Neliela atslodze no interneta un jauns kalendārs

Cienījamie lasītāji! Dažas dienas pirms Saules aptumsuma, kas norisinājās 14.decembrī, aptumsums uznāca arī manam darba datoram – pazuda internets. Uz vairākām dienām tiku izolēta no ārpasaules. Tāpēc, piedodiet, ka daudzi no jums pēdējās dienas nesaņēma vēstules no manis.

Meistari plātīja rokas un nevarēja saprast, kas par vainu, jo it kā visam būtu jāstrādā, bet – nē, dators ne par ko negribēja veidot savienojumu ar globālo tīmekli.

Pilnīgi iespējams, ka pie visa vainīgs Saturns – planēta, kas atbild par dažādiem ierobežojumiem. Jo tas manā personiskajā horoskopā aktivizēja 12 sektora pēdējos grādus. 12 sektors jeb tā saucamā horoskopa māja kā reizi ir atbildīga par izolāciju un laiku, kas jāpavada vienatnē.

„Nu, ja jau reiz pilnīga izolācija, tad lai arī tā būtu” nolēmu es un pa šo, bez piekļuves internetam, pavadīto laiku paspēju izdarīt kaudzi visādu darbu. Pilnīgi pašai jābrīnās, kā pieauga darba ražīgums. Nekādas sēdēšanas soc.tīklos, nekādu vebināru, nekādu sliktu ziņu lasīšanas internetā, nekādu svešu problēmu risināšanas.

Psihe atpūtās, garastāvoklis uzlabojās.

Atrādīšu jums šeit vienu no paveiktajiem darbiem – drukājamu kalendāru 2021. gadam ar mēness fāzēm un spīdekļu aptumsumiem.

Manuprāt ir sanācis tīri glīti.

Izdrukāju, ieliku gaišā rāmītī. Uzdāvināšu mammai uz Ziemassvētkiem.

Drukājams kalendārs ar Mēness fāzēm 2021

Ja vēlaties sev arī tādu, tad drukājamais kalendārs ir pieejams iegādei šeit: Drukājams Mēness fāžu kalendārs 2021

 

Ar siltiem sveicieniem,
Kristīne.

JŪS VARĒTU INTERESĒT ARĪ ŠIS:

Skaistumkopšanas Mēness kalendārs 2021. gadam

Plānošana Mēness ritmos 2021: drukājams plānotājs visam gadam

Drukājams atslodzes dienu kalendārs 2021

Komentēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *