Mēness Lauvā

mēness lauvā

Valdošā planēta – SAULE

Stihija – UGUNS

Raksturojums:

(+) cēlsirdība, atklātība, labsirdība, sirsnība, optimisms, radošums, aktivitāte, spožums, majestātiskums, pašpārliecinātība, dāsnums, kaislīgums, izpalīdzīgums, līderisms.

(-) varaskāre, valdonīgums, plātīgums, izšķērdīgums, nepacietība, savu iespēju pārvērtēšana.

Mēness Lauvā –  prieka, saviļņojuma un svētku laiks. Ugunīgajā un temperamentīgajā Lauvas zīmē mēness var izpausties spoži un pozitīvi. Pieaug entuziasms, dzīvesprieks un uzlabojas noskaņojums, paaugstinās pašapziņa, parādās tieksme saposties un „izrādīties”, būt uzmanības centrā. Cilvēki kļūst jutekliskāki, sirsnīgāki, dāsnāki un izpalīdzīgāki, īpaši, ja tos paslavē.


Mēness Lauvas zīmē ir labvēlīgs laiks dažādām radošām nodarbēm, šoviem, priekšnesumiem un prezentācijām, sponsoru meklēšanai, biznesa darījumiem, juridisko jautājumu kārtošanai, darba vietas maiņai, sarunām ar priekšniecību un augstākstāvošajiem. Var vērsties valsts iestādēs pēc palīdzības, ja tāda nepieciešama. Labi padosies darbi, kas saistīti ar visāda veida organizēšanu un administrēšanu.

Nelabvēlīgs laiks darījumiem ar nekustamo īpašumu, kā arī jāizvairās izrādīt pārlieku augstprātību un iedomību, lai izvairītos no konfliktiem.

Veselība

  • Lai saudzētu sirdi, jāsamazina fiziskā slodze.Var veikt acu un apakšstilbu operācijas.
  • Nav vēlamas ķirurģiskas iejaukšanās sirds, asinsrites, mugurkaula, ribu, liesas rajonā. Šajās dienās jābūt uzmanīgākiem sirds slimniekiem, jāsargās no pārmērīgām emocijām, uztraukumiem un stresa.

Uzturs

  • Laiks karaliskai maltītei. Ēdienam jābūt izsmalcinātam un galdam – skaisti servētam. Lieliski asimilējas olbaltumvielas, tāpēc ēdienkartē jāiekļauj rieksti, augļi, zaļumi, svaigi spiestas sulas, liesa gaļa un zivis. Var atļauties sarkanvīnu mērenās devās.
  • Tā kā šajās dienās parādās tieksme uz pārēšanos, jāseko līdzi apēstā daudzumam.

Saimniecība

  • Vislabākais laiks konservēšanai, ievārījumu vārīšanai, augļu, zāļu tēju, sakņu vākšanai un kaltēšanai. Dārzā kokiem un krūmiem var izgriezt nokaltušos zarus. No pirkumiem veiksmīga būs zelta dārglietu, rotaslietu, dažādu suvenīru un dāvanu iegāde.
  • Uzmanīgiem jābūt, iegādājoties apavus un drēbes, jo var gadīties, ka izvēlēsimies kaut ko pārāk spožu un ekstravagantu, ko pēc tam uzvilksim labi, ja pāris reizes.

Mēness Lauvā un skaistumkopšana

  • Vēlams šajās dienās vairāk pievērst uzmanību savam ārējam izskatam, parūpēties par sevi un savu imidžu. Ļoti labvēlīgs laiks friziera apmeklējumam un matu kopšanai.
  • Nelabvēlīgs laiks ādas tīrīšanai un pīlingam. Nav vēlams veikt vaksāciju, sauļoties vai apmeklēt solāriju.
Atpūta un attiecības

  • Mēness Lauvā ir brīnišķīgs laiks atpūtai, ģimenes svinībām, izklaidēm, teātra, kino, diskotēku, muzeju, šovu apmeklējumiem, sporta pasākumiem un sacensībām. Labvēlīgs laiks, lai veidotu jaunus romantiskus kontaktus.
  • Šajā laikā mums kļūst grūtāk atteikt tiem, kas mums kaut ko lūdz, īpaši, ja lūdzējs bārsta komplimentus un apburoši smaida.

MĒNESS ZODIAKA ZĪMĒS:
 Mēness Aunā  Mēness Vērsī  Mēness dvīņos  Mēness Vēzī  Mēness Lauvas zīmē  Mēness Jaunavas zīmē
 Mēness Svaros  Mēness Skorpionā  Mēness Strēlniekā  Mēness Mežāzī  Mēness Ūdensvīrā  Mēness Zivīs
Autors: tava-pasaule.lv/ Raksts publicēts 2012. gada 20. septembrī
Avoti: personiskais arhīvs.
 

SAISTĪTIE RAKSTI:
Saule Lauvas zīmē

Komentēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *