Mēness Lauvā

Kad Mēness savā kustībā pa zodiaka apli virzās caur ugunīgo Lauvas zīmi, tas atrodas Saules varā, jo Saule ir Lauvas zīmes pārvaldniece. Mūsu iekšējās sajūtas šajās dažās dienās kļūst intensīvākas, spilgtākas un spožākas.  Pieaug pašpārliecinātība un savas patiesās vērtības apzināšanās.

Mēness Lauvā ikdienas astroloģiskajā fonā: vispārīgais raksturojums

mēness lauvā
Mēness Lauvā nes prieka, saviļņojuma un svētku noskaņas. Pieaug entuziasms, dzīvesprieks un var pat pēkšņi, it kā ne no kā uzlaboties garastāvoklis. Paaugstinās pašapziņa, vēlēšanās saposties, „izrādīties” un būt uzmanības centrā.

Cilvēki kļūst jutekliskāki, artistiskāki, sirsnīgāki, dāsnāki un izpalīdzīgāki. Un it īpaši, – ja tos paslavē. Jebkuras uzslavas sagādā dubultprieku.

Šajās dienās gribās vairāk izklaidēties un baudīt dzīvi, priecāties, pavadīt vairāk laika ar bērniem, aizrautīgi spēlēties, rīkot uzjautrinošus pasākumus. Pieaugot azartam un vēlmei riskēt, daži var ieinteresēties par spēļu zālēm, bet kādam pēkšņi sagribēsies izmēģināt laimi, nopērkot loterijas biļeti.
Ja Mēness, virzoties caur Lauvas zīmi, veido stresa aspektus ar citām planētām, tad pastāv liela varbūtība pārvērtēt savas iespējas, neapdomīgi riskējot tur, kur to nevajadzētu darīt. Tāpat ir iespējamas dažādas neadekvātas pārmērības, izšķērdīgums, svaidīšanās ar naudu, slinkums, nevēlēšanās strādāt, lielīgums un sevis pārliecīga slavināšana.

Mēness Lauvas zīmē ir labs laiks aktivitātēm visās lietās: radošajās nodarbēs, darbā, attiecībās, atpūtā. Labi: šoviem, priekšnesumiem un prezentācijām, izstādēm, sponsoru meklēšanai, biznesa darījumiem, spekulācijām, juridisko jautājumu kārtošanai, darba vietas maiņai, sarunām ar priekšniecību un augstākstāvošajiem. Var vērsties valsts iestādēs pēc palīdzības, ja tāda nepieciešama. Labi padosies darbi, kas saistīti ar visāda veida organizēšanu un administrēšanu.

Mēness kalendārs 2021. gadam

Mēness kalendārs 2021. gadam

Pozitīvais:

– cēlsirdība, atklātība, labsirdība, sirsnība, optimisms,
– radošums, aktivitāte, kaislīgums, enerģijas pieplūdums, vēlme pēc fiziskas un seksuālas aktivitātes,
– pašpārliecinātība, pašvērtības celšanās, ambiciozitāte, vēlme atrasties uzmanības centrā un valdzināt,
– dāsnums, izpalīdzīgums.

Negatīvais:

– varaskāre, pārlieku valdonīgums,
– augstprātība, savu iespēju pārspīlēšana,
– izšķērdība,
– spēcīgs slinkums,
– nav labs laiks komercdarījumiem, kas saistīti ar līdzautorību un finanšu dokumentu noformēšanai. Nav labi arī pārvākties uz citu dzīvesvietu.
– īpaši smaga karma sagaida tos, kas šajās dienās zog tekstus no portāla tava-pasaule.lv. Septiņas nākamās dzīves tiem būs jāatstrādā sastrādātā karma, veiksme tiem ies garām un mūžs būs ciešanu pilns. Ja zagšana notiek citās dienās, tad negatīvās karmas trauks pildīsies mazliet lēnāk, bet arī nekas labs nav sagaidāms. Sods būs jāizcieš tā vai tā. Grozies kā gribi.

Veselība

Aktivizējas asinsrites sistēma, jūtīgāka kļūst muguras daļa. Mēness Lauvas zīmē ir labs laiks sporta nodarbībām un sacensībām. Tomēr, tā kā šajās dienās jūtīga ir sirds, tad sirds slimniekiem fizisko slodzi vēlams samazināt. Var veikt acu un apakšstilbu operācijas.

Nav vēlamas ķirurģiskas iejaukšanās sirds, asinsrites, mugurkaula, ribu, liesas rajonā. Sirds slimniekiem jāsargājas no pārmērīgām emocijām, uztraukumiem un stresa.

Uzturs

Nebrīnieties, ja uznāk asa vēlēšanās nobaudīt ko sevišķi gardu un dārgu. Pat, ja līdzekļi to neļaus, radīsies lērums ideju, kā no vienkāršiem produktiem sev pagatavot karalisku maltīti. Ēdienam jābūt izsmalcinātam un galdam – skaisti servētam.

Lieliski asimilējas olbaltumvielas. Ēdienkartē jāiekļauj rieksti, augļi, zaļumi, svaigi spiestas sulas, liesa gaļa un zivis. Var atļauties sarkanvīnu mērenās devās. Tā kā šajās dienās parādās tieksme uz pārēšanos, jāseko līdzi apēstā daudzumam. Diētu ievērot būs grūtāk.

Saimniecība

Vislabākais laiks konservēšanai, ievārījumu vārīšanai, augļu, zāļu tēju, sakņu vākšanai un kaltēšanai. Dārzā kokiem un krūmiem var izgriezt nokaltušos zarus. No pirkumiem veiksmīga būs zelta dārglietu, rotaslietu, dažādu suvenīru un dāvanu iegāde.

Uzmanīgiem jābūt, iegādājoties apavus un drēbes, jo var gadīties, ka izvēlēsimies kaut ko pārāk spožu un ekstravagantu, ko pēc tam uzvilksim labi, ja pāris reizes.

Mēness Lauvā un skaistumkopšana

Vēlams šajās dienās vairāk pievērst uzmanību savam ārējam izskatam, parūpēties par sevi un savu imidžu. Ļoti labvēlīgs laiks friziera apmeklējumam un matu kopšanai.

Nelabvēlīgs laiks ādas tīrīšanai un pīlingam. Nav vēlams veikt vaksāciju, sauļoties vai apmeklēt solāriju.

>>> Skaistumkopšanas kalendārs: labvēlīgās dienas

Atpūta un attiecības

Kad Mēness atrodas Lauvas zīmē, ir vieglāk atrast pareizo pieeju partnerim. Kļūst saprotamāks, kas ir tas, kas pietrūkst laimīgai kopā būšanai. Intuīcija var pateikt priekšā pareizo atbildi. Visām “aplidošanas” pūlēm ir jābūt pamanītām un novērtētām, pretējā gadījumā mūs gaida vilšanās.

Šis ir brīnišķīgs laiks atpūtai, svinībām, izklaidēm, teātra, kino, diskotēku, muzeju, šovu apmeklējumiem, sporta pasākumiem, sacensībām un jaunu romantisku kontaktu veidošanai. Šajās dienās mums kļūst grūtāk atteikt tiem, kas mums kaut ko lūdz. Īpaši, ja lūdzējs neskopojas ar komplimentiem un apburoši smaida.

© 2012, Tava-pasaule.lv. Bez rakstiskas atļaujas un atsauces uz portālu tava-pasaule.lv pārpublicēt aizliegts!
MĒNESS ZODIAKA ZĪMĒS:
 Mēness Aunā  Mēness Vērsī  Mēness dvīņos  Mēness Vēzī  Mēness Lauvas zīmē  Mēness Jaunavas zīmē
 Mēness Svaros  Mēness Skorpionā  Mēness Strēlniekā  Mēness Mežāzī  Mēness Ūdensvīrā  Mēness Zivīs
SAISTĪTIE RAKSTI:
Saule Lauvas zīmē. Saules zīmes vispārīgais horoskops Mēness kalendārs 2021
Mēness zodiaka zīmēs: ikdienas astroloģiskās nokrāsas Mēness dienas: kādu enerģiju nes katra
Mēness fāzes Mēness kalendārs: kā to lietot
Komentēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *