Mēness ritmi un stihijas jeb kuru zodiaka zīmju pārstāvjiem Mēness kalendārā jāieskatās biežāk

Mēness ir planēta ar izteiktu sievišķo principu – intuitīva, emocionāla un jūtīga. Mēness ietekmē mūsu ikdienas noskaņojumu, atstāj iespaidu uz atmiņu, iztēli un zemapziņu. Četras mēness fāzes attēlo atšķirīgus sievišķās dabas aspektus.

Jauns Mēness ir kā jauna meitene.

Augošs Mēness pielīdzināms jaunai uzplaukstošai sievietei.

Pilnmēness – tā ir māte, kas dod dzīvību bērnam.

Dilstošs Mēness ir salīdzināms ar nobriedušu un dzīvesgudru sievieti.

Ir vispārzināms, ka Mēness cikliskums vairāk ietekmē sievietes nekā vīriešus. Bet kā ir ar zodiaka zīmēm?
Mēness ritmi, stihijas un zodiaka zīmes

Ūdens stihija

Visasāk uz Mēness ritmu izmaiņām reaģē ūdens stihijai piederošās zodiaka zīmes – VĒŽI, SKORPIONI, ZIVIS. Šo zīmju pārstāvjiem noteicošais ir jūtas. Tie jau no dabas ir apveltīti ar lielu jūtīgumu, emocionalitāti, bagātu iztēli un fantāziju, spēcīgu intuīciju, noslieci uz garastāvokļa svārstībām un dziļiem dvēseliskiem pārdzīvojumiem. Viņi neapzināti uztver apkārtējās vides vibrācijas un kā sūklis uzsūc sevī gan pozitīvo, gan arī negatīvo.

Piemēram, Jaunmēnesī tos biežāk piemeklē spēku izsīkums un enerģijas trūkums, bet Pilnmēnesī – emociju un iekšēju pārdzīvojumu vētras. Tāpēc Vēžiem, Skorpioniem un Zivīm ir īpaši noderīgi sekot līdzi Mēness kalendāram un kritiskajās dienās pēc iespējas norobežot sevi no apkārtējās vides negatīvās ietekmes.

Gaisa stihija

Arī gaisa stihijas zīmes – DVĪŅI, SVARI, ŪDENSVĪRI diezgan spēcīgi izjūt Mēness ritmus un tomēr – mazāk kā ūdens zīmju pārstāvji. Šeit svarīgāka par jūtām ir loģika, racionāla pieeja jautājumiem, intelektuālā brīvība. Būdami sabiedriski, komunikabli, kustīgi un elastīgi tie ātri vien pielāgojas Mēness ritmu izmaiņām un neuztver tās pārlieku emocionāli.

Uguns stihija

Aktīvie uguns stihijas pārstāvji – AUNI, LAUVAS, STRĒLNIEKI nemīl pieskaņoties apkārtējai videi un citu noskaņojumam, viņi paši veido un rada ap sevi valdošo atmosfēru. Tipisks uguns stihijas pārstāvis nepielāgojas citu garastāvoklim. Ja visi apkārt ir sliktā omā, bet viņam ir labs noskaņojums, tad viņš mēģinās uzjautrināt arī citus. No vienas puses tas ir labi, bet no otras – tas var izpausties arī kā neiejūtība pret tuvinieku pārdzīvojumiem.

Auni, Lauvas un Strēlnieki mazāk izjūt Mēness ciklu psiholoģisko un emocionālo ietekmi, tāpēc var atļauties retāk ielūkoties Mēness kalendārā. Tomēr vismaz kritiskajām Jaunmēness un Pilnmēness dienām uzmanību vajadzētu pievērst.

Zemes stihija

Zemes stihijas zīmes – VĒRŠI, JAUNAVAS, MEŽĀŽI izceļas ar savu praktiskumu, orientēšanos uz materiālām vērtībām, reālistisku pieeju dzīvei. Tie pārsvarā paļaujas tikai uz sevi. Apveltīti ar izturību, neatlaidību un lielisku izpratni par materiālo pasauli. Arī zemes zīmes ir mazāk pakļautas garastāvokļa svārstībām Mēness ritmu ietekmē.

Tātad kopumā Mēness mainīgo dabu spēcīgāk uztver ūdens stihijas zīmes, tām Mēness kalendārā jāieskatās biežāk, lai zinātu, kad gaidāmas kritiskās Jaunmēness, Pilnmēness un mēness fāžu maiņas dienas. Tad seko gaisa stihijas zīmes, kuras arī ir jūtīgas pret Mēness cikliem. Kā mazāk jūtīgas ir uguns un zemes stihijas zīmes, bet tomēr Jaunmēness un Pilnmēness dienas atstāj zināmu iespaidu uz visiem.

Protams, daudz kas ir atkarīgs arī no tā, kā katra atsevišķa zodiaka zīmes pārstāvja horoskopā izvietojušās pārējās planētas.

Autors: Kristīne Kleinberga-Ankrava, diplomēta astropsiholoģe, sertificēta astroloģe / Publicēts 08.09.2016.


Un kā jūs izjūtat Mēness ritmu ietekmi? Vai jūs ietekmē augoša mēness mutuļojošā enerģija, kas liek būt aktīviem un darbīgiem? Vai Pilnmēness fascinējošā un vilinošā varenība ir kādreiz likusi mulst un dīdīties pa gultu, cīnoties ar bezmiegu? Bet varbūt Mēness, dilstot un sarūkot, ir licis justies gurdiem un nespēcīgiem jeb arī mierīgiem vai atslābinātiem?..
SAISTĪTIE RAKSTI:
Astroloģiskās prognozes Astroloģija
Mēness kalendārs 2022 Atslodzes dienas 2022
Matu griešanas kalendāri
2 komentāri
  1. 08/09/2016
    • 08/09/2016

Komentēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *