Par skaistumkopšanas kalendāru 2020.gada septembrim un kļūdu atslodzes dienu kalendārā

Sveicināti vasaras pēdējā mēnesī! Šodien esam sagatavojuši jums divas ziņas, un abas – labas. Pirmā ziņa ir tāda, ka skaistumkopšanas kalendārs septembrim ir gatavs un jau izsūtīts abonentiem. Otrā – pateicoties kādai vērīgai lasītājai, jau savlaicīgi ir konstatēta kļūda drukājamajā atslodzes dienu kalendārā.

!!! Visi, kas iegādājās atslodzes dienu kalendāru 2020. gadam, lūdzu, pievērsiet uzmanību tam, ka 24. septembrī mazā atslodze beidzas nevis plkst.06:55 kā rakstīts kalendārā, bet gan plkst.10:55. Tas nozīmē, ka esam nošmaukuši veselas četras stundas atslogošanās. Piedodiet, draugi!

Atslodzes dienu kalendāru joprojām var iegādāties veikaliņā, spiežot uz attēla zemāk. Lai arī gads jau iet uz otru pusi, cena kalendāram paliek tā pati (1,80 eiro) un visdrīzākais, ka nemainīsies, jo tā ir domāta vairāk motivācijai atslodzes dienas ievērot.

Atslodze 2020 PDF

Par skaistumkopšanas kalendāru septembrim

Tiem, kas pasūtījuši skaistumkopšanas kalendāru līdz gada beigām un ir apmaksājuši, skaistumkopšanas kalendārs 2020. gada septembrim 10.augustā ir izsūtīts uz e-pastu. Tāpēc, ja neesat saņēmuši kalendāru savā e-pastā, tad lūdzu, pārbaudiet spama kasti. Ja nav arī tur, tad dodiet ziņu, rakstot uz kristine.kleinberga@yahoo.com vai zvanot +371 29749765. Negaidiet un neklusējiet, jo mums ir svarīgi, lai jūs būtu saņēmuši savus pasūtījumus laicīgi!

Lai pievienotos abonentu sarakstam un abonētu kalendāru līdz 2020. gada beigām, maksājot caur i-banku, aizpildiet kontaktformu (pie tēmas norādiet “Skaistumkopšanas kalendārs” un ziņojuma laukā – abonēšanas periodu)

Abonēšanas cena (augusts – decembris) 5,40 eiro (šis piedāvājums ir spēkā līdz 20. augustam).
Abonēšanas cena (septembris – decembris) 4,32 eiro (spēkā līdz 20. septembrim).

KONTAKTFORMA:


* - obligātie lauki

Atbildes vēstulē nosūtīsim rēķinu, pēc kura apmaksas savā e-pastā saņemsiet kalendārus: uzreiz – tekošā mēneša kalendāru un katra mēneša 10.datumā – nākamā mēneša kalendāru līdz 2020. gada beigām.

Lai iegādātos vienam mēnesim (1,20 eiro), dodieties uz veikaliņu, spiežot uz attēla zemāk (maksājums caur paypal vai ar karti):

Skaistumkopšanas kalendārs 2020. gada septembrim: iegādāties

Kalendārs ir elektroniskā veidā (PDF fails). Veidots Latvijas laika joslai.

Iekļauts:

✔ ievaddaļā: kopējais astroloģiskais fons 2020. gada septembrim. Septembra numurā uzzināsiet par Marsu un tā retrogrādo kustību. Rekomendācijas.

✔ skaistumkopšanas pasākumi: labākās dienas matu griešanai un krāsošanai, sejas un ķermeņa ādas kopšanai, masāžām, pirtij, epilācijai, manikīram un pedikīram.

✔ mēness dienas,

✔ mēness ceļš caur zodiaka zīmēm,

✔ mēness fāzes,

✔ mēness bez kursa.

Septembra kalendāra priekšskats:

Skaistumkopšanas kalendārs 2020. gada septembrim: priekšskats

Kristīne & tava-pasaule.lv

11.08.2020.

SAISTĪTIE RAKSTI:
Mēness kalendārs Skaistumkopšanas kalendārs 2020.gada augustam
Mēness kalendārs 2020 Skaistumkopšanas kalendāri
Mēness un skaistumkopšana Kur pazudis skaistumkopšanas kalendārs
Matu griešana un skaistumkopšana 2020. gada jūlijā Kā Gmail pastkastē atrast mēstuļu (spama) mapiKomentēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *