Mēness Skorpionā

Skorpions – kaislību, sprādzienbīstamu emociju, resursu un dziļu iekšēju pārmaiņu zīme. Šeit Mēness ir kareivīgā Marsa un manipulatīvā Plutona valstībā. Skorpiona stihija – ŪDENS. Bet, ne jau parasts ūdens, bet gan, – vārošs, mutuļojošs, apdedzinošs, transformējošs.

Mēness Skorpionā: kā tas ietekmē mūsu ikdienas gaitas

mēness skorpionā

Mēness, virzoties caur maģisko un noslēpumaino Skorpiona zīmi, var likt uzvirmot kaislībām un pastiprināt tieksmi pēc pārmaiņām un transformācijas. Pieaug drosme un izlēmīgums. Arī – iekšējā spriedze. Reakcijas uz ārējiem stimuliem var būt ļoti spēcīgas un straujas.

Emocijas un prāts kļūst ļoti aktīvi, pat agresīvi. Labvēlīgi nodarboties ar darbiem, kur nepieciešama liela gribasspēka piepūle. Labi padodas psiholoģisko un finansiālo problēmu, krīzes situāciju analīze un risināšana.

Saasinās jūtīgums, pieaug intuīcija, palielinās seksualitāte. Veiksmīgi noritēs pazudušu lietu meklēšana un visa mistiskā un noslēpumainā izzināšana. Var risināt problēmas un jautājumus, kas līdz šim šķituši neatrisināmi.
Mēness Skorpionā – labvēlīgs laiks pašanalīzei, jaunradei, intelektuālajam darbam, jaunas tehnikas izmēģinājumiem, dažādiem eksperimentiem, apslēptās mantas meklēšanai, darbam ar uguni un metālu, visa vecā un savu laiku nokalpojušā likvidēšanai.

Skorpiona zīme nav draudzīga Mēnesim. Šeit Mēness ir sev neizdevīgā pozīcijā. Ja Mēness, ejot caur Skorpiona zīmi, veido stresa aspektus, tad iespējams, šajās dienās daži izjutīs trauksmainus un psiholoģiski nepatīkamus emociju stāvokļus.

Mēness kalendārs 2021. gadam

Mēness kalendārs 2021. gadam

Pozitīvais:

– palielinās enerģētiskais potenciāls, seksuālais magnētisms un pievilcība,
– izlēmība, drosme, spēja efektīvi rīkoties sarežģītās situācijās,
– labvēlīgs laiks zinātniskiem pētījumiem, noslēpumu izzināšanai, slepenām izmeklēšanām, afēristu un krāpnieku atmaskošanām, okulto zinību un psiholoģijas apgūšanai, eksperimentiem un slepenām nodarbēm, parapsiholoģisko spēju trenēšanai, darbam ar zemapziņu un negatīvo emocionālo bloku likvidēšanai, pašanalīzei.

Negatīvais:

– agresivitāte, žultainums, cinisms, sarkasms,
– neapmierinātība, aizdomīgums, histēriskums,
– vēlme iznīcināt, komandēt, pārvaldīt, manipulēt,
– hiperseksualitāte un greizsirdība,
– nav labs laiks, lai pārvāktos uz jaunu dzīvesvietu. Neiesaka rīkot kāzas un ģimenes svinības.

Veselība

Laikā, kad mēness ceļo caur Skorpiona zīmi, ieteicams nodarboties ar augšējo elpošanas ceļu, haimorītu, rinītu, mandeļu ārstēšanu.

Ja nomoka hemoroīdi, jāizvairās no ilgstošas sēdēšanas, lai neizraisītu to saasināšanas un izvairītos no aizcietējumiem. Grūtniecēm jāsamazina slodze līdz minimumam. Nav vēlama ķirurģiska iejaukšanās iegurņa, reproduktīvās sistēmas un izvadsistēmas rajonā, jo šīs ķermeņa zonas kļūst jūtīgākas.

Atslodze Mēness ritmos 2021: drukājams kalendārs

Drukājams atslodzes dienu kalendārs un labākās dienas diētas uzsākšanai pēc Mēness kalendāra 2021. gadam

Uzturs

Vēlams ierobežot asu garšvielu un šķidruma lietošanu. Tas tāpēc, lai izvairītos no tūskām. Organisms labi pārstrādās ogļhidrātus. Ēdienkartē jāiekļauj graudaugi, pupas, griķi, auzu pārslas, zirņi. Ar ogļhidrātiem bagāti ir arī banāni un hurma.

Saimniecība

Labs laiks mājas tīrīšanai un veļas mazgāšanai (īpaši dilstošā mēnesī). Dārzā var stādīt lapu dārzeņus. Labvēlīgs laiks ārstniecības augu stādīšanai vai vākšanai.

Nav vēlams nodot remontā apavus, mantas un sadzīves tehniku. Nepiemērots laiks konservēšanai.

Mēness Skorpionā un skaistumkopšana

Skorpiona dienas labi der limfodrenējošām, tūskas mazinošām masāžām.

>>> Skaistumkopšanas kalendārs: labvēlīgās dienas

Atpūta un attiecības

Kad Mēness virzās caur Skorpiona zīmi, mēs varam pievērst lielāku uzmanību citu cilvēku vārdu un rīcības slēptajām pusēm, zemtekstiem. Skorpiona dienās ir laba iespēja atsvaidzināt savas seksuālās attiecības, ieviešot tajās ko jaunu, neparastu, šokējošu. Reakcijas kļūst asākas. Bet mūs ir vieglāk arī aizskart, aizvainot, ievainot.

Skorpiona dienās mīļotajam partnerim pretenzijas labāk neizteikt. Vispār, labāk – vairāk klausīties, vērot un analizēt. Kas traucē attiecībām? Pie kādām savām īpašībām jāpiestrādā, lai attiecības kļūtu labākas un sniegtu vairāk prieka, apmierinātības un labsajūtas? Jo otru cilvēku mainīt mēs nevaram, mainīt varam tikai sevi.

Skorpiona dienām piestāvēs kāda neparastāka atpūta.

© 2012, Tava-pasaule.lv. Bez rakstiskas atļaujas un atsauces uz portālu tava-pasaule.lv pārpublicēt aizliegts!

MĒNESS ZODIAKA ZĪMĒS:
 Mēness Aunā  Mēness Vērsī  Mēness dvīņos  Mēness Vēzī  Mēness Lauvas zīmē  Mēness Jaunavas zīmē
 Mēness Svaros  Mēness Skorpionā  Mēness Strēlniekā  Mēness Mežāzī  Mēness Ūdensvīrā  Mēness Zivīs

Atjaunināts: 04.05.2019.SAISTĪTIE RAKSTI:
Saule Skorpiona zīmē. Saules zīmes vispārīgais horoskops Mēness kalendārs 2021
Mēness zodiaka zīmēs: ikdienas astroloģiskās nokrāsas Mēness dienas: kādu enerģiju nes katra
Mēness fāzes Mēness kalendārs: kā to lietot
2 komentāri
  1. 08/04/2015
    • tavapasaule 15/04/2015

Komentēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *