Mēness Vēzī

Mēness Vēzī – ģimenisks, gādīgs, romantisks, mīlestības pilns un ļoti jūtīgs. Šeit ir MĒNESS mājas – drošības un miera osta. Mēness pārvalda ŪDENS stihijai piederošo Vēža zīmi. 

Mēness Vēzī: kā tas ietekmē mūsu ikdienas gaitas

Mēness vēzī
Dienās, kad Mēness kursē caur Vēža zodiaka zīmi, vairumam cilvēku iekšējā pasaule un sajūtas kļūst ļoti svarīgas, emocionālie pārdzīvojumi ir dziļi un atmiņā paliekoši. Sievietes var sevī sajust spēcīgākus mātišķos instinktus vai vismaz pieaug vēlme būt sievišķīgākām, maigākām un romantiskākām. Arī vīrieši var sākt vairāk rūpēties par saviem tuviniekiem, īpaši bērniem vai vecākiem, izrādot sirsnību, gādīgumu un vēlmi pasargāt.

Emocionalitātes un sentimentalitātes dienas. Mums kļūst īpaši svarīgi tas, kā jūtamies paši un kā jūtas citi. Vai visiem ir labi, ērti, visi paēduši, siltumā un drošībā?

Mēness Vēzī rosina iedziļināšanos sevī un skaidrāku savu sajūtu un reakciju  izpratni. Iekšējā balss sāk skanēt skaļāk un, vērīgi ieklausoties, ir iespējams sadzirdēt, kādus vēstījumus mums sūta dvēsele. Varam uzzināt, kādas ir mūsu patiesās vēlmes un vajadzības. Labas dienas pašanalīzei, pagātnes notikumu pārskatīšanai.
Pie disharmoniskiem aspektiem cilvēki kļūst vieglāk aizvainojami, dažs labs var sākt raudāt pat mazākā iemesla pēc, iespējamas depresijas, kaprīzums, nespēja pretoties kārdinājumiem, pārmērības ēšanā un dzeršanā.

Mēness kalendārs 2022

Vēža dienās mēs gribam, lai par mums vairāk rūpētos, izrādītu maigumu, kā arī vēlamies par kādu rūpēties paši.

Dienās, kad Mēness atrodas Vēža zīmē, mēs lielāku uzmanību pievēršam lietām, kas mums pieder, kļūstam privātīpašnieciskāki, saimnieciskāki un nelabprāt šķiramies no savām mantiņām. Tas ir labs laiks darbiem, kas saistīti ar mājas labiekārtošanu, apsaimniekošanu, zemi, nekustamo īpašumu jomu. Vēlams vairāk laika pavadīt mājās kopā ar ģimeni, vecākiem, pētīt savas saknes, senču tradīcijas, dzimtas vēsturi.

Individuāla konsultācija pie astrologa “Dzimtas mantojums un ģimenes attiecības”. Piesakieties šeit:
Dzimtas mantojums un ģimenes attiecības. Sertificēta astroloģe Guna Bundule

Pozitīvais:

– smalka jušana, spēja saprast otru, intuīcija,
– gādīgums, rūpes, sirsnība, maigums, mīlestība, ģimeniskums,
– labvēlīgi saskarsmei ar vecākiem, senču pieminēšanai, albumu skatīšanai un patīkamo dzīves brīžu pārcilāšanai atmiņā, mājas un ģimenes darbiem, dzejas rakstīšanai, lasīšanai.
– labi atdot parādus.

Negatīvais:

– viegla aizvainojamība, raudulīgums, pārlieku jūtība, vainas sajūta,
– bērnišķība, kaprīzums, šķendēšanās un neapmierinātības izrādīšana,
– noslēgtība, neuzticēšanās, aizdomīgums,
– sentimentalitāte, pasivitāte, garastāvokļa svārstības,
– nomāktība, grūtsirdība, nepatīkamu pagātnes notikumu pārcilāšana atmiņā.

Veselība

Kļūst jūtīgāks kuņģis, arī gremošanas orgāni un krūtis. Nav ieteicams šīs ķermeņa daļas operēt. Paaugstinās organisma jūtība pret narkotiskām vielām, alkoholu, medikamentiem. To iedarbību organisms izjūt spēcīgāk.

Ieteicams pievērsties vielmaiņas slimību ārstēšanai, veikt organismu attīrošas procedūras, ārstēt artrītus. Labvēlīgs laiks zobu labošanai, raušanai, protezēšanai.

Lai izvēlētos vispiemērotāko datumu operācijai vai kādai nopietnākai ķirurģiskai manipulācijai, ir jāņem vērā ne tikai Mēness stāvoklis zodiakā, bet arī citi svarīgi astroloģiskie rādītāji un individuālais horoskops. Astrologa konsultācija labvēlīgākā laika izvēlei plānveida operācijai:
Labvēlīgākā laika izvēle plānveida operācijai. Sertificēta astroloģe Guna Bundule

Uzturs

Kad Mēness virzās caur Vēža zīmi, daudziem var paaugstināties apetīte.  Šo dienu enerģētika mudina uz rosīšanos pa virtuvi, sevis un savu mājinieku lutināšanu ar īstu mājās gatavotu ēdienu: pašceptiem pīrādziņiem, saldēdieniem un citiem kārumiem. Šajās dienās organisms viegli pārstrādā ogļhidrātus, tāpēc var atļauties panašķoties. Bet, protams, ar mēru.

Tā kā kuņģis šajās dienās ir īpaši jūtīgs, tad jāizvairās no pārāk pikantiem, trekniem un smagi sagremojamiem ēdieniem. Lai izvairītos no tūskām, nevajag aizrauties ar pārmērīgu šķidruma lietošanu.

Saimniecība

Mēness Vēzī ir vislabvēlīgākais brīdis mājsaimniecības darbiem: mājas, īpaši virtuves, labiekārtošanai, uzpošanai, tīrīšanai, veļas mazgāšanai. Vēl labāk, ja sakrīt ar dilstošu mēnesi – tad var uzrīkot lielo ģenerāltīrīšanu. Dārzā var stādīt lapu dārzeņus un graudaugus.

Labas dienas antikvāru priekšmetu iegādei, mājsaimniecībai, dizainam un mājas interjeram nepieciešamo preču iepirkšanai (izņemot lielo sadzīves tehniku), arī radošajām izpausmēm nepieciešamo materiālu un sudraba izstrādājumu pirkšanai.

Tiek uzskatīts par neveiksmīgu periodu lieliem remontdarbiem un konservēšanai.

Mēness Vēzī un skaistumkopšana

Skaistumkopšanā Mēness Vēža zīmē piemērots SPA procedūrām. Ieteicamas dažādas ķermeni atveseļojošas ūdens dziedniecības procedūras, zāļu vai sāls vannas. Dilstošā mēnesī – labs laiks vaksācijai, epilācijai, jebkura veida lieko matiņu likvidēšanai. Tie ataugs lēnāk un āda ilgāk saglabās gludumu.

Nav ieteicams griezt, krāsot matus un likt ilgviļņus. Kopšanas līdzekļiem jābūt maigas iedarbības.

Skaistumkopšanas kalendārs 2021.gada nogalei elektroniskā veidā (PDF fails) pieejams šeit: Skaistumkopšana Mēness ritmos 2021: oktobris – decembris

Atpūta un attiecības

Mēness Vēža zīmē modina cilvēkos maigumu, romantismu, vēlmi būt saprastam, mīlētam, atbalstītam, aizsargātam. Pie labvēlīgiem aspektiem mēs esam labvēlīgāk noskaņoti pret citiem, gatavi sniegt savu palīdzību un rūpēties par mīļotajiem cilvēkiem un visu apkārtējo pasauli. Paaugstinās libido un iespējas ieņemt bērniņu.

Tomēr, jāpatur prātā, ka Vēža zīmes enerģijas ir ļoti jūtīgas un viegli ievainojamas. Ja Mēness dienas fonā vai individuālajā dzimšanas kartē veido nelabvēlīgus aspektus, kāds var pārprast kādu neveikli pateiktu frāzi, kādam var pēkšņi šķist, ka kāds uz viņu ne tā paskatījās, ne tā pasmaidīja un tamlīdzīgi. Vēža dienās radīts aizvainojums ilgi paliks atmiņā.

Pievērsiet šajās dienās lielāku uzmanību saviem tuviniekiem, veltiet tiem vairāk laika. Painteresējieties, kā klājas radiniekiem, izrādiet rūpes par partneri, piezvaniet vecākiem vai apciemojiet tos. Ar pateicību atsauciet atmiņā arī aizsaulē esošos senčus, kas devuši Jums iespēju dzīvot.

Lai izveidotu savas dzimtas koku, raugoties no astroloģiskā skatu punkta, piesakieties individuālai konsultācijai pie astrologa:
Ģimenes astroloģiskās genogrammas izveide. Sertificēta astroloģe Guna Bundule

Atjaunināts: 2021.
© 2012, Tava-pasaule.lv. Bez rakstiskas atļaujas un atsauces uz portālu tava-pasaule.lv pārpublicēt aizliegts!

MĒNESS ZODIAKA ZĪMĒS:
 Mēness Aunā  Mēness Vērsī  Mēness dvīņos  Mēness Vēzī  Mēness Lauvas zīmē  Mēness Jaunavas zīmē
 Mēness Svaros  Mēness Skorpionā  Mēness Strēlniekā  Mēness Mežāzī  Mēness Ūdensvīrā  Mēness Zivīs

SAISTĪTIE RAKSTI:
Saule Vēža zīmē. Saules zīmes vispārīgais horoskops Mēness kalendārs 2022
Mēness zodiaka zīmēs: ikdienas astroloģiskās nokrāsas Mēness dienas: kādu enerģiju nes katra
Mēness fāzes Mēness kalendārs: kā to lietot

2 komentāri
  1. 21/09/2019
    • 25/09/2019