Mēness Strēlniekā

Kad Mēness virzās caur Strēlnieka zīmi, tas atrodas planētu Jupitera un Neptūna varā. Jupiters paplašina horizontus, Neptūns – izšķīdina robežas un Mēness Strēlniekā ienes ikdienas fonā vairāk optimisma, pacilātības, ticības labajam, tiekšanos uz kaut ko augstāku, cēlāku, garīgāku.

Mēness Strēlniekā ikdienas astroloģiskajā fonā: vispārīgais raksturojums

Mēness Strēlniekā
Mēness, virzoties caur Strēlnieka zīmi, aktivizē cilvēkos tieksmi pēc piedzīvojumiem un jauniem iespaidiem. Tas liek mums kļūt  aktīvākiem, sabiedriskākiem, mērķtiecīgākiem un skatīties uz dzīvi pozitīvāk un filozofiskāk.

Pieaug vēlēšanās mācīties un mācīt citus, apgūt kaut ko jaunu, ķerties klāt jaunu projektu īstenošanai, doties izbraukumos, ceļojumos, paplašināt savu redzesloku. Saasinās taisnīguma sajūta, cilvēki kļūst atklātāki, labsirdīgāki, dāsnāki.
Mēness Strēlniekā ir labvēlīgs laiks plānu sastādīšanai, jaunu darbu, projektu sākšanai (augošā mēnesī), sponsoru meklēšanai un piesaistei, reklāmai, izdevējdarbībai, izglītojošiem pasākumiem, ceļojumiem un ekskursijām, romantiskām izklaidēm un kāzām.

Pie labvēlīgiem aspektiem efektīvi noris apmācības un pedagoģiskais darbs, juridisku problēmu risināšana, kontakti ar ārzemju partneriem, sporta nodarbības, kā arī prezentācijas un svētku organizēšana.

“Strēlnieka” dienās grūtāk veicas darbi, kuros nepieciešama pedantiska precizitāte un liela uzmanība, piemēram, grāmatvedības atskaišu sastādīšana. Mūsu uzmanība ir vairāk vērsta “tālēs zilajās”, svarīgi sīkumi un nianses var tikt nepamanīti. Nav ideālais laiks celtniecības un zemes darbiem.

Šajās dienās, iespējams, pārāk idealizēsim sevi, apkārtējos, notikumus. Kļūst grūtāk sevi ierobežot un vieglāk – pārvērtēt savas iespējas.

Mēness Strēlniekā nes aktīvas, ugunīgas enerģijas, kuras ļoti labi transformēt sporta nodarbībās. Īpaši – emocionāli uzlādējošās. Labs laiks no sirds izdejoties, ļauties fitnesam, aerobikai, sporta tūrismam, izjādēm ar zirgiem, izmēģināt šaušanas sportu utt.

Pozitīvais:

– optimisms, entuziasms, dzīvesprieks, augstsirdība, ticība labajam,
– zinātkāre, godīgums, taisnības un kārtības mīlestība,
– sabiedriskums, enerģiskums, dāsnums,  
– garīgums, ideālisms, 
– mērķtiecība,
– pieaug vēlme izplatīt zināšanas, paplašināt horizontus,
– tieksme pēc jautriem piedzīvojumiem.

Negatīvais:

– lielīgums, savu iespēju pārvērtēšana, 
– nekritiskums, pārāk liela uzticēšanās,
– neuzmanība,
– vēlme visus mācīt un dot nelūgtus padomus.

Veselība

Piemērots laiks roku, plecu locītavu un elpošanas orgānu sistēmas ārstēšana. Īpaši iedarbīgi ir elpošanas vingrinājumi. Mēness Strēlnieka zīmē ir ļoti labvēlīgs laiks sporta aktivitātēm, var paaugstināt fizisko slodzi.

Jūtīgākas kļūst aknas, žultspūslis un asinsrites sistēma. Nav vēlamas operācijas gurnu, krustu, gūžas kaula un aknu rajonā. Neiesaka arī asins pārliešanas un asins analīžu nodošanu.

Uzturs

Labi pārstrādājas olbaltumvielas. Ēdienkartē jāiekļauj biezpiens, zivis, gaļa, rieksti, zaļumi, sulas, medus. Kā arī produkti, kas satur A vitamīnu un dzelzi: burkāni, olas, spināti, bietes, ķirbji. Ieteicamas tējas aknu darbības uzlabošanai un citronūdens.

Lai neizprovocētu aknu kaites, jāatturas no pārāk treknu, asu ēdienu lietošanas un alkohola.

Saimniecība

Labvēlīgs laiks logu, stiklu mazgāšanai, augļu un dārzeņu sasaldēšanai. Dārzā – ābolu un citu augļu novākšanai (augošā mēnesī).

Var iegādāties dāvanas un rotaslietas, pirkt sporta un aktīvās atpūtas preces. Nav vēlams pirkt apavus un pulksteņus.

Mēness Strēlniekā un skaistumkopšana

Labvēlīgs laiks dažādām mitrinošām, barojošām, nostiprinošām sejas un ķermeņa maskām. Ieteicami dabīgie kopšanas līdzekļi, gatavoti no eļļām, olām, majonēzes ar pievienotām ēteriskajām eļļām: skujeņu, lavandas.

Īpaši iedarbīgas būs pretcelulīta un striju profilakses un novēršanas procedūras. Var krāsot matus sarkanos, rudos un kastaņkrāsas toņos (īpaši augoša mēness fāzē).

Šajās dienās nav ieteicams sauļoties un apmeklēt solāriju.

Atpūta un attiecības

Mēness Strēlniekā rosina cilvēkos optimismu, romantismu un tieksmi uz flirtu, tāpēc šis ir ideāls laiks dažāda veida randiņiem un piknikiem pie dabas. Partnerattiecībās ienāk vieglums un brīvības sajūta. Mēs vairāk uzticamies otram, idealizējam, cenšamies pamācīt, dot kādu padomu, kļūstam labestīgāki un atklātāki.

Lieliskas dienas, lai ļautos mīlestības jūtām, iepazītu pasauli kopā ar partneri, dotos kādā ceļojumā vai piedzīvojumā līdz ar to paplašinot savus priekšstatus par dzīvi un pasauli.P.S. Mēness un Jupiters Strēlnieka zīmē 13.07.2019. Foto:

Mēness un Jupiters

Mēness savienojumā ar Jupiteru Strēlnieka zodiaka zīmē 2019. gada 13. jūlija vēlā vakarā

Tas mazais punktiņš attēlā zem Mēness ir Jupiters – ceturtais spožākais dabīgais debesu objekts Zemes debesīs. Bilde miglaina, jo fotografēts ar telefonu. Bet skats dzīvajā bija ļoti iedvesmojošs. Tā vien gribējās ievēlēties kādu vēlēšanos un cerēt, ka tā piepildīsies. Ir dzirdēts, ka daži astrologi iesaka tā darīt – pie Mēness Jupitera savienojuma kaut ko ievēlēties. Vēlēšanās noteikti piepildīsies, bet tā nedrīkst būt egoistiska. Tai ir jābūt tādai, kas nes labumu ne tikai tam, kas vēlās, bet arī visai sabiedrībai.
Jupiters ir lielākā Saules sistēmas planēta un astroloģijā tas tiek saukts par lielo labvēli, veiksmes, izaugsmes, vieduma, labklājības un pārticības planētu.

© 2012, Tava-pasaule.lv. Bez rakstiskas atļaujas un atsauces uz portālu tava-pasaule.lv pārpublicēt aizliegts!
MĒNESS ZODIAKA ZĪMĒS:
 Mēness Aunā  Mēness Vērsī  Mēness dvīņos  Mēness Vēzī  Mēness Lauvas zīmē  Mēness Jaunavas zīmē
 Mēness Svaros  Mēness Skorpionā  Mēness Strēlniekā  Mēness Mežāzī  Mēness Ūdensvīrā  Mēness Zivīs

SAISTĪTIE RAKSTI:
Saule Strēlnieka zīmē. Saules zīmes vispārīgais horoskops Mēness kalendārs 2022
Mēness zodiaka zīmēs: ikdienas astroloģiskās nokrāsas Mēness dienas: kādu enerģiju nes katra
Mēness fāzes Mēness kalendārs: kā to lietot12 komentāri
 1. 14/10/2014
  • 15/10/2014
 2. 17/02/2015
  • 20/02/2015
 3. 06/05/2015
  • 09/05/2015
 4. 12/10/2015
  • 15/10/2015
 5. 03/11/2015
  • 08/11/2015
 6. 23/01/2017
  • 30/01/2017

Komentēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *