Mīlestības un attiecību horoskops 2020. gadam

Valentīndienai par godu šeit būs īsais mīlestības un attiecību horoskops 2020. gadam, kas balstīts uz planētas Veneras kustību debesjumā.

Ja esat vientuļš / vientuļa, vēlaties atrast sev sirdij, dvēselei un miesai tuvu partneri, vai arī vēlaties sakārtot un harmonizēt esošās attiecības, tad labākais laiks šādām aktivitātēm 2020. gadā ir dienas, kad mīlestības planēta Venera atrodas zīmēs, kurās tā jūtas ļoti labi. Kuras ir šīs zīmes? Zīmes, kurās Venera jūtas labi, ir spēcīga un veicina ciešu, romantisku, harmonisku attiecību veidošanos – Vērsis, Svari, Zivis. Katru gadu, kad Venera iet caur šīm zīmēm, nav retrogrāda un neveido stresa aspektus ar citām planētām, tā ļauj visizdevīgākajā veidā sakārtot esošās attiecības vai arī uzsākt un veidot jaunas.

Mīlestības un attiecību horoskops 2020. gadam
Venera Vērsī, Svaros, Zivīs 2020. gadā

Zivīs Venera bija jau janvāra beigās, februāra sākumā. Attiecībām, kas dzimst, kad Venera atrodas Zivīs, ir romantisma, garīguma un arī upurēšanās pieskaņa. Vēlme pēc pilnīgas saplūšanas ar partneri, attiecības pārsvarā balstās uz sajūtām un emocijām. Mīlestība šajā laikā ir visaptveroša.

Venera Zivju zīmē labvēlīgi iespaido tos, kas pēc horoskopa ir Vēzis vai Skorpions.

No 6. marta līdz 3. aprīlim Venera virzīsies caur Vērša zīmi.Venera Vērsī piešķir attiecībām stabilitāti un jutekliskumu. Labs laiks, lai veidotu ilgtermiņa attiecības vai stiprinātu esošās. Par labu nāks viss, kas saistīts ar patīkamām taktilām sajūtām un ķermeniskām baudām. Taisiet viens otram masāžas, vediet savus mīļotos uz SPA centriem, atpūtas un relaksācijas vietām, lutiniet ar garšīgiem ēdieniem un dārgām dāvanām. Tas viss tiks augstu novērtēts.

Venera Vērsī daudz labu iespēju mīlestības un attiecību jomā sola tiem, kas pēc horoskopa ir Jaunava vai Mežāzis.

No 29. oktobra līdz 21. novembrim Venera būs Svaru zīmē. Venera Svaros piešķir attiecībām romantismu un izsmalcinātību. Attiecībām, kas dzimst šajā laikā, ir lielāks potenciāls pārtapt laulībā. Venera Svaros ir arī ļoti labvēlīga kāzu rīkošanai, bet, protams, labvēlīgā kāzu datuma izvēlē jāņem vērā arī daudz citu faktoru.

Kad Venera virzās caur Svaru zīmi, tad pienācis jaunu iespēju un pozitīvu pārmaiņu laiks mīlestībā Dvīņiem un Ūdensvīriem.

Attiecībām sarežģītie periodi 2020. gadā

No 8. februāra līdz 5. martam mums jābūt saudzīgākiem attieksmē pret mīļotajiem. Venera šajā laikā atradīsies Auna zīmē. Šī pozīcija mīlas dievietei nav komfortabla, mīlestībā un attiecībās daudziem tas var būt sarežģītāks laiks. Kaislības ātri uzliesmo un ātri nodziest. Mīlas frontē valda kaujiniecisks noskaņojums, jūtas ir saasinātas, sievietes asāk reaģē uz kritiku attiecībā uz izskatu vai apģērbu. Lai nesabojātu attiecības, šajās dienās jāmēģina vadīties ne tikai pēc savām interesēm, bet jāieklausās arī partnerī. Izsakiet biežāk saviem mīļotajiem komplimentus. Tie būs ļoti iedarbīgi un labvēlīgi ietekmēs attiecības.

Veneras kustība caur Auna zīmi labvēlīgāk ietekmē tos, kas dzimuši Lauvas vai Strēlnieka zodiaka zīmēs. Savukārt pašiem Auniem (tiem, kas pēc horoskopa zīmes ir Auni) uzlabojumi attiecībās un veiksme mīlestībā smaidīs laikā no 7. septembra līdz 2. oktobrim un gada beigās pēc 16. decembra.

Arī laikā, kad Venera būs Jaunavas zīmē, attiecības var sašķobīties savstarpējā vēsuma un neiejūtības dēļ. Tas ir laiks no 3. līdz 28. oktobrim. Attiecības šajā laikā var kļūt piezemētākas, jūtas tiek analizētas, mīlestībā jaušams zināms aprēķins un kritiska attieksme pret partneri. Tomēr, attiecības, kas dzimst šajā laikā var būt ļoti nopietnas un ilglaicīgas, balstītas uz savstarpēju uzticību un lielu atbildības sajūtu. Lielāka iespēja šajā laikā sastapt savu otro pusi darba kolektīvā, starp kolēģiem. Īpaši tiem, kas pēc horoskopa ir Vērsis vai Mežāzis.

Venera Skorpiona zīmē no 22. novembra līdz 15. decembrim attiecībām piešķirs ne tikai kaislīgumu, bet arī vēlmi pamocīt un paspīdzināt vienam otru. Tas nozīmē, ka šis periods ir riskants jaunu, harmonisku attiecību veidošanai. Attiecības šajā laikā kļūst emociju, kaisles, dramatisma piesātinātas. Iespējamas greizsirdības scēnas, pārspīlēts aizdomīgums un vēlme kontrolēt katru partnera soli. Neskatoties uz to visu, laimi mīlestībā šajā laika liela iespēja ir atrast tiem, kas dzimuši Vēža vai Zivju zodiaka zīmēs.

Retrogrāda Venera 2020. gadā

Atsevišķi vēl jāpiemin tas, ka šogad Venera būs retrogrādā kustībā no 13. maija līdz 25. jūnijam. Tas nozīmē, ka šajā laikā var uzrasties un par sevi likt manīt vecas mīlestības, vecie pielūdzēji/-as, agrāk izbeigtas attiecības. Šis laiks ir labs, lai pārdomātu, ko tieši attiecībās es vēlos, vai tas, kas notiek attiecībās, mani apmierina, vai tas ir tas, ko es patiešām gribu. Laikā, kad Venera ir retrogrādā kustībā nav ieteicams uzsākt pilnīgi jaunas attiecības, slēgt laulības un precēties. Pēc astrologu novērojumiem, tas var radīt problēmas.

Retrogrādās Veneras periods ir labs, lai labotu pieļautās kļūdas. Iespējams, ka varēs restartēt un atjaunot kādas patiešām nozīmīgas un vērtīgas attiecības. Tā kā Veneras retrogrādā kustība notiks Dvīņu zodiaka zīmē, tad tieši Dvīņiem šajā periodā iespējamas ievērojamas pārmaiņas un svarīgi notikumi mīlestības jomā. Tas pats attiecas arī uz Svariem un Ūdensvīriem.

Šie ir vispārīgie ieteikumi un novērojumi, kas balstīti uz planētas Veneras kustību debesjumā. Vēlaties uzzināt vairāk par to, kā Veneras enerģijas darbojas tieši Jūsu horoskopā, kādā zīmē tā atrodas, kā mijiedarbojas ar citām planētām, kā tas viss atspoguļojas Jūsu dzīvē un kādu iespaidu atstāj uz savstarpējo attiecību un mīlestības jomu? Piesakieties individuālai konsultācijai pie astrologa, lai rastu atbildes uz saviem jautājumiem: ASTROLOGA KONSULTĀCIJA.

Izveidot horoskopu bez maksas un uzzināt planētu izvietojumu savā dzimšanas kartē Jūs varat, izmantojot speciālu astroloģisko programmu: Astroloģiskā karte online.

Lai priecīga un mīlestības pilna Valentīndiena! 💕❤💕

14.02.2020.Komentēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *