Mēness Skorpionā

mēness skorpionā

Valdošā planēta – PLUTONS

Stihija – ŪDENS

Raksturojums:

(+) spēcīga intuīcija, gribasspēks, kaislīgums, jūtu dziļums, patstāvība, neatlaidība, uzstājība.

(-) histēriskums, drūmums, neapmierinātība, aizdomīgums, cinisms, agresivitāte, valdonīgums.


Mēness, virzoties caur maģisko un noslēpumaino Skorpiona zīmi, var likt uzvirmot kaislībām un pastiprināt tieksmi pēc pārmaiņām un transformācijas. Cilvēki kļūst viegli aizkaitināmi un nervozi, var pieaugt emocionālais uzbudinājums un neapmierinātība gan ar sevi, gan – apkārtējiem. Mēness Skorpionā ir laikposms, kad mēs visu redzam vai nu baltu vai melnu, starptoņu nav.


Līdz ar jūtīguma saasināšanos, pieaug arī intuīcija, līdz pat gaišredzībai, tāpēc veiksmīgi noritēs pazudušu lietu meklēšana un visa mistiskā un noslēpumainā izzināšana. Var risināt problēmas un jautājumus, kas līdz šim šķituši neatrisināmi.

Mēness Skorpionā – labvēlīgs laiks pašanalīzei, jaunradei, intelektuālajam darbam, jaunas tehnikas izmēģinājumiem, dažādiem eksperimentiem, apslēptās mantas meklēšanai, darbam ar uguni un metālu, visa vecā un savu laiku nokalpojušā likvidēšanai.
Jāizvairās no nokļūšanas lielos cilvēku pūļos un svinību rīkošanas (emocionālās spriedzes dēļ iespējami konflikti). Nevajadzētu pieņemt svarīgus lēmumus, aizņemties vai aizdot naudu, pirkt nekustamo īpašumu un rīkot prezentācijas.

Veselība

 • Laikā, kad mēness ceļo caur Skorpiona zīmi, veiksmīgi noritēs augšējo elpošanas ceļu, haimorītu, rinītu, ārstēšana, mandeļu, adenoīdu raušana.
 • Ja nomoka hemoroīdi, jāizvairās no ilgstošas sēdēšanas, lai neizraisītu to saasināšanas un izvairītos no aizcietējumiem. Grūtniecēm jāsamazina slodze līdz minimumam. Nav vēlama ķirurģiska iejaukšanās iegurņa, reproduktīvās sistēmas un izvadsistēmas rajonā.

Uzturs

 • Šajās dienās pārtikā var lietot putras, miltu ēdienus un saldumus, bet ar mēru.
 • Jāizvairās no dažāda veida konserviem, pikantiem un grūti sagremojamiem ēdieniem, sēnēm un „apšaubāmas izcelsmes” produktiem.

Saimniecība

 • Ideāls laiks mājas tīrīšanai un veļas mazgāšanai (īpaši dilstošā mēnesī). Dārzā var stādīt lapu dārzeņus. Labvēlīgs laiks ārstniecības augu stādīšanai vai vākšanai.
 • Nav vēlams nodot remontā apavus, mantas un sadzīves tehniku. Nepiemērots laiks konservēšanai, pirkumiem un šopingam.

Mēness Skorpionā un skaistumkopšana

Visas ar skaistumkopšanu saistītās procedūras labāk ieplānot citā laikā. Mēness Skorpionā zīmē ir nelabvēlīgs periods gan pīlingiem, gan maskām, gan friziera (matu griezums var neizdoties un ilgviļņi var nopietni bojāt matu struktūru), gan kosmetologa apmeklējumiem. Izņēmums ir limfodrenējošās masāžas.Atpūta un attiecības

 • Skorpiona dienās labākā atpūta būtu koncerta vai teātra apmeklējums. Pozitīvu un uzmundrinošu efektu var dot kādas komēdijas noskatīšanās.
 • Partnerattiecībām sarežģīts laiks – mēs kļūstam neiecietīgāki, ciniskāki, spējīgi otram “iedzelt” vissāpīgākajā vietā, kā arī paši varam ātri apvainoties, ilgi atcerēties pāridarījumu un kalt nežēlīgus atriebības plānus. Nelabvēlīgs laiks jauniem kontaktiem un svētku rīkošanai.

MĒNESS ZODIAKA ZĪMĒS:
 Mēness Aunā  Mēness Vērsī  Mēness dvīņos  Mēness Vēzī  Mēness Lauvas zīmē  Mēness Jaunavas zīmē
 Mēness Svaros  Mēness Skorpionā  Mēness Strēlniekā  Mēness Mežāzī  Mēness Ūdensvīrā  Mēness Zivīs
Autors: tava-pasaule.lv/ Raksts publicēts 2012. gada 20. septembrī
Avoti: personiskais arhīvs.
 

SAISTĪTIE RAKSTI:
Saule Skorpiona zīmē

8 komentāri
 1. 08/04/2015
  • tavapasaule 15/04/2015
 2. 07/11/2015
  • tavapasaule 08/11/2015
 3. 05/12/2015
  • tavapasaule 07/12/2015
 4. 30/05/2016
  • tavapasaule 05/06/2016

Komentēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *