Mēness Zivīs

Mēness Zivīs

Valdošā planēta – NEPTŪNS

Stihija – ŪDENS

Raksturojums:

(+) līdzjūtība, labsirdība, labdarība, labvēlība, žēlsirdība, ticība brīnumiem, intuīcija, iejūtība, izpalīdzība, mākslas mīlestība, mīlestība pret tuvāko, piekāpība.

(-) slinkums, raudulība, pārlieku jūtīgums, sapņainība un uzticēšanās, izklaidība, neizlēmība, naivums.


Mēness Zivīs ir laiks, ka cilvēki kļūst romantiskāki, maigāki, iejūtīgāki, pastiprinās intuīcija, reliģiozās jūtas un vēlme nodarboties ar labdarību. Mēs gribam atslābināties, pasapņot, paslinkot, ļauties dzīves plūsmai un, kā saka, “peldēt pa straumei”.
Labvēlīgs laiks saskarsmei, atpūtai, radošām nodarbēm, dažādiem kultūras pasākumiem, prezentācijām un finanšu ieguldījumiem. Var risināt juridiskos un tiesiskos jautājumus.
Īpaši veiksmīgs šis periods ir māksliniekiem, dzejniekiem, mūziķiem un visiem radošiem cilvēkiem, kuru darbs ir saistīts ar jebkāda veida mākslu, kā arī tiem, kas nodarbojas ar parapsiholoģiju un ekstrasensoriku.
Labs laiks filozofiskām pārdomām un dziļdomīgām sarunām. Šajās dienās nosapņotie sapņi var būt ļoti spilgti, intensīvi un atmiņā paliekoši.

Mēness Zivju zīmē nav piemērots brīdis darbiem, kuros nepieciešama liela koncentrēšanās, precizitāte un uzmanība. Pazeminātas uzmanības un izklaidības dēļ pieaug dažādu negadījumu skaits. Neiesaistieties šaubīgās afērās – ir iespēja būt apkrāptiem!

Veselība

  • “Zivju dienās” ieteicama atpūta pie ūdeņiem, baseina, saunas vai pirts apmeklēšana. Efektīvas būs visas attīrošas un SPA procedūras, arī badošanās.
  • Jāsargā pēdas, nedrīkst griezt varžacis un veikt pedikīru. Paaugstinās infekciju, alerģiju un sēnīšu slimību draudi. Jāvairās no medikamentu  un citu toksisku vielu pārdozēšanas.

Uzturs

  • Viss, kas nonāk organismā šajās dienās, iedarbojas daudz spēcīgāk, tāpēc nevajadzētu aizrauties ar kafiju un grādīgajiem dzērieniem. Ēdienkartei pārsvarā jāsastāv no lapu dārzeņiem un ogļhidrātiem – putras, miltu izstrādājumi, saldēdieni.
  • Jāizslēdz gaļa un konservi. Lai izvairītos no tūskām, nav vēlams uz nakti lietot šķidrumus.

Saimniecība

  • Ideāls laiks mājas mitrajai uzkopšanai un veļas mazgāšanai. Dārzā var darboties ar lapu dārzeņiem un laistīt augus. Var pirkt mūzikas instrumentus, visu, kas nepieciešams mākslinieciskajām un radošajām izpausmēm, mākslas priekšmetus, ezotērisko un garīgo literatūru, kā arī lietas un priekšmetus mājas labiekārtošanai.
  • Nav ieteicams konservēt, dārzā – apgriezt kokus un krūmus. Neveiksmīga var izrādīties apavu un pulksteņu iegāde.

Mēness Zivīs un skaistumkopšana

  • Labvēlīgs laiks vaksācijai, ūdens un relaksējošām SPA procedūrām.
  • Nelabvēlīgs – ādas pīlingam, tīrīšanai un friziera apmeklējumam. Uzmanīgiem jābūt ar jauniem, nepārbaudītiem kosmētiskiem līdzekļiem  – tie var izraisīt alerģiju.Atpūta un attiecības

  • Mēness Zivīs ir piemērots laiks atpūtai, kas saistīta ar relaksāciju un mākslu – var apmeklēt izstādes, teātrus, koncertus, SPA centrus, pirtis, nodoties mīlestībai, rīkot romantiskas un labdarības ballītes vai ģimenes svinības. Labs laiks meditācijām.
  • Šis nav piemērots laiks aktīvai atpūtai vai sporta aktivitātēm.

MĒNESS ZODIAKA ZĪMĒS:
 Mēness Aunā  Mēness Vērsī  Mēness dvīņos  Mēness Vēzī  Mēness Lauvas zīmē  Mēness Jaunavas zīmē
 Mēness Svaros  Mēness Skorpionā  Mēness Strēlniekā  Mēness Mežāzī  Mēness Ūdensvīrā  Mēness Zivīs
Autors: tava-pasaule.lv/ Raksts publicēts 2012. gada 20. septembrī
Avoti: personiskais arhīvs.
 

SAISTĪTIE RAKSTI:
Saule Zivju zīmē

Komentēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *