Esiet sveicināti Tavā-pasaulē.lv! Tava-pasaule.lv ir blogs par veiksmīgāku un veselīgāku dzīvošanu, pozitīvu skatu uz dzīvi, motivāciju, personisko efektivitāti, pašpilnveidošanos, astroloģiju, Mēness ritmiem un Mēness kalendāra praktisko pielietojumu dažādās dzīves situācijās.

Blogs tika izveidots 2012. gada vasarā ar mērķi dalīties interesantā, ikdienā noderīgā informācijā, savā dzīves pieredzē, pārdomās un atziņās par iekšējā un ārējā pasaulē notiekošo.

Publicējam:

rakstus par veselību, psiholoģiju un astroloģiju,

kalendārus: mēness kalendārus, atslodzes dienu kalendārus, skaistumkopšanas kalendārus, dārza darbu kalendārus,

blogā atrodams arī Sapņu tulks.

Priecājamies, ka ielūkojāties šeit! Lai jautra lasīšana un veiksmīga dzīvošana.
Kristīne un Artis

Kristīne un Artis

KRISTĪNE ikdienā raksta rakstus, veido attēlus, sniedz astroloģiskās konsultācijas, palīdzot tikt skaidrībā ar savām vēlmēm, mērķiem un risināt psiholoģiskās problēmas, motivē un iedvesmo. Mīl pārmaiņas un eksperimentus. Aizraušanās: internets, astroloģija, kalendāri, blogošana, māksla, mūzika, medicīna, diētas un uzturs, grāmatas, psihes īpatnību pētīšana, garas pastaigas, dejošana, fotografēšana un daudzas citas interesantas lietas. Izglītība: profesionālā medicīniskā un astroloģiskā (sertificēta astroloģe, LAstrA biedre). ARTIS ir mūsu IT speciālists. Mīl garšīgi paēst.

RAKSTIET MUMS uz e-pastu: tavapasaule@tava-pasaule.lv


Bloga sasniegumi:

Pēc interneta pētījumu un tehnoloģiju uzņēmuma Gemius apkopotajiem datiem Tava-pasaule.lv ir viens no apmeklētākajiem Latvijas blogiem, kas ieņem augstas pozīcijas Latvijas blogu topā jau sākot no savas pirmās piedalīšanās reizes šāda veida pētījumā.

2015. gada novembris – 5. vieta.

2016. gada aprīlis  – 3. vieta.

2018. gada novembris – 2. vieta. (Gemius rudens blogu tops 2018)

Lasītāju pozitīvie komentāri: pateicības komentāru kolekcija

Kļūstiet pamanāms: PARTNERIEM