Mēness un veselība. II daļa

Šī ir raksta “Mēness un veselība” II daļa. Pirmo daļu skatiet šeit: I daļa. Medicīniskajā astroloģijā katra no 12 zodiaka zīmēm ir atbildīga par kādu konkrētu ķermeņa daļu, orgānu vai orgānu sistēmu. Atšķirībā no Saules, kas, atrodoties kādā zodiaka zīmē, spēcina attiecīgās zīmes pārziņā esošos orgānus, Mēness tieši pretēji – atrodoties kādā zodiaka zīmē, šos orgānus pavājina un tie attiecīgajā laikā ir vairāk saudzējami.

Piemēram, Lauvas zīmes pārziņā ir sirds un, ja sirds operācija notiek laikā, kad Lauvā ir Mēness, tad slimajam orgānam tas ir papildus trieciens, pēc kura tam var būt ļoti grūti atkopties. Tas nozīmē, ka laikā, kad Mēness ir Lauvā, nav ieteicams veikt operācijas ķermeņa daļās un orgānos, par kuriem ir atbildīga Lauvas zīme. Tāpat  šajā laikā nav ieteicams attiecīgās ķermeņa daļas pārslogot.

Mēness un veselība. 2.daļa

Mēness un veselība

Zodiaka zīmju atbilstība ķermeņa daļām un orgāniem

Auns – galva, seja, smadzenes, galvaskausa un sejas kauli. Tātad, kad Mēness atrodas Aunā, nav ieteicamas, neiesaka veikt operācijas, kas skar galvu, tai skaitā sejas plastiskās operācijas un zobu labošanu.

mēness aunā

Lasīt vairāk par Mēnesi Auna zodiaka zīmē >>>

Vērsis – kakls, rīkle, barības vads. Kad Mēness ir Vērša zīmē, neiesaka veikt operācijas, kas skar kakla rajonu, endokrīno sistēmu, kā arī ausu, vairogdziedzera, mandeļu un apakšžokļa (tātad arī zobu labošanai nelabvēlīgs laiks) operācijas.

mēness vērsī

Lasīt vairāk par Mēnesi Vērša zodiaka zīmē >>>

Dvīņi – pleci, rokas, roku pirksti, delmi, atslēgas kauli, plaušas, bronhi. Kad Mēness ir Dvīņu zīmē, nav ieteicams operēt vai pārslogot Dvīņu zīmes pārziņā esošos orgānus un ķermeņa daļas. Jāsaudzē elpošanas sistēma un elpceļi.

mēness dvīņos

Lasīt vairāk par Mēnesi Dvīņu zodiaka zīmē >>>

Vēzis – krūtis, krūšu kurvis, krūšu dziedzeri, barības vads, kuņģis un gremošanas sistēma, ribas. Tātad, kad Mēness ir Vēža zīme, nav ieteicama ķirurģiska iejaukšanās minētajās vietās, arī žultspūslī, aknās un liesā. Daži astrologi neiesaka šajā laikā operēt arī dzemdi.

mēness vēzī

Lasīt vairāk par Mēnesi Vēža zodiaka zīmē >>>

Lauva – mugura, mugurkauls, sirds. Mēness Lauvā ir nelabvēlīgs laiks sirds, mugurkaula un muguras operācijām. Nav ieteicamas arī krūšu kurvja operācijas. Jāsaudzē sirds.

mēness lauvā

Lasīt vairāk par Mēnesi Lauvas zodiaka zīmē >>>

Jaunava – vēders, zarnas (izņemot taisno zarnu). Tātad, kad Mēness ir Jaunavas zīmē, nav ieteicams aiztikt, operēt vēdera apvidu, kuņģa – zarnu traktu, arī aknas, liesu, aizkuņģa dziedzeri.

mēness jaunavas zīmē

Lasīt vairāk par Mēnesi Jaunavas zodiaka zīmē >>>

Svari – jostas rajons, nieres. Mēness Svaros ir nelabvēlīgs laiks ķirurģiskām manipulācijām nieru rajonā, jostas vietā un muguras lejasdaļā. Toties šīs dienas tiek uzskatītas par labvēlīgām plastiskajām un kosmētiskajām operācijām, zobu raušanai un ausu slimību ārstēšanai.

mēness svaros

Lasīt vairāk par Mēnesi Svaru zodiaka zīmē >>>

Skorpions – iegurnis, dzimumorgāni, dzimumsistēma, urīnizvadsistēma, urīnpūslis, taisnā zarna, anālā atvere (tūplis). Nav ieteicamas operācijas minētajās vietās laikā, kad Mēness virzās caur Skorpiona zīmi. Daži astrologi uzskata, ka šajā laika vispār labāk neoperēties.

mēness skorpionā

Lasīt vairāk par Mēnesi Skorpiona zīmē >>>

Strēlnieks – gurni, artērijas, augšstilbi, aknas, žultspūslis, nervi. Kad Mēness ir Strēlniekā, neiesaka operēt minētos rajonus. Nav ieteicamas arī asins pārliešanas un asins analīžu nodošana.

mēness strēlniekā

Lasīt vairāk par Mēnesi Strēlnieka zīmē >>>

Mežāzis – kauli, ceļgali, āda, saites, cīpslas. Ja Mēness ir Mežāzī, nav vēlams pārslogot vai operēt ceļgalus, saites. Jāizvairās no visām ādu, kaulus un zobus traumējošām procedūrām.

mēness mežāzī

Lasīt vairāk par Mēnesi Mežāža zīmē >>>

Ūdensvīrs – apakšstilbi, potītes, asinis un asins cirkulācija. Mēnesim esot Ūdensvīrā, nevajag operēt potītes, apakšstilbus, varikozās vēnas.

mēness ūdensvīrā

Lasīt vairāk par Mēnesi Ūdensvīra zīmē >>>

Zivis – pēdas, limfātiskā sistēma. Laikā, kad Mēness ir Zivju zīmē, jāatturas no pēdu un kāju pirkstu operācijām. Dažos avotos ir norādīts, ka nevajadzētu šajās dienās veikt arī aknu un maņu orgānu operācijas, bet vēl citos, ka saudzējama ir arī imūnsistēma.

mēness zivīs

Lasīt vairāk par Mēnesi Zivju zīmē >>>

Jaunmēness, Pilnmēness un dažas tiem tuvākās dienas tiek uzskatītas par nelabvēlīgu laiku plānveida operācijām. Ja ir iespējams, tad labāk izvēlēties kādu no dilstoša mēness dienām un vēlams tādu, kura ir brīva no čika laikiem.

Visa informācija par Mēness ceļu zodiaka zīmēs, augošu, dilstošu mēnesi un čika laikiem ir pieejama Mēness kalendāros.

Ir astrologi, kas lielu nozīmi pievērš arī Mēness dienām, bet klasiskajā astroloģijā ar to praktiski nenodarbojas, jo pētot Mēness aspektus ar citām planētām un Mēness dienu aprakstus var nonākt diezgan lielās pretrunās. Tāpēc tradicionālajā astroloģijā pārsvarā skatās aspektus un zīmes.

Izvēloties piemērotāko laiku operācijām, astrologi ņem vērā arī Merkura un Marsa retrogrādo kustību. Pie retrogrāda Merkura var gadīties, ka kaut kas tiks saputrots un, iespējams, ka operācija būs jāpārtaisa. Arī pie retrogrāda Marsa var būt pieļautas dažādas ķirurģiskas kļūdas, jo Marss astroloģijā simbolizē ārstus un ķirurgus.

Ja tiek plānota plastiskā operācija, tad jāpievērš uzmanība arī tam, lai retrogrādā kustībā neatrastos par skaistuma lietām atbildīgā Venera. Vēl, ja iespējams, operācijas nevajadzētu ieplānot aptumsumu un tiem tuvāko dienu laikā.
Zodiaka zīmju atbilstība ķermeņa daļām

Kopsavilkums:

Tā ir tikai maza daļa no visa tā, ko astrologi skatās, plānojot un izvēloties labvēlīgu laiku operācijām, bet arī ņemot vērā tikai šos vispārīgos ieteikumus, ir iespējams patstāvīgi atrast diezgan piemērotu laiku ķirurģiskām manipulācijām. Tātad kopumā:

 • Operācijām labvēlīgāks ir dilstošs mēness. Asiņošanas tad esot mazākas, komplikācijas retāk un brūces dzīstot ātrāk;
 • Vēlams, lai Mēness operācijas dienā neatrastos zodiaka zīmē, kura ir atbildīga par operējamo rajonu;
 • Jāizvairās no čika laika;
 • Vēlams pievērst uzmanību arī tam, lai Marss, Merkurs vai Venera (ja paredzēta plastiskā operācija) nebūtu retrogrādā kustībā un, lai tuvākajās dienās nenotiktu aptumsumi.

Jebkurā gadījumā medicīniskā astroloģija ir tikai kā palīglīdzeklis veselības un slimības jautājumu izpētē. Tā nevar aizstāt kvalificēta medicīnas speciālista konsultāciju un viss augstākminētais attiecināms tikai uz gadījumiem, kad operāciju iespējams plānot uz priekšu. Akūtos gadījumos nav jāskatās zvaigznēs, bet gan jāieklausās ārsta rekomendācijās.

© 2016, Kristīne Kleinberga-Ankrava, sertificēta astroloģe.  Bez rakstiskas autora atļaujas pārpublicēt aizliegts!

Materiāls sagatavots, pamatojoties uz astrologu P.Globas, S.Vronska, F.Veļičko, A.Agafonova, Rafaela (Robert Cross Smith) darbiem. 

24 komentāri
 1. 23/03/2016
  • 26/03/2016
   • 29/03/2016
 2. 23/05/2016
  • 05/06/2016
 3. 23/06/2016
  • 02/07/2016
   • 02/07/2016
 4. 04/07/2016
 5. 06/09/2016
  • 09/09/2016
 6. 12/05/2017
 7. 17/05/2017
  • 17/05/2017
   • 18/05/2017
   • 19/05/2017
 8. 17/09/2017
  • 19/09/2017
 9. 29/10/2017
  • 30/10/2017
 10. 20/10/2018
  • 22/10/2018

Komentēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *