Mēness Vērsī

Mēness Vērsī

Valdošā planēta – VENERA

Stihija – ZEME

Raksturojums:

(+) stabilitāte, drošība, miermīlība, taupība, uzticība, uzticamība, neatlaidība, godīgums, vienkāršība, sirsnība, skaistuma mīlestība, pienākuma apziņa.

(-) flegmatisms, cietpaurība, ietiepība, tieksme uz pārēšanos, bailes no pārmaiņām.

Kad Mēness iet caur Vērša zīmi, cilvēki kļūst praktiskāki, piezemētāki, mierīgāki, slinkāki, parādās tieksme uz taupību un uzkrāšanu, tāpēc šajās dienās neprasiet, lai jums kāds kaut ko aizdod, visticamāk, ka saņemsiet atteikumu. Mēness Vērsī ir konservatīvs laiks, kad labāk nemēģiniet kādu ieinteresēt ar jauninājumiem un izmaiņu ieviešanu – tas neizdosies, jo cilvēki ir tendēti turēties pie veciem uzskatiem un ierastās dzīves kārtības.
Mēness Vērsī ir labvēlīgs laiks, lai labiekārtotu savu mājokli, pavadītu laiku kopā ar ģimeni, iegādātos mākslas priekšmetus, nekustamo īpašumu, veiktu kapitālieguldījumus. Var pārcelties uz jaunu dzīvesvietu, stāties jaunā darbā, rīkot pieņemšanas, prezentācijas un svinības. Periods veiksmīgs visam, kas saistīts ar mākslu, modi un dizainu.

Nav ieteicams veikt darbus, kas prasa lielu uzmanību, koncentrēšanos un ātru reakciju, iesaistīties riskantos pasākumos, mēģināt ieviest dažādus jauninājumus.

Veselība

  • Jāsargājas no saaukstēšanās, jo īpaši vārīgs šajās dienās ir kakls un ausis. Labi iedarbojas inhalācijas. Veiksmīgi noritēs operācijas un procedūras reproduktīvās sistēmas ārstēšanai.
  • Nav vēlamas ķirurģiskas iejaukšanās kakla, deguna, ausu, balsenes, trahejas, vairogdziedzera rajonā. Jāpasaudzē balss saites.  Nav labvēlīgs laiks zobārsta apmeklējumam.

Uzturs

  • Šajās dienās organisms kļūst ļoti jūtīgs uz ēdiena kvalitāti, tāpēc izvēlieties tikai svaigus un pārbaudītus ēdienus. Ieteicamas siltas zāļu tējas. Labi tiek asimilēti sāļi ēdieni. Ēdienkartē vēlams iekļaut sakņu dārzeņus.
  • Jābūt uzmanīgiem ar dažāda veida konserviem, sēnēm un trekniem ēdieniem. Jāizvairās no pārēšanās un no pārāk karstiem vai pārāk aukstiem ēdieniem un dzērieniem, lai saudzētu kaklu.

Saimniecība

  • Ļoti labvēlīgs laiks darbiem dārzā, celtniecības un remontdarbiem. Var pirkt mākslas, interjera, dizaina priekšmetus, izejmateriālus un instrumentus radošajām nodarbēm, visu nepieciešamo mājas labiekārtošanai un remontam. Labi kalpos šajā laikā nopirktās drēbes un apavi.
  • Nelabvēlīgs laiks drēbju mazgāšanai. Nav vēlams pirkt datortehniku un mobilās ierīces .

Mēness Vērsī un skaistumkopšana

  • Mēness Vērša zīmē ir piemērots laiks pārsvarā visām skaistumkopšanas procedūrām un pasākumiem, kas vērsti uz izskata uzlabošanu, tāpēc šis ir ideāls brīdis, lai apmeklētu frizieri, kosmetologu vai manikīru.
  • Nav ieteicama vaksācija.
Atpūta un attiecības

  • Var apmeklēt izklaidējošus pasākumus, koncertus, restorānus, vai vienkārši atpūsties pie dabas. Ideāls laiks jaunu attiecību dibināšanai, romantiskiem randiņiem sveču gaismā, svinībām ģimenes lokā un viesu uzņemšanai.
  • Nav ieteicamas ar risku un paaugstinātu fizisko slodzi saistītas aktivitātes.

MĒNESS ZODIAKA ZĪMĒS:
 Mēness Aunā  Mēness Vērsī  Mēness dvīņos  Mēness Vēzī  Mēness Lauvas zīmē  Mēness Jaunavas zīmē
 Mēness Svaros  Mēness Skorpionā  Mēness Strēlniekā  Mēness Mežāzī  Mēness Ūdensvīrā  Mēness Zivīs
Autors: tava-pasaule.lv/ Raksts publicēts 2012. gada 20. septembrī
Avoti: personiskais arhīvs.
 

SAISTĪTIE RAKSTI:
Saule Vērša zīmē

Komentēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *