Mīlestības un attiecību horoskops 2020. gadam

Valentīndienai par godu šeit būs īsais mīlestības un attiecību horoskops 2020. gadam, kas balstīts uz planētas Veneras kustību debesjumā.

Ja esat vientuļš / vientuļa, vēlaties atrast sev sirdij, dvēselei un miesai tuvu partneri, vai arī vēlaties sakārtot un harmonizēt esošās attiecības, tad labākais laiks šādām aktivitātēm 2020. gadā ir dienas, kad mīlestības planēta Venera atrodas zīmēs, kurās tā jūtas ļoti labi. Kuras ir šīs zīmes?

Zīmes, kurās Venera jūtas labi, ir spēcīga un veicina ciešu, romantisku, harmonisku attiecību veidošanos – Vērsis, Svari, Zivis. Katru gadu, kad Venera iet caur šīm zīmēm, tā ļauj sakārtot esošās attiecības vai arī uzsākt un veidot jaunas.
Mīlestības un attiecību horoskops 2020. gadam
Venera Vērsī piešķir attiecībām jutekliskumu. Venera Vērša zīmē būs no 6. marta līdz 3. aprīlim.

Venera Svaros – romantismu. Svaru zīmē Venera būs no 29. oktobra līdz 21. novembrim.

Venera Zivīs – garīgumu, upurēšanos un dziļumu. Zivīs Venera bija jau janvāra beigās, februāra sākumā.

Līdz 5. martam mums jābūt saudzīgākiem attieksmē pret mīļotajiem. Venera šajā laikā atradīsies Auna zīmē. Šī pozīcija mīlas dievietei nav komfortabla un mīlestībā tas var būt sarežģītāks laiks. Jacenšas vadīties ne tikai pēc savām interesēm, bet saklausīt arī partnera sakāmo.

Arī laikā, kad Venera būs Jaunavas zīmē, attiecības var sašķobīties savstarpējā vēsuma un neiejūtības dēļ. Tas ir laiks no 3. līdz 28. oktobrim.

Venera Skorpiona zīmē no 22. novembra līdz 15. decembrim attiecībām piešķirs ne tikai kaislīgumu, bet arī vēlmi pamocīt un paspīdzināt vienam otru. Tas nozīmē, ka šo periodu nav vērts izmantot jaunu, harmonisku attiecību veidošanai.

Atsevišķi vēl jāpiemin tas, ka šogad Venera būs retrogrādā kustībā no 13. maija līdz 25. jūnijam. Tas nozīmē, ka šajā laikā var uzrasties un par sevi likt manīt vecas mīlestības, vecie pielūdzēji/-as, agrāk izbeigtas attiecības. Šis laiks ir labs, lai pārdomātu, ko tieši attiecībās es vēlos, vai tas, kas notiek attiecībās, mani apmierina, vai tas ir tas, ko es patiešām gribu. Laikā, kad Venera ir retrogrādā kustībā nav ieteicams slēgt laulības un precēties. Pēc astrologu novērojumiem, tas var radīt problēmas attiecībās. Retrogrādās Veneras periods ir labs, lai labotu pieļautās kļūdas. Iespējams, ka varēs restartēt un atjaunot kādas patiešām nozīmīgas un vērtīgas attiecības.

Šie ir vispārīgie ieteikumi. Lai uzzinātu savu individuālo attiecību horoskopu, piesakieties šeit: konsultācijas.

Lai priecīga un mīlestības pilna Valentīndiena! 💕❤💕Komentēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *