Mēness Ūdensvīrā

Mēness Ūdensvīrā

Valdošā planēta – URĀNS

Stihija – GAISS

Raksturojums:

(+) humānisms, ideālisms, draudzīgums, izpalīdzība, brīvības un neatkarības mīlestība, atklātība, oriģinalitāte, progresīvisms.

(-) egocentrisms, nervozitāte, ekscentrisms, ietiepība, netaktiskums, pārgalvība, dumpīgums.


Mēness Ūdensvīrā cilvēkos aktivizē tieksmi uz neatkarību, brīvību un pārmaiņām. Paaugstinās interese par visu jauno un neparasto, jebkurš spiediens no malas, normas un noteikumi tiek uztverti kā brīvības ierobežojumi. Galvā var iešauties neparastas, kreatīvas, pat ģeniālas, idejas. Cilvēki pēkšņi var sākt uzvesties impulsīvi un dīvaini.
Mēness Ūdensvīrā – labvēlīgs laiks zinātniskajam un intelektuālajam darbam, mācībām, darbam sabiedrības labā, dažādām reformām un eksperimentiem, sanāksmēm, sēdēm, konferencēm, riskantiem projektiem, jauninājumu izgudrošanai un  ieviešanai. Ieteicams nesēdēt mājās, bet vairāk uzturēties cilvēkos.
Mēness Ūdensvīra zīmē ir veiksmīgs periods tiem, kuru darbs saistīts ar elektrotehniku, jaunām tehnoloģijām un izgudrojumiem, kā arī tiem, kas nodarbojas ar ko neparastu (astroloģija, parapsiholoģija, okultisms, maģija).

Jāievēro piesardzība darbojoties ar elektroiekārtām. Šis nav piemērots laiks darbavietas maiņai, remontam, sadzīvisku un finanšu jautājumu risināšanai. Arī sarunas ar priekšniecību un darīšanu kārtošanu valsts un oficiālajās iestādēs labāk atlikt uz citu laiku.

Veselība

  • Veiksmīgi uzsākt norūdīšanās procedūras, jogas un austrumu vingrošanas prakses. Var veikt sirds operācijas kā arī dot sirdij un sirds – asinsvadu sistēmai papildus slodzi.
  • Nav vēlamas vēnu, locītavu, ceļu un acu ķirurģiskas operācijas. Jāsaudzē kājas, nervu sistēma un acis. Jāizvairās no garām pastaigām. Iespējams bezmiegs.

Uzturs

  • Kad Mēness viesojas Ūdensvīra zīmē, rodas vēlēšanās pagatavot ko eksotisku. Uzturam jābūt vieglam un daudzveidīgam – salāti, ziedu dārzeņi, augļi, zivis, rieksti, augu eļļas.
  • Vēlams atturēties no grādīgo dzērienu lietošanas.

Saimniecība

  • Labvēlīgs laiks mājas tīrīšanai, vēdināšanai, logu mazgāšanai. Var iegādāties dažādas tehniskas lietas, datorus, datoru komponentes, mobilās ierīces, kā arī oriģinālas un interesantas dāvanas.
  • Nelabvēlīgs laiks celtniecības, remontdarbiem, kā arī lielākai daļai dārza darbu, jo pieaug dažādu negadījumu un neparedzētu situāciju varbūtība.

Mēness Ūdensvīrā un skaistumkopšana

  • Mēness Ūdensvīrā ir labvēlīgs periods skaistumkopšanas procedūrām. Var sauļoties vai apmeklēt solāriju. Vēlams vairāk uzturēties svaigā gaisā vai pastiprināti vēdināt telpas, lai nodrošinātu ādu ar skābekli.
  • Nav vēlams likt  ilgviļņus.Atpūta un attiecības

Vislabākā atpūta un laika pavadīšana dienās, kad mēness atrodas Ūdensvīrā, tā ir – atrašanās jautrā kompānijā vai draugu lokā. Cilvēki kļūst atvērtāki, komunikablāki un draudzīgāk noskaņoti. Piemērots laiks jauniem kontaktiem un jaunu attiecību veidošanai, tomēr jāņem vērā, ka šajā laikā izveidotās attiecības var nebūt ilglaicīgas.

MĒNESS ZODIAKA ZĪMĒS:
 Mēness Aunā  Mēness Vērsī  Mēness dvīņos  Mēness Vēzī  Mēness Lauvas zīmē  Mēness Jaunavas zīmē
 Mēness Svaros  Mēness Skorpionā  Mēness Strēlniekā  Mēness Mežāzī  Mēness Ūdensvīrā  Mēness Zivīs
Autors: tava-pasaule.lv/ Raksts publicēts 2012. gada 20. septembrī
Avoti: personiskais arhīvs.
 

SAISTĪTIE RAKSTI:
Saule Ūdensvīra zīmē

Viens komentārs
  1. 13/06/2017

Komentēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *