Mēness Svaros

Mēness Svaros

Valdošā planēta – VENERA

Stihija – GAISS

Raksturojums:

(+) komforta un skaistuma mīlestība, tiekšanās pēc līdzsvara, harmonijas, miera; draudzīgums, diplomātija, sabiedriskums, taktiskums, delikātums, taisnīgums, labas pielāgošanās spējas.

(-) neizlēmība, nenoteiktība, vieglprātība.


Mēness Svaros pastiprina tieksmi uz harmoniju, mieru, diplomātiju un skaistumu it visā – attiecībās, saskarsmē un apkārtējā vidē. Svaru dienās mums kļūst ļoti svarīgi tas, kādā vidē un sabiedrībā atrodamies. Priekšroka tiek dota komfortam, savstarpējai saskaņai, vienotībai un skaistu lietu klātbūtnei.
Šajās dienās labi veiksies visi radošie darbi un īpaši tādi darbi, kas saistīti ar apkārtējās vides izdaiļošanu. Veiksmīgs periods māksliniekiem, dizaineriem, vēsturniekiem, psihologiem – konsultantiem. Labvēlīgs laiks šovu rīkošanai, modes skatēm, prezentācijām. Var vērsties tiesā vai doties pie jurista, lai aizstāvētu savu taisnību.

Šajās dienās neizlēmības dēļ kļūst grūtāk pieņemt lēmumus, tāpēc, ja nepieciešams izšķirties par kaut ko svarīgu, tad labāk dažas dienas nogaidīt, kamēr mēness nomaina savu atrašanās vietu.

Veselība

 • Mēness Svaru zīmē ir veiksmīgs laiks plastiskajām un kosmētiskajām operācijām, ausu slimību ārstēšanai, zobu raušanai un labošanai.
 • Jāsargā nieru rajons un urīnpūslis (īpaši no apaukstēšanas). Ja ir problēmas ar aizkuņģa dziedzeri, tās var saasināties, tāpēc vēlams ievērot diētu. Izvairīties no ķirurģiskām operācijām gurnu, jostas un mugurkaula rajonā.

Uzturs

 • Ieteicams uzturā vairāk lietot svaigus un žāvētus augļus, dārzeņu salātus ar augu eļļu, riekstus un sēklas.
 • Tā kā Svaru dienās var saasināties endokrīnās sistēmas slimības, tad vēlams atturēties no saldumiem, trekniem ēdieniem, lietot mazāk šķidruma, bet no grādīgo dzērienu lietošanas atteikties pilnībā.

Saimniecība

 • Veiksmīgs periods mājas uzkopšanai, labiekārtošanai, puķkopībai, dārza izrotāšanai un izdaiļošanai. Var doties iepirkties dažādas skaistumlietas sev, mājai vai dāvanām draugiem un paziņām, kā arī iepirkt radošām nodarbēm nepieciešamos materiālus.
 • Nelabvēlīgs – veļas mazgāšanai.

Mēness Svaros un skaistumkopšana

Mēness Svaros ir labvēlīgs laiks jebkurām procedūrām, kas saistītas ar skaistumkopšanu – var doties uz frizētavu, pie kosmetologa, manikīra vai veikt dažādas skaistumu vairojošas procedūras mājās. Veiksmīga būs smaržu un kosmētikas izvēle.
Atpūta un attiecības

 • Mēness Svaros ir ļoti labvēlīgs laiks jebkura veida atpūtai, saskarsmei un romantiskām attiecībām. Var pieņemt viesus vai doties ciemos, meklēt jaunus draugus, tikties ar biznesa partneriem. Labvēlīgs laiks dažādu konfliktu risināšanai, attiecību sakārtošanai, salabšanai un miera izlīgšanai, ja iepriekš notikuši kādi strīdi, jo cilvēki šajās dienās ir noskaņoti uz attiecību veidošanu un kontaktu nostiprināšanu.
 • Nav ieteicami ekstremāli sporta veidi.

MĒNESS ZODIAKA ZĪMĒS:
 Mēness Aunā  Mēness Vērsī  Mēness dvīņos  Mēness Vēzī  Mēness Lauvas zīmē  Mēness Jaunavas zīmē
 Mēness Svaros  Mēness Skorpionā  Mēness Strēlniekā  Mēness Mežāzī  Mēness Ūdensvīrā  Mēness Zivīs
Autors: tava-pasaule.lv/ Raksts publicēts 2012. gada 20. septembrī
Avoti: personiskais arhīvs.
 

SAISTĪTIE RAKSTI:
Saule Svaru zīmē

5 komentāri
 1. 09/11/2015
  • tavapasaule 12/11/2015
 2. 14/08/2016
 3. 06/06/2018

Komentēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *