Mīlestība un tās ietekme uz trim svarīgākajām dzīves sfērām

Ja jūsu dzīvē viss ir brīnišķīgi, ja esat ar visu apmierināts un veiksmīgs cilvēks, tālāk varat nelasīt, bet, ja jūs nomoka dažādas veselības problēmas, nesaskaņas ģimenē, haoss attiecībās un makā svilpo vējš, ja esat apzinājies, ka problēma pastāv un uzdodat sev jautājumus, kāpēc tas tā notiek, tad tālāk rakstītais varētu  būt noderīgs.

No kā sastāv mūsu dzīve?  No gadiem,  gadi- no mēnešiem, mēneši – no dienām , un dienas no mirkļiem.

Secinājums – mūsu dzīvi veido mirkļi un no tā, ar ko tie ir piepildīti, būs atkarīga visa mūsu dzīve.  

Ja tie būs mīlestības, laimes, prieka pilni, tad arī mūsu dzīve veidosies laimes un labklājības piepildīta.

Bet, ja mēs nepārtraukti kādu neieredzēsim, dusmosimies, raizēsimies, domāsim par slimībām, neveiksmēm un trūkumu, tad arī savu dzīvi piepildīsim ar naidu, nabadzību un depresiju.
Viss negatīvais uz pasaules notiek mīlestības trūkuma dēļ, tāpat kā tumsa ir tur, kur nav gaismas.

Mīlestība ir tā, kas rada pasaules un mūsu uzdevums ir piepildīt ar šo enerģiju katru savu dienu. Bet, ja vēlamies to saņemt, vispirms mums tā ir jādod;  jo, ko sēsi, to pļausi.

http://tava-pasaule.lv/wp-content/uploads/2016/10/milestibasietekmeuz3dzivessferam.jpg

Mīlestība un veselība.

Kāpēc cilvēki slimo? Tāpēc, ka viņi grib slimot (neapzināti)!  Tāpēc, ka viņi mīl savu slimību, viņi nepārtraukti par to domā, raizējas par to, stāsta un žēlojas citiem, lasa un meklē informāciju par savu kaiti tādā veidā iedzīvojoties vēl arī citās vainās.
Ar mums notiek tas, par ko mēs visvairāk domājam un runājam. Ja saskaramies ar cilvēku, kurš  ir saaukstējies un šņaukājas uz visām pusēm, nodomājam: „ka tik man arī nepiemestos iesnas.” Zemapziņa to uztver tā, ka jūs gribat iesnas, un nākamajā dienā tās arī ir klāt.

Visam, kas ar mums notiek, ir sava jēga un nozīme – arī slimībai. Ar slimības palīdzību  zemapziņa  sūta mums signālu, ka mēs kaut ko darām vai domājam nepareizi un pienācis laiks mainīt savu domāšanu un uzvedību.

Ko darīt, lai neslimotu? Mīlēt veselību un visas tās izpausmes, justies veselam, izturēties kā veselam. Pat, ja cilvēks ir saslimis, viņš izveseļojas ātrāk, ja koncentrējas uz veselību nevis uz savu slimību.

Mīlestība un attiecības.

Savas domas kontrolēt nav nemaz tik viegli kā sākumā liekas. Mēs tikai domājam, ka zinām, ko domājam, bet īstenībā tas nemaz tā nav. Lai uzzinātu, kas notiek mūsu galvā, var papētīt savu apkārtni – kādas lietas ir mums apkārt, kādos apstākļos mēs dzīvojam, ar kādiem cilvēkiem mums sanāk kontaktēties un kā viņi izturas pret mums.

Ja dzīvojam veselībā un pārticībā, skaistu lietu un skatu ieskauti, cilvēki ir labvēlīgi, izpalīdzīgi un mīlestības pilni, tad  noteikti arī mūsu domas ir harmoniskas. Bet, ja apkārt ir “cūku kūts” un cilvēki pret mums izturas kā ienaidnieki un sadisti, tad  noteikti būtu jāpievērš uzmanība savu domu gaitai.

Kā saka, mīliet sevi un arī citi jūs mīlēs. Ja mēs sevi neieredzam, uzskatam par mazvērtīgiem, nepilnīgiem utt., tad arī citi pret mums izturēsies tieši tāpat. Ja gribam mainīt un uzlabot attiecības ar kādu, mums vispirms jāuzlabo attiecības ar sevi. Mīliet sevi, rūpējieties par sevi, domājiet par sevi tikai labas un mīlestības pilnas domas un tieši to saņemsiet arī no apkārtējiem.

Mīlestība un nauda.

Kāpēc ir bagātie un nabagi? Tāpēc, ka bagātie mīl bagātību un naudu, viņi nepārtraukti domā par pārticību, mīl sevi, savus sapņus, meklē iespējas pavairot savus ienākumus. Turpretī nabagi domā par savu nabadzību, par to, ka naudas nav, par rēķiniem, par tēriņiem; viņi žēlo naudu nevis to mīl un tādā veidā piesaista vēl vairāk rēķinu, tēriņu un apliecinājumu tam, ka naudas nav.

Ja mēs, domājot par naudu, jūtamies labi, tātad mēs to mīlam un to arī piesaistīsim bet, ja iedomājoties par naudu, mēs jūtamies nelāgi, tad tās vairs nav mīlestības jūtas un naudas arī nebūs.

Tas ir kā apburtais loks – jo mazāk naudas mums ir, jo sliktāk mēs jūtamies, jo sliktāk jūtamies attiecībā pret naudu, jo tās kļūst vēl mazākKā izrauties no šī apļa? Jāmaina tas, kā mēs jūtamies, domājot par naudu. Protams, tas nav viegli. Tas ir darbs ar sevi, savu domu un jūtu kontrolēšana, veco negatīvo uzskatu mainīšana uz jauniem, pozitīviem. Ir jādomā un jāizturas tā, it kā jūs jau esat bagāts un veiksmīgs cilvēks. Kā jūs justos, kā izturētos, ar ko nodarbotos, ja jums jau būtu nepieciešamā nauda? Sapņojiet un iztēlojieties visu, ko vēlaties piesaistīt savai dzīvei, jo viss sākas ar iztēli, mūsu galvā. Ir jāvēlas kļūt laimīgam, veiksmīgam, bagātam, lai par tādu kļūtu!

Mēs visi esam pelnījuši dzīvot dzīvi, kas sniedz baudu un gandarījumu. Mēs katrs esam pelnījuši  mīlēt, būt mīlētiem un dzīvot mīlestības pilnā pasaulē.

Autors: tava-pasaule.lv /Raksts publicēts 2012.gada 28.jūlijā.

SAISTĪTIE RAKSTI:
Afirmācijas veselībai Pievilkšanās likums jeb kā pareizi formulēt savas vēlmes
Afirmācijas – pozitīvie apgalvojumi Pozitīvie jautājumi jeb kā sevi motivēt rīkoties
Afirmācijas naudas piesaistīšanai Mantras

Komentēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *