi, kas ir tās nodarbes un lietas, kas Tevi uzlādēs ar enerģiju, kā arī tās – kas ļaus pilnvērtīgi atslābināties un uzticēties dzīvei,

🌟 gūsi pārliecību par saviem talantiem, kurus nepieciešams realizēt šajā dzīvē, lai dzīvotu harmonijā ar sevi.

🌟 atbrīvosies no emocionālās spriedzes,

🌟 iegūsi motivāciju kustēties tālāk jautrākā tempā,

🌟 saņemsi jaunu skatu uz savu dzīves pieredzi un savas dzīves vērtību.

Kas es esmu?

Profesionāla, praktizējoša astroloģe ar vairāk kā 5 gadu pieredzi tieši konsultēšanā sarežģītu emocionālo situāciju gadījumos un cilvēka dzīves pārmaiņu posmos.  Esmu apguvusi astroloģiju gan pašmācības ceļā, gan studējot pie viena no Latvijā viszināmākajiem astrologiem – A.Rača, gan turpinu papildināt savas zināšanas, apmeklējot profesionāļiem veltītos seminārus, vebinārus, lekcijas un kursus.

 

Astrokoučings. Tavs dzīves ceļš

Lai pieteiktos sarunai, aizpildi pieteikuma anketu un dažu dienu laikā es ar Tevi sazināšos:

Astroloģisko konsultāciju un pētījumu centrs