Mēness Vēzī

Mēness vēzī

Valdošā planēta – MĒNESS

Stihija – ŪDENS

Raksturojums:

(+) intuīcija, iejūtība, mīlestība, romantisms, ģimeniskums, maigums, gādīgums.

(-) noslēgtība, pārlieku jūtīgums, aizdomīgums, greizsirdība, kaprīzums, pasivitāte.


Mēness Vēža zīmē enerģētikas ietekmē mēs kļūstam emocionālāki, iejūtīgāki un sentimentālāki. Šajās dienās mums kļūst īpaši svarīgi tas, kā jūtamies. Mūsu iekšējā pasaule un pārdzīvojumi kļūst svarīgāki par visu apkārtējo. Mēness Vēzī sekmē iedziļināšanos sevī, tāpēc īpaši labi šajās dienās izdosies sevis analizēšana un savu emocionālo reakciju pētīšana.
Cilvēki kļūst vieglāk aizvainojami, dažs labs var sākt raudāt pat mazākā iemesla pēc. Vēža dienās mēs gribam, lai par mums rūpētos, kā arī vēlamies par kādu rūpēties paši.

Mēness Vēzī ir piemērots laiks darbiem, kas saistīti ar zemi, nekustamo īpašumu un tirdzniecību. Šajā laikā rodas vēlme vairāk laika pavadīt mājās kopā ar ģimeni. Vēlams pievērsties mākslai un radošām nodarbēm, īpaši tādām, kur nepieciešams pielietot fantāziju.

Saistībā ar paaugstināto emocionalitāti svarīgus lēmumus šajā laikā labāk nepieņemt. Nav vēlams aizdot un aizņemties naudu.

Veselība

 • Veiksmīgi noritēs vielmaiņas slimību ārstēšana, ceļa locītavu un kāju operācijas. Labvēlīgs laiks zobārsta apmeklējumam un organisma attīrīšanai.
 • Jāsaudzē kuņģis, diafragma, krūšu dziedzeri, aizkuņģa dziedzeris, žultspūslis un limfātiskā sistēma (nav vēlamas ķirurģiskas iejaukšanās šajās zonās). Jābūt uzmanīgiem ar medikamentu lietošanu.

Uzturs

 • Mēness Vēža zīmē ir ļoti labvēlīgs laiks, lai parosītos pa virtuvi un palutinātu gan sevi, gan savus mājiniekus ar īstu mājās gatavotu ēdienu: pašceptiem pīrādziņiem, saldēdieniem un citiem kārumiem. Šajās dienās organisms viegli pārstrādā ogļhidrātus, tāpēc var atļauties panašķoties. Bet, protams, jābūt mēra sajūtai!
 • Lai saudzētu kuņģi, jāizvairās no pārāk pikantiem un smagi sagremojamiem ēdieniem. Lai izvairītos no tūskām, nevajag aizrauties ar pārmērīgu šķidruma lietošanu.

Saimniecība

 • Mēness Vēzī ir vislabvēlīgākais brīdis mājsaimniecības darbiem: mājas, īpaši virtuves, labiekārtošanai, uzpošanai, tīrīšanai, veļas mazgāšanai. Dārzā var stādīt lapu dārzeņus un graudaugus. Var iegādāties antikvārus priekšmetus, pirkt mājsaimniecībai, dizainam un mājas interjeram nepieciešamās preces (izņemot lielo sadzīves tehniku), radošajām izpausmēm nepieciešamos materiālus un sudraba izstrādājumus.
 • Neveiksmīgs periods remontdarbiem un konservēšanai.
Mēness Vēzī un skaistumkopšana

 • Var palutināt sevi ar kādu SPA procedūru. Piemērots brīdis, lai atbrīvotos no liekā apmatojuma – var veikt vaksāciju.
 • Nelabvēlīgs laiks frizētavas apmeklējumam, agresīviem ādas pīlingiem, solārijam, manikīram, pedikīram. Palielinās dažādu alerģisku reakciju iespējamība.

Atpūta un attiecības

 • Mēness Vēzī ir piemērots periods atpūtai, īpaši atpūtai pie ūdens vai ceļojumiem pa ūdeni, kā arī ģimenes saišu stiprināšanai: ģimenes saietiem, radinieku vai vecāku apciemošanai. Laba diena pirts vai saunas apmeklējumam.
 • Nav ieteicams aktīvais sports un naktsklubu apmeklēšana.

MĒNESS ZODIAKA ZĪMĒS:
 Mēness Aunā  Mēness Vērsī  Mēness dvīņos  Mēness Vēzī  Mēness Lauvas zīmē  Mēness Jaunavas zīmē
 Mēness Svaros  Mēness Skorpionā  Mēness Strēlniekā  Mēness Mežāzī  Mēness Ūdensvīrā  Mēness Zivīs
Autors: tava-pasaule.lv/ Raksts publicēts 2012. gada 20. septembrī
Avoti: personiskais arhīvs.
 

SAISTĪTIE RAKSTI:
Saule Vēža zīmē

Viens komentārs
 1. 06/09/2017

Komentēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *